Data wydarzenia: 8 października (sobota) godz. 17:00 (polskiego czasu)

Zapisz się na pierwszy
Quloo Nails Show

Czym dla Ciebie będzie Quloo Nails Show? Wartościowo spędzonym czasem z nutą paznokciowej wiedzy, rozrywki oraz inspiracji.

Start wydarzenia: sobota 8 października od godz. 17:00 (polskiego czasu)

Jakie tematy będą poruszane w trakcie QNS?

BLOK 1

Temat 1 - Najprostszy sposób na manicure hybrydowy w domu? Czyli 3 kroki do zrobienia sobie manicure hybrydowego w domu. Przedstawię Ci metodę, dzięki której z minimalną ilością wiedzy, co więcej — z minimalną ilością produktów, zrobisz sobie samodzielnie, w domu manicure hybrydowy.

Temat 2 - Niespodzianka - poznasz go na LIVE.

BLOK 2

Temat 1 - Manicure frezarkowy czy bezfrezarkowy? Jaki rodzaj manicure wybrać? Jakie są zalety i wady poszczególnych rodzajów manicure, jakie są ich koszty i dla kogo są one przeznaczone.

Temat 2 - Niespodzianka - poznasz go na LIVE.

Temat 3Baza — do czego ona faktycznie służy? Jakie ma zastosowania? Do czego mogę ją wykorzystać? Często jest tak, że kupujemy jakiś produkt, stosujemy go do tylko 1 rzeczy/czynności, a w rzeczywistości jest on bardziej UNIWERSALNY, niż nam się wydaje. Dlatego czas odkryć, do czego możesz wykorzystać bazę.

BLOK 3

Temat 1 - Przedstawienie limitowanej kolekcji jesiennych lakierów hybrydowych.

Temat 2 - Niespodzianka - poznasz go na LIVE.

Temat 3 - Niespodzianka - poznasz go na LIVE.

BLOK 4

W tym bloku czekają Cię gorące zapowiedzi tego, co czeka Cię w przyszłości!

Czy w trakcie Quloo Nails Show czeka Cię coś jeszcze? Jakieś inne tematy zostaną poruszone?

No jasne, że tak! To, co teraz widzisz to tylko wstępny, ramowy plan wydarzenia, który bardziej będziemy odkrywać przed osobami, które na niego się zapiszą!

Dlaczego musisz być z nami na LIVE?

Dawka wiedzy

Jako Quloo jesteśmy znani najbardziej z kursów online i dzielenia się wiedzy z zakresu stylizacji paznokci — dlatego też tej wiedzy na tym wydarzeniu nie może zabraknąć.

Dobry humor

Oprócz wiedzy również czeka Cię na LIVE rozrywka oraz inspiracja, które w połączeniu z wiedzą wprawią Cię w dobry humor i poczucie, że spędziłaś wartościowo czas.

Nagrody na LIVE

W trakcie LIVE pojawią się zabawy, gdzie będziesz mogła wygrać...co? Wszystkiego dowiesz się będąc z nami na żywo, już w sobotę 8 października.

×
×

Koszyk