E-BOOK

4 KROKI DO

Perfekcyjnego French'a

Malowany French często sprawia wiele trudności. W szczególności kiedy stylistka rzuca się na niego bez odpowiedniej wiedzy teoretycznej. Bez niej może się to skończyć źle. Klientka lub modelka będzie zawiedziona, a Ty spalisz się ze wstydu. A może być zupełnie inaczej! Ty możesz tworzyć Perfekcyjnego French’a, a co za tym idzie Twoje klientki / modelki będą zachwycone.

Pytanie czy jesteś na to już gotowa?

Znajdziesz aż

strony konkretnej wiedzy
0

Poznasz sposób malowania na

rodzajach kształtów paznokci
0

Zobaczysz aż

minionka - to nie żart!
0

CO OTRZYMUJESZ?

Decydując się na ten e-book, otrzymasz dokładnie opisaną i przekazaną w formie tekstu jak i ręcznie wykonanych szkiców wiedzę, dzięki której będziesz w stanie stworzyć perfekcyjnego malowanego french’a. Poznasz, jakie są 4 etapy tworzenia frencha – każdy z tych etapów zobaczysz na szkica – jak powinien wyglądać Twój french na danym etapie malowania.

Co więcej – cała ta wiedza została omówiona na przykładach 3 popularnych rodzajach kształtów paznokci – czyli na przykładzie paznokcia w kształt: Migdał, Owal, Kwadrat

JAK OTRZYMAM EBOOK'a?

Po opłaceniu e-book powinien pojawić się na Twoim mailu, który podasz przy płatności. Jeśli tak się nie stanie to napisz do nas na [email protected] i do 24h (zwyczajowo dużo szybciej) ręcznie podeślemy e-booka na Twojego maila. Powinna całość dziać się automatycznie – jednak wiesz jak to czasem w życiu bywa – złośliwość rzeczy martwych.

ILE TO KOSZTUJE?

Być może będziesz w szoku bo ten e-book nad którym pracowały 4 osoby, który zawiera wiedzę od A do Z jak zmalować perfekcyjnego Frencha na aż 3 rodzajach paznokci kosztuje…

Tylko 47 zł – świetna cena, prawda?

CZAS NA DECYZJĘ!

asd

Krótka piłka – Czy chcesz nauczyć się KROK PO KROKU malować perfekcyjnego frencha? Jeśli odpowiedź brzmi TAK i jesteś gotowa zainwestować w swój rozwój 47 zł to kliknij przycisk poniżej i przejdź do płatności – po której ukończeniu otrzymasz dostęp do ponad 32 stronicowego ebook’a.

×
×

Koszyk