Gratulacje! Zapisałaś się na bezpłatny challenge #ZostańArtystką

Po zapisie mam dla Ciebie dwie sprawy! Pierwsza najważniejsza — dołącz do tajnej grupy, dla osób, które zapisały się na ten challenge. Tak jak już dobrze wiesz, lekcje z tego challenge będą głównie udostępniane w tajnej grupie. Dlatego bez zwlekania kliknij przycisk poniżej i dołącz do tajnej grupy. Pamiętaj, by prawidłowo odpowiedzieć na pytania, które się pojawią po wysłaniu prośby o dołączenie.


Druga sprawa — mam dla Ciebie niespodziankę!

Fakt jest taki, że w trakcie tego challenge nauczysz się malować zdobienia. Gdy je wyćwiczysz to będą wyglądać bosko! Więc jeden z dwóch czynników perfekcyjnej stylizacji masz zapewniony. A co z drugim? Tym, który tak naprawdę robi 65%-70% roboty - czyli piękny, estetycznie wykonany i trwały paznokieć?

I właśnie z tym jest związana jest moja propozycja!

Większość osób początkujących zaczyna od manicure hybrydowego i niestety, sprawia on często wiele trudności. Które tak naprawdę można pokonać zdobywając wiedzę i to bez wychodzenia z domu. A teraz oszczędzając przy tym trochę pieniędzy! Co więcej, będziesz miała do niej dostęp na 365 dni — więc będziesz miała cały rok na szlifowanie umiejętności!

Kurs Manicure Hybrydowy na Sobie

Regularna cena: 117 zł

Promocyjna cena: 47

(Ilość sztuk w obniżonej cenie jest mocno ograniczona)

×
×

Koszyk