Jak krótszym czasie, skutecznie polepszyć jakość swoich stylizacji?

Jak pewnie dobrze wiesz, moja wiedza w postaci kursów online jest ogólnodostępna na platformie szkoleniowej Quloo.pl.

Czy jest ona skuteczna? Czy daje efekty? Czy dzięki niej stylistki robią lepsze paznokcie i zdobienia?

Wasze opinie mówią, że tak.

Zdjęcia Waszych prac, pokazują, że tak.

Matematyka również mówi, że tak — bo w końcu jest już Was ponad 27 500 kursantek i kursantów.

Teraz czas pójść krok dalej.

Aby dać Ci jeszcze więcej wiedzy...

Aby Twój rozwój był jeszcze bardziej skuteczny...

Abym poprowadziła Cię krok po kroku na ścieżce Twojej paznokciowej kariery!

Roczne konsultacje z Edytą

Decydując się teraz otrzymujesz:

Dostęp na 365 dni do konsultacji online z Edytą o wartości 23868 zł (koszt 1 konsultacji według www.edytakruczak.pl to 100 euro)

Konsultacje odbywają się 1 raz w tygodniu — łącznie powinny się odbyć 52 konsultacje w roku. Będą one się odbywać w tajnej grupie na Facebooku, gdzie będziesz mogła wrzucić zdjęcia swoich stylizacji lub  zdobień, lub pytania, na które szukasz odpowiedzi. Na konsultacjach nie musisz być z nami na LIVE, gdyż z każdej z konsultacji będzie udostępniony zapis z LIVE.
Ogromna dawka wiedzy w postaci zapisu z konsultacji, gdzie będziesz widziała z jakimi trudnościami mierzą się inne stylistki i jakie są ich rozwiązania! A jak pewnie dobrze wiesz, najlepiej jest się uczyć na błędach innych, bo dzięki temu oszczędzasz swój czas.
Dyplom uczestnictwa w konsultacjach - jak pewnie dobrze wiesz najważniejsza w trakcie konsultacji jest wiedza jaką otrzymasz i fakt jak bardzo poprawią się Twoje stylizacje. Wisienką na torcie będzie dyplom, dzięki któremu zakomunikujesz swoim klientkom, że rozwijasz się, co może być podstawą do wyższych cen za stylizacje.

Łączna wartość: 23 868 zł

Cena regularna: 2997 zł

Cena promocyjna: 1997 zł


Decydując się na konsultacje otrzymasz prezent o wartości 8290 zł

Jak pewnie dobrze masz świadomość wiedza szybko umyka, notatki są nie zawsze na tyle precyzyjne by móc odświeżyć sobie w 100% wiedzę, dlatego w prezencie otrzymasz na ROK dostęp do wszystkich 37 kursów Edyty o wartości 8290 zł, dzięki czemu, gdy cokolwiek zapomnisz, będziesz w stanie wrócić do wiedzy i odświeżyć sobie wiadomości.

A jeśli jesteś całkowicie nową osobą i nie korzystałaś jeszcze z kursów Edyty, to otrzymasz niezbędną bazę to efektywnego w 100% udziału w konsultacjach, bo dzięki wskazówkom Edyty + wiedzy z kursów, będziesz w stanie osiągnąć maksymalne efekty.

Na Twoim koncie pojawi się 16 kursó Technicznych oraz 21 kursów ze zdobień:

Spróbuj nie myśleć o tym, jak wiele swoich paznokciowych celów? marzeń? zrealizujesz dzięki tej wiedzy i prowadzeniu Edyty praktycznie 1 na 1 w trakcie rocznych konsultacji. A jeśli już pomyślałaś i zdałaś sobie o tym sprawę to...


Najczęściej zadawane pytania

1. Czy mogę za konsultacje zapłacić w ratach?

Jasne, że tak, po przejściu do PayU jest dostępna opcja rat.

Bądźmy ze sobą szczerzy - cena może wydawać się spora. Jednak w momencie gdy otrzymasz dostęp do wiedzy czy o z kursów, czy też w trakcie konsultacji otrzymasz trafne wskazówki od Edyty, które jak pewnie sama zauważysz zaczną Ci dawać efekty w postaci lepszych, estetyczniejszych stylizacji to zdasz sobie sprawę, że była to Twoja najlesza inwestycja.

Skupmy się też na faktach.

Cena jednego, 1 dniowego zkolenia stacjonarnego indywidualnego to koszt średnio od 800 do ...... - tutaj górnej granicy nie ma. Masz wtedy przez 1 dzień dostęp do instruktora i tyle. Tutaj masz przez cały rok, co tydzień dostęp do analiz prac, gdzie Edyta regularnie, na bieżaco będzie odpowiadać na Twoje pytania, Twoje wątpliwości, doradzać, szlifować Twoje umiejętności.

Gdybyś chciała przez rok co tydzień, czyli 52 razy w roku brać udział w szkoleniu 1 dniowym za 800 zł, to kosztowaloby Cię to: 52 tygodnie * 800 zł = 41600 zł.

A tutaj otrzymujesz dostęp do konsultacji co tydzień z Edytą, zapis z konsultacji, dostęp do 37 kursów na rok za jedyne 1997 zł.

2. W jakie dni odbywają się konsultacje?

Wstępny termin to środa od godziny 17:00/18:00. Dlaczego wstępny? Bo jak to w życiu bywa może on się zmienić i np. zostać przeniesiony na sobotę.

3. Bardzo chcę wziąć udział w konsultacjach, ale niestety nie będę mogła być na LIVE?

Bez obaw! Wrzuć zdjęcia swoich prac lub pytania w grupie, a otrzymasz na nie odpowiedź. Później w dogodnym do siebie terminie będziesz mogła dzięki zapisowi z LIVE dowiedzieć się, jakie wskazówki Edyta dla Ciebie miała.