#ZOSTAŃARTYSTKĄ 05/07

SKUP SIĘ NA TEJ LEKCJI! Czas na MAGIĘ!

Tajemniczy tytuł prawda? O co chodzi z tą MAGIĄ? Dla mnie osobiście w stylizacji paznokci MAGIA to cieniowanie. Dlaczego? No patrz z płaskiego zdobienia, rodzi się coś co wygląda prawie jak żywe, a czasem nawet JAK ŻYWE. Dlatego uważam to za coś magicznego! Zgodzisz sie ze mną?

Dziś zobaczysz jedną z lekcji z kursu Cute Animals  – z której dowiesz się i nauczysz jak KROK PO KROKU ceniować techniką na mokro.(to chyba najdroższy kurs ze zdobień na Quloo – bo w nim uczysz się malować postacie Bajkowe – niestety nie są to żadne postacie z Disney’a – bo po kontakcie z nimi nie sprzedali nam licencji na uczenie malowania ich zdobień w kursach, ale rozwiązaliśmy to inaczej! Znaleźliśmy artystkę na Instagramie i wykupiliśmy od niej licencje na zdobienia – i dzięki tym zdobieniom, kiedy przyswoisz wiedzę z kursu, to będziesz w stanie zmalować każdą postać bajkową)

Pamiętaj by dokładnie opanować tę technikę, bo przyda Ci się w następnych zdobieniach . A kiedy już ją przetrenujesz – standardowo udowodnij to – wstawiając fotkę na instagrama i oznacz ją w opisie hasztagami #quloo i #zostańartystką

×
×

Koszyk