#ZOSTAŃARTYSTKĄ 02/07

RAJSTOPY na paznokciach!

Drugi dzień, druga lekcja – co to oznacza? Kolejne rozgrzewkowe zdobienie przed tymi trudniejszymi. Zanim jednak to nastąpi skupmy się na tym co czeka Cię dziś – a to kolejna nowa technika, która też jak dobrze kojarzę jest nazywana Cabaret Nails (przepraszam jeśli się mylę!)

Lekcja którą dzis zobaczysz jest z kursu Valentine’s Nails, który był nagrywany w 2017 roku. Właściwie to nauczysz się 1 z 20 lekcji z tego kursu. Myślę, że to jedno z prostszych zdobień z tego kursu – w sam raz na rozgrzewkę. Dlatego przećwicz je dobrze, bo przed nami co raz to trudniejsze wyzwania…

Pamiętaj – rozgrzewka w stylizacji paznokci jest równie ważna jak w gimnastyce, czy w innych sportach. Jak pewnie dobrze kojarzysz – w szkole na WF zawsze kazali się rozgrzewać, gdyż potem można było dostać jakiegoś urazu. W stylizacji paznokci jest podobnie. Bez rozmalowania ręki, możesz szybko zwątpić w siebie, kiedy zaczniesz podchodzić do trudniejszych wyzwań…

Dlatego mam nadzieję, że przećwiczyłaś poprzednie zdobienie oraz dzisiejszą lekcję, ręka Ci się rozbalowała i jutro dasz czadu!

PS. Jeśli zmalowałaś zdobienie to pamiętaj, by pochwalić się tym na instagramie, wrzucając zdjęcie Twojego zdobienia jako post i oznaczając hasztagmi #zostańartystką oraz #quloo.

×
×

Koszyk