NOWY KURS!

Misja "Znaleźć najprostszy sposób na manicure hybrydowy dla KAŻDEJ osoby"

CEL MISJI:

Zgodnie z tytułem misji "Znaleźć najprostszy sposób na manicure hybrydowy dla KAŻDEJ osoby" - celem misji była pomoc w zrobieniu sobie manicure hybrydowego osobą, które:

chcą postawić swój pierwszy, najprostszy krok w stylizacji paznokci — bez uczenia się sporej ilości etapów, które trzeba wykonać, by zrobić sobie hybrydy, które będą się trzymały 2-3 tygodnie.
nie chcą lub nie mogą używać frezarki, lub innych narzędzi do opracowania skórek jak np. cążki czy też nożyczki do skórek
nie chcą wydawać sporej ilości pieniędzy na produkty — gdyż ta metoda w kursie ogranicza ich ilość do minimum, a co ważne — unikasz kupowania droższych sprzętów jak np. frezarka czy frezy.

EFEKT MISJI

SUKCES!

Czym objawia się ten sukces?

Po pierwsze - Stworzeniem nowego kursu, jakim jest Manicure Hybrydowy BKT - dzięki czemu każda osoba pozna moim zdaniem najprostszy sposób na manicure hybrydowy, którego wykonanie będzie szybkie. A co znajdziesz m.in. w tym kursie?

Udowodnię Ci, że pilnikiem szybko i bezpiecznie możesz zmatowić paznokieć, by zwiększyć trwałość Twojej stylizacji
Pokażę Ci moim zdaniem najbardziej bezpieczną technikę na odsunięcie i usunięcie skórek i nabłonków
Opowiem Ci, po co odtłuszczać paznokieć i ja kto zrobić - by było wykonane  dobrze, a produkt BKT trzymał się Twoich paznokci parę tygodni
Zaprezentuję Ci 2 opcje nakładania produktu BKT - który dostosujesz według swoich potrzeb w zależności od napigmentowania produktu jak i rodzaju Twojej płytki paznokciowej
Dokładnie przedstawię Ci plusy i minusy każdej z ww. 2 opcji byś mogła świadomie dokonać wyboru, którą opcję wybrać


Po drugie - metoda pracy bez używania frezarki, frezów czy innych narzędzi tnących do opracowania skórek jak np. cążki czy nożyczki

Możesz zapytać - ale dlaczego tak? Przecież to znaczne przyśpieszenie pracy! No jasne, że tak - tylko, że dla osób które mają już pewne doświadczenie w stylizacji paznokci.

Jeśli stawiasz pierwsze kroki to takie narzędzia jak frezarka, frezy, cążki czy nożyczki do skórek wiążą się z większymi kosztami, jak i również...OBAWAMI! Na co wskazało aż 51% ankietowanych osób na naszym Insta Story.

Dlatego by maksymalnie ułatwić wejście w świat stylizacji paznokci nowym osobom, by mogły w bezstresowy sposób pracować w kursie przedstawię technikę opracowania skórek za pomocą pilnika. 


Po trzecie - Stworzeniem nowej linii produktów BKT - dzięki którym Baza - Kolor - Top są JEDNYM PRODUKTEM, który będzie dla Ciebie dostępny po najniższej możliwej cenie - za jedyne 29 zł za aż 12 ml (cena za 1ml: 2 zł 41 gr) Można powiedzieć, że prawie nic na nim nie zarabiamy.

Powód? Celem jest edukowanie osób, które za kilka lat będą tworzyć z nami Quloo Salony z Paznokciami - dlatego aby maksymalnie ułatwić wejście w świat stylizacji paznokci - taki produkt wejściowy jakim jest lakier BKT postanowiliśmy udostępnić w najniższej możliwej cenie.

WAŻNE! WAŻNE! WAŻNE!

Tak jak mogłaś przeczytać - ten kurs, ta technika jest nastawiona na pomoc osobom początkującym, które chcą stawiać pierwsze kroki w stylizacji paznokci. Dlatego warto wspomnieć, czego nie powinnaś oczekiwać po tej technice:

Dużej ilości kroków - jest to najprostsza metoda, jaką na ten moment udało mi się wymyślić, tak by każda osoba mogła w jak najprostszy sposób, jak najniższym kosztem zrobić sobie samodzielnie manicure hybrydowy w swoim domu.
Głębokiego manicure - jako że w tej metodzie nie używamy cążek, nożyczek czy też frezów - to lakierem nie będziemy malować pod skórki - tutaj działamy bezpieczniej - przez co odrost zapewne będzie szybciej widoczny niż w przypadku manicure frezarkowego.
Nadbudowy paznokcia - lakiery BKT zostały stworzone z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki — po to, by maksymalnie ułatwić im pracę - tutaj cel jest jeden - nałożyć na paznokieć jeden produkt - który ma właściwości bazy, koloru i  topu — dzięki czemu minimalizujesz ryzyko pozalewania skórek — gdyż używasz tylko 1 produktu.

Specjalna propozycja dla kursantów

Zmontowany kurs pojawi się dostępny na Quloo najpóźniej z ostatnim dniem września czyli 30.09 (EDIT: Z powodu ciężkiej choroby Edyty termin pojawienia się kursu zostaje przesunięty na 8 października. Dziękujemy za zrozumienie). Wcześniej odbędzie się jego przedsprzedaż, która zostanie ogłoszona w trakcie Quloo Nails Show - wtedy też wystartuje sprzedaż lakierów BKT. Ty jako kursantka Quloo masz możliwość kupić najnowszy kurs po pierwsze WCZEŚNIEJ - przed innymi. Po drugie - w najlepszej, najniższej cenie.

Co ważne - jeśli ta oferta zostanie przesłana dalej - do osoby, która nigdy nie miała kursu na Quloo i ta osoba zakupi ten kurs, to cała przedstawiona propozycja zostanie WYŁĄCZONA - a co za tym idzie kurs będzie dostepny w późniejszym etapie przedsprzedaży w wyższych cenach.

SAPPHIRE

Decydując się na tę opcję otrzymujesz:

Dostęp do kursu na 365 dni 730 dni
BONUS:  Checklista do wydrukowania, dzięki której będziesz w stanie szybko sobie przypomnieć jakie czynności masz do wykonania w poszczególnych krokach.

Regularna cena: 117 zł

Cena w przedsprzedaży - tylko dla kursantów: 37

EMERALD

Decydując się na tę opcję otrzymujesz:

Dostęp do kursu na 365 dni 1830 dni
BONUS:  Checklista do wydrukowania, dzięki której będziesz w stanie szybko sobie przypomnieć jakie czynności masz do wykonania w poszczególnych krokach.
BONUS 2:  Materiał video - ściąganie lakieru BKT za pomocą removera/acetonu
BONUS 3:  Materiał video - ściąganie lakieru BKT za pomocą pilnika

Regularna cena: 127 zł

Cena w przedsprzedaży - tylko dla kursantów: 47

DIAMOND

Decydując się na tę opcję otrzymujesz:

Dostęp do kursu na 365 dni BEZ LIMITU - czyli na zawsze!
Dostęp do tajnej grupy na Facebooku
1 Indywidualna analiza
Po zaliczeniu analizy otrzymujesz imienny DYPLOM
BONUS:  Checklista do wydrukowania, dzięki której będziesz w stanie szybko sobie przypomnieć jakie czynności masz do wykonania w poszczególnych krokach.
BONUS 2:  Materiał video - ściąganie lakieru BKT za pomocą removera/acetonu
BONUS 3:  Materiał video - ściąganie lakieru BKT za pomocą pilnika
BONUS 4:  Materiał video - ściąganie lakieru BKT za pomocą frezarki.

Regularna cena: 397 zł

Cena w przedsprzedaży - tylko dla kursantów: 177

×
×

Koszyk