Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Czekaj! Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję, przygotowaną tylko dla klientów

Poświęć chwilę na przeczytanie — a Twoje stylizacje mogą wejść na JESZCZE WYŻSZY POZIOM!

Na początku GRATULACJE! Właśnie podjęłaś dobrą decyzję, dzięki której już wkrótce podkładanie szablonów będzie dla Ciebie znacznie prostsze i szybsze do wykonania! Dla wielu stylistek ten kurs to prawdziwy przełom, bo ułatwia on czynność, która nie raz tygodniami sprawiała im problem.

Zanim przejdziesz dalej i dokończysz zamówienie mam dla Ciebie coś jeszcze.

Co byś powiedziała, gdybyś była w stanie wypiłować w kilku-kilkunastu schematycznych ruchach najczęściej wybierane kształty przez klientki, tak by każda z Twoich stylizacji wyglądała estetycznie, a każdy paznokieć był tego samego kształtu?

Dzięki temu, że zamawiasz mój kurs z podkładania szablonów, mam dla Ciebie zniżkę na jeden z najchętniej wybieranych kursów PIŁOWANIE BEZ TAJEMNIC — z którego dowiesz się jak wypiłować paznokcie w kształt:

Gdy opanujesz schematyczne ruchy piłowania, to pozbędziesz się CHAOSU, przez który tracisz najwięcej czasu w trakcie robienia paznokci. Każdy Twój ruch będzie przemyślany i będzie dawał konkretny efekt — bez zbędnego machania pilnikiem.

A co najważniejsze, wdrażając wiedzę z kursu będziesz w stanie szybko uzyskać kształt Migdał Klasyczny, Migdał Salonowy, Migdał Pokazowy, Kwadrat Salonowy oraz Balerina — czyli będziesz gotowa by spełnić oczekiwania swoje oraz swoich klientek.

Co przełoży się na oszczędność czasu — bo będziesz potrzebowała mniej czasu na piłowanie, a co najważniejsze przełoży się na Twoje i Twoich klientek zadowolenie — bo Ty opanujesz kolejną umiejętność, a spod Twoich rąk będą wychodzić estetyczne stylizacje.

Dodatkowo decydując się na ten kurs otrzymasz trzy bonusy:

Bonus #1 o wartości 47 PLN

PDF "Checklista: Po czym poznać, że paznokieć jest dobrze opiłowany?"

Uniwersalna checklista, dzięki której - po zobaczeniu kursu, będziesz w stanie skontrolować czy dobrze wypiłowałaś paznokieć - bez potrzeby powrotu do kursu w trakcie wykonywania pracy. Wystarczy, że pobierzesz ją na swój telefon i zwiększych swoje prawdopodobieństwo poprawnego wypiłowania zbudowanego paznokcia.

Bonus #2 o wartości 57 PLN

PDF "Mapa Grubości Paznokcia"

To, co tutaj teraz przeczytasz, już może być dla Ciebie nowością! Tworząc paznokieć powinien mieć on odpowiednią grubość, w odpowiednich miejscach. Ją mierzymy za pomocą grubościomierza do paznokci. Z tego bonusu dowiesz się ile powinien mieć milimetrów grubości przedłużony paznokieć w poszczególnych miejscach — by był estetyczny i trwały.

Bonus #3 o wartości 37 PLN

PDF - Kroki piłowania - Migdał z Zaciskaniem, Kwadrat, Balerina

Aby ułatwić Ci treningi, zebraliśmy szkice z tych kursów i stworzyliśmy plik PDF, który je zawiera w jednym miejscu. Dzięki temu, po zobaczeniu kursu będziesz mogła sobie szybko przypomnieć kroki piłowania do danego kształtu, a co za tym idzie zwiększysz swoją szansę na uzyskanie wymarzonego kształtu.

Bonus #4 o wartości 197 PLN

Dostęp do kursu NA ZAWSZE

Zwyczajowo na Quloo kupując kurs otrzymujesz dostęp do kursu na rok. 

W przypadku tej propozycji otrzymasz do niego dostęp na tak długo jak będzie istniała nasza platforma — czyli w skrócie mówiąc "NA ZAWSZE"

Będziesz mogła do niego wracać, powtarzać go, oglądać ponownie tyle razy ile będziesz chciała i potrzebowała — bez presji, że zniknie on z Twojego konta.

Co ważne — ten kurs, z tymi bonusami i w tej tak dobrej, promocyjnej cenie jest dostępny tylko na tej stronie. Po wyjściu z niej nie dostaniesz tak dobrej oferty, dlatego Kliknij przycisk poniżej i dodaj do swojego zamówienia kurs Piłowanie Bez Tajemnic wraz z bonusami.

PEŁNA GWARANCJA!

Moja gwarancja jest bardzo prosta — bo stawiam zawsze na 100% transparentność.

Stwierdzasz, że jednak to jest dla Ciebie za trudne? Napisz do mnie. Oddam Ci 100% pieniędzy — nie chcę Twoich pieniędzy, jeśli to nie jest coś, co pomogło Ci pokonać Twój problem.

Dlaczego daję Ci taką gwarancję? Bo wiem, że to, czego uczę działa!

Podsumowując

Co dokładnie otrzymasz?

Dostęp do kursu SZABLONY BEZ TAJEMNIC - Migdał Klasyczny, Kwadrat, Balerina) wraz z 5 bonusami
Dostęp do kursu PIŁOWANIE BEZ TAJEMNIC wraz z 4 bonusami
CAŁOŚĆ JEST WARTA  1297 PLN, dziś możesz mieć to wszystko za ułamek ceny:

197 PLN

×
×

Koszyk