Maksymalnie pomagamy w rozwoju stylistek paznokci

Roczny Mentoring

Co otrzymujesz decydując się na Roczny Mentoring:

Dostęp do 40 kursów na 365 dni

By móc skutecznie kierować Twój rozwój na odpowiednie kierunki potrzebujesz wiedzy, na bazie której będziemy działać w trakcie mentoringu. Dlatego też otrzymasz dostęp do moich wszystkich 40 kursów na 365 dni - ponad 251 godzin wiedzy.

Wartość: 8116 zł

Dostęp do 12 indywidualnych analiz (1 na miesiąc)

Co miesiąc będziesz mogła oddać swoją stylizacje do analizy. Co miesiąc Edyta ją sprawdzi, przeanalizuje dając Ci konkretne wskazówki co jest ok, co poprawić by było jeszcze lepiej. Dzięki temu Ty na bierząco otrzymujesz feedback i wiesz z czym działać, by każda kolejna stylizacja była na jeszcze większym poziomie.

Koszt 1 indywidualnej analizy - 100 euro = ok. 460 zł

Koszt 12 analiz - 5520 zł

Dostęp do 12 sesji Q&A (1 na miesiąc)

Co miesiąc w tajnej grupie odbędzie się godzinna sesja Q&A - gdzie Edyta będzie odpowiadać na Wasze pytania - czy to związane z Waszymi analizami, czy też inne, które są związane ze stylizacją paznokci.

Wartość: 1200 zł

Zaświadczenie uczestnictwa w mentoringu

Na koniec mentoringu - po 12 miesiącach otrzymasz zaświadczenie uczestnictwa w mentoringu - który będzie dla Ciebie potwierdzeniem ścieżki jaką przeszłaś i wyników jakie osiągnęłaś.

Wartość: 14836 PLN

Cena: 3497 PLN

Promocyjna cena: 1997

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy jest możliwość płatność za pomocą rat?

Tak - po przejściu do formularza jest opcja w PayU wybrania opcji ratalnej i tam też poznania jej szczegółów.

2. Jak wyglądają analizy prac?

Co miesiąc pojawia się post w grupie, gdzie możesz wrzucić link do swojego folderu na dysku google (gdzie wrzucić swoje zdjęcia prac). Edyta raz w miesiącu siada i analizuje Wasze prace - nagrywając dla Ciebie materiał i wrzuca link do niego na grupę.

Dlaczego na grupę?

Po to by każdy uczestnik mentoringu mógł skorzystać i uczyć się na błędach innych osób - dla uczestników mentoringu to dodatkowa ogromna dawka wiedzy.

3. Jak wyglądają sesje Q&A

W każdym miesiącu w grupie pojawi się post, gdzie możesz wrzucić swoje pytania do sesji Q&A.  Następnie Edyta na LIVE odpowie na te pytania + jeśli w trakcie LIVE pojawią Ci się dodatkowe pytania, to będziesz mogła je również zadać i uzyskać odpowiedź.

4. Czy mam jakiś kontakt z Edytą na codzień?

W każdym kursie do którego otrzymasz dostęp, pod lekcją znajduje sie sekcja gdzie możesz zadawać swoje pytania, a Edyta na nie odpowie w najbliższej wolnej chwili.

Zobacz co piszą o mnie kursanci, którzy korzystają z mojej wiedzy:

×
×

Koszyk