1. Dlaczego 7 dniowy okres próbny jest płatny 1$?

Opłata 1$ za 7 dniowy okres próbny jest zabezpieczeniem przed tzw. Januszami Biznesu, którzy mogliby cały czas próbować korzystać z okresu testowego bez płacenia za dostęp na rok do tej wartościowej wiedzy. Dzięki temu unikniemy tego rodzaju „kradzieży” i każdy będzie mógł raz skorzystać z okresu próbnego.

2. Czy płatność kartą jest bezpieczna?

Jak najbardziej! Tak jak wcześniej wspomniałem, portal został stworzony przy wsparciu światowego potentata Vimeo, który w pełni dba o Twoje dane. Wszystkie dane, które podajesz przy płatności, są „zahaszowane”, a to oznacza, że trafiają one mniej więcej w takiej formie „#!#H23$28A!A” i odczytać je potrafi tylko system Twojego banku.

3. Czy mogę za abonament zapłacić w inny sposób niż kartą?

Nie. Idąc z duchem czasów – mamy XXI wiek, wchodzimy już teraz w system abonamentowy, gdzie płatności pobierane są automatycznie. Zobaczysz sama, że z czasem będzie to co raz to bardziej popularne. Dlatego masz dwie drogi:

1) Przełamać się i skorzystać ze swojej karty (istnieje duże prawdopodobieństwo, że ją masz, bo według NBP w II kwartale 2019 roku, na polskim rynku znajdwało się 42,1 miliona kart płatniczych)

2) Jeśli jednak nie masz karty, to może to najlepszy moment, by w końcu ją założyć.

4. Czy mając abonament, mogę starać się o certyfikaty / dyplomy?

Decydując się na abonament, wybierasz dostęp do wiedzy w opcji Sapphire, poszerzonej o dodatkowe lekcje z opcji Emerald. W przypadku kiedy chcesz starać się o dyplom lub certyfikat, wystarczy, że zgłosisz się do nas na fanpage na Facebooku i wykupisz wybrany kurs w opcji Diamond. (cena zostanie pomniejszona według wzoru Opcja Diamond – Opcja Sapphire = to co zapłacisz)

5. Jak zrezygnować z okresu próbnego / z abonamentu?

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto na www.quloo.vhx.tv:

A) Jeśli korzystasz z PC / Laptopa to w prawym górnym rogu kliknij w swój awatar, a następnie wybierz Settings. Następnie wybierz Purchases i tam znajdziesz opcję rezygnacji.

Uwaga! Jeśli zdecydowałaś się na abonament np. po przez aplikacje na telefon, to zrezygnować z abonamentu możesz tylko po przez aplikację.

B) Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej na iOS, to skorzystaj z tej instrukcji -> Kliknij tutaj

C) Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej na Android, to skorzystaj z tej instrukcji -> Kliknij tutaj

6. Dlaczego cena abonamentu podawana jest jako 447 zł netto + podatek od towaru i usług?

Nasz portal abonamentowy został zbudowany na systemie Vimeo OTT. Transakcje Vimeo OTT pochodzą ze Stanów Zjednoczonych, dlatego podlegają amerykańskim przepisom podatkowym i wymogom dotyczącym potrącania podatku u źródła. Każdy kraj ma swój podatek od towarów i usług. Cena abonamentu to  447 zł NETTO + podatek od towarów i usług – czyli w zależności od tego gdzie mieszkasz (w przypadku zakupu ze strony www) lub gdzie masz zarejestrowane swoje AppleID (w przypadku, aplikacji na iOs), system przeliczy kwotę netto – czyli 447 zł na Twoją walutę np. euro (zgodnie z kursem z dnia 03.01.2020) i automatycznie doliczy do tego podatek od towarów i usług – zgodnie ze stawką, jaka obowiązuje w kraju, w którym mieszkasz (lub masz założone AppleID). Czyli przykładowo w Niemczech +19%, w Hiszpanii +21%, a we Włoszech +22%.

W przypadku gdy mieszkasz zagranicą np. w Niemczech, to cena jest przeliczana według kursu waluty 1€ = 4,25 zł z dnia 03.01.2020 r.

7. Jaki będzie koszt przedłużenia dostępu o kolejny rok do abonamentu?

Taki sam, jak pierwsza opłata, czyli 447 zł netto + podatek od towarów i usług. W przypadku gdy mieszkasz zagranicą np. w Niemczech, to cena jest przeliczana według kursu waluty 1€ = 4,25 zł z dnia 03.01.2020 r.

8. Dlaczego w systemie iOS cena za abonament jest o +/- 10 zł wyższa?

Ekosystem Apple – dokładnie mówiąc App Store dolicza dodatkową opłatę dystrybucyjną

9. Czy mogę kupić Abonament jako prezent?

Tak! Jest taka opcja! Wystarczy, że po przejściu do portalu wybierzesz opcję GIFT this Subscription. Wystarczy, że podasz swój adres email i adres osoby, która ma otrzymać prezent, krótką „notkę” z życzeniami, datę dostarczenia prezentu i opłacisz dostęp do abonamentu na rok.

10. Gdzie mogę oglądać abonament

 Przez stronę www – https://quloo.vhx.tv/ , przez aplikację Quloo na Andoird, przez aplikację Quloo na iOS