Bezpłatny dostęp do lekcji z kursu Mehndi

Precyzyjne zawijaski, cienkie, ostre… to coś czego chce się nauczyć większość z Was. Skąd te informacje? Z insta story, gdzie zapytaliśmy, co najchętniej poprawiłabyś w swoich zdobieniach. Jedna z najczęstszych odpowiedzi to ZAWIJASKI.

W tym właśnie pomoże Ci kurs Mehndi Nails i zaprezentowane w nim techniki pracy. Kiedy je zastosujesz w praktyce, przetrenujesz to doświadczysz sama na sobie, jak wiele zmieniło się w Twoich zawijaskach.

A teraz przed Tobą lekcja z tego kursu. Z niej nauczysz się 1 z 20 zdobień pokazanych w kursie.

Wyobraź sobie, że to tylko 13 minut z ponad 262 godzin 56 minut sprawdzonej przez ponad 40 000 kursantów wiedzy!

Co zrobić, by otrzymać dostęp do CAŁEJ, KOMPLETNEJ wiedzy, a nie tylko jej małego urywku?

Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej i dołączysz do Klubu Kompletnej Stylistki w ramach którego otrzymasz

  • Dostęp 262 godzin 56 minut wiedzy od podstaw jak np. wykonać manicure hybrydowy na sobie, przedłużanie paznokci na sobie, przez bardziej zaawansowane tematy jak różne rodzaje korekt, przedłużanie na dłoniach klientek czy też rekonstrukcja obgryzanych paznokci
  • Dostęp do cotygodniowych analiz prac – co to dla Ciebie oznacza? To, że co tydzień będziesz mogła oddać prace do bezpłatnej analizy i będziesz miała szansę na otrzymanie od Edyty spersonalizowanych wskazówek co poprawić w swojej stylizacji, by były one jeszcze lepsze!
  • Dostęp do niespodzianek jak np. możliwość wzięcia udziału w testach produktów np. frezów, żeli. czy innych przed premierą ich na sklepie!
Kliknij przycisk poniżej i sprawdź Klub Kompletnej Stylistki