Zdobienie Paznokci – postaw pierwsze kroki

Zdobienie Paznokci to niezbędna umiejętność, dzięki której Twoje stylizacje będą oryginalne! Ponieważ nikt nie zmaluje 1:1 takiego zdobienia jak Ty – to unikalne, niepodrabialne dzieło. Dlatego warto rozwijać się w zakresie zdobienia paznokci, by móc zachwycać pięknymi i oryginalnymi stylizacjami.

Przed Tobą bezpłatny dostęp do lekcji z kursu Snake Skin, z której nauczysz się malować podstawowe zdobienie – imitujące skórę węża:


A jeśli jesteś już gotowa by wejść POZIOM WYŻEJ w stylizacji paznokci – opanować kompletnie – OD A DO Z – takie umiejętności jak robienie manicure hybrydowego w domu, przedłużanie na sobie i klientkach paznokci żelem / akrylem / akrylożelem w różne kształty, malowanie pięknych zdobień to bez zwlekania KLIKNIJ TUTAJ.

Po kliknięciu zostaniesz przeniesiona na stronę KLUBU KOMPLETNEJ STYLISTKI. Czym jest Klub Kompletnej Stylistki? Najbardziej KOMPLETNE i EKONOMICZNE rozwiązanie w stylizacji paznokci. Dzięki niemu otrzymujesz dostęp do 42 kursów (ponad 262 godzin wiedzy) oraz cotygodniowego wsparcia instruktora. To wszystko BEZ WYCHODZENIA z domu i co najważniejsze! W najniższych możliwych cenach.

Kliknij tutaj – poznaj szczegóły i dołącz do skutecznie rozwijających się stylistek paznokci.