Jakie są elementy budowy przedłużonego paznokcia?

Z perfekcyjną budową paznokcia, jest tak trochę jak z ortografią. Jak masz pisać poprawną polszczyzną, w momencie kiedy nie znasz zasad ortografii? Tak samo jest z budową paznokcia – jak masz go perfekcyjnie zbudować, w momencie kiedy nie znasz w teorii z czego się składa przedłużony paznokieć. Tego właśnie nauczysz sie w tej lekcji – zdobędziesz wizję / wiedzę na temat tego jak powinien wyglądać przedłużony paznokieć.

W tej jednej z 18 lekcji z kursu Migdał z Zaciskaniem Tunelu poznasz odpowiedzi na takie m.in. pytania jak:

 • Którym elementem paznokcia “uciekamy” z grubości?
 • W której strefie najczęściej łamią się paznokcie i dlaczego?
 • Czym jest wolny brzeg, gdzie się znajduje i jak często określają go klientki?
 • Jaką minimalną grubość powinny mieć paznokcie klientki pracującej intensywnie fizycznie?
 • Jaką grubość powinien mieć paznokieć z boku?

Jakie masz wnioski po zobaczeniu tej lekcji? Czego nowego się nauczyłaś? Co Cię najbardziej zaskoczyło? Napisz, proszę w komentarzu

Ten post ma 10 komentarzy

 1. Karolina

  Super był ten krótki filmik odnośnie budowy przedłużonego paznokcia Edyta świetnie przekazuje wiedzę i schematy które rysuje są wyraźne i bardzo zrozumiałe dziekuje bardzo za dodatkowy filmik i także wykorzystałam jej rysunki i przeniosłam je na swój notes ??pozdrawiam serdecznie cała ekipę ?

 2. Karolina

  Super był ten krótki filmik odnośnie budowy przedłużonego paznokcia Edyta świetnie przekazuje wiedzę i schematy które rysuje są wyraźne i bardzo zrozumiałe dziekuje bardzo za dodatkowy filmik i także wykorzystałam jej rysunki i przeniosłam je na swój notes ??pozdrawiam serdecznie cała ekipę quloo?

 3. Anonim

  Na to czekałam wiele wytłumaczylaś Edytko mi dużo wiedzy zaraz zabiorę się za mierzenie moich paznokci. Dziękuję i pozdrawiam

 4. Iwona

  Oglądałam ten kurs na Qflixie, a dziś znalazłam parę szczegółów, które mi umknęły. Sposób przekazywania wiedzy przez Edytkę jest wspaniały i zrozumiały nawet dla takiego laika jak ja. Wniosek końcowy: nawet najlepiej przekazaną lekcję nie wystarczy obejrzeć tylko raz, żeby przyswoić wszystkie jej szczegóły.
  Pozdrawiam

 5. Edyta

  Super tłumaczenie i bardzo profesjonalnie aż się chce słuchać uwielbiam oglądać twoje testy 12 kolorów

Dodaj komentarz

×
×

Koszyk