#ZOSTAŃARTYSTKĄ 21

FINALNE WYZWANIE

Aż łezka w oku się kręci! 20 pełnych wiedzy dni już za nami! 20 wartościowych lekcji do Ciebie trafiło – mam nadzieję, że zmalowałaś 19 pięknych zdobień! A teraz przejdźmy do FINALNEGO ZADANIA.

Na przestrzeni tych 20 lekcji nabyłaś (jeśli je przećwiczyłaś) wiele umiejętności. Poznałaś wiele technik, zdobyłaś też sporo inspiracji na temat zdobień. Dlatego pora teraz SPRAWDZIĆ to czego się nauczyłaś!

Finalne zadanie jest moim zdaniem najtrudniejsze. Co więcej, to będzie prawdziwa weryfikacja tego czego się nauczyłaś, to również będzie symulacja tego co być może Cię czeka w przyszłości..

Finalne wyzwanie to…

ZMALUJ WŁASNE ZDOBIENIE na bazie zdobytych umiejętności w trakcie tego 21 dniowego challenge. Jaki to będzie motyw? Co będzie na tym zdobieniu? Wszystko zależy od Twojej kreatywności! Ważne byś nie kopiowała tego co już było, tylko zmalowała coś własnego!

Mówiłem, że będzie grubo na koniec! Jestem MEGA ciekaw co zmalujesz! Przez cały challenge malowałaś zdobienia krok po kroku, robiąc to samo co Edyta. Teraz pora sprawdzić jak wiele się nauczyłaś.

Wiem, jest to wymagające zdobienie. Dlatego na nie masz więcej czasu – aż do wtorku do godziny 17:00.

Dlatego kiedy już to zrobisz to podziel się swoim zdobieniem standardowo na instagramie – wrzuć zdjęcie jako post i oznacz hasztagiem #quloo oraz #zostańartystką

Na wykonanie zadanie masz czas aż na tym zegarze wybije 00:00:00, a stanie się to 29 września o 17:00:00

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Następnie we wtorek o godzinie 19:00 odbędzie się analiza Waszych prac, które wrzucicie na instagrama pod #zostańartystką. Link do LIVE znajdziesz we wtorek w grupie oraz na mailu.

×
×

Koszyk