#ZOSTAŃARTYSTKĄ 01/07

Szybko, prosto i co najważniejsze EFEKTOWNIE!

Pierwszy wyzwanie przed Tobą! Dziś pora na coś hmm… mi się szczerze wydaje,na proste. Bo jednak patrząc przez pryzmat 6 lat działania jako Quloo, obserwacji tego rynku, wydaje mi się że zdobienia Snake Skin są tymi z kategorii łatwiejszych do nauczenia!

Dzisiejsze zdobienie – jedno z 18 zdobień z kursu Snake Skin – jest moim zdaniem proste, szybkie i co zadziwiające efektowne – tym bardziej jak zmalujesz go na paznokciach i połączysz w cały set to naprawdę jest WOW (taka moja skromna opinia).  Tutaj też ciekawostka – jak dobrze pamiętam kurs Snake Skin był naszym pierwszym kursem. Był nagrywany w 2016 roku – całkowicie offline, a jego montaż uwaga trwał ponad 2 tygodnie i pamięta, że wtedy Edyta nagrywała z żarówką między nogami – by uzyskać efekt takiego ładnego podłoża 😀

Jeśli chcesz mieć EFEKTY po tym Challenge to musisz malować przedstawione w nim zdobienia. Samo kliknięcie tutaj i zobaczenie lekcji nic Ci nie da. To tak samo jakbyś była baaaardzo głodna, przechodziła obok cukierni i popatrzyła na pączka. Najesz się od samego patrzenia? Zniknie Twoje uczucie głodu? No nie!

Dopiero kiedy podejmiesz akcję i wejdziesz do tej cukierni, kupisz pączka i go zjesz to wtedy masz efekt – czyli pełny brzuch. Tak samo ze zdobieniem – efekt przyjdzie kiedy wykonasz akcję czyli zmalujesz zdobienie. Zrozumiano? A kiedy już to zrobisz to koniecznie pochwal się na instagramie wrzucając zdjęcie jako post i oznaczając hasztagiem #zostańartystką i #quloo.

×
×

Koszyk