Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Czekaj! Przeczytaj list poniżej i zobacz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla klientów

Puerto del Rosario, 01.07.2022

Cześć, tutaj Edyta — Twoja trenerka stylizacji paznokci. Na wstępie gratuluję Ci podjęcia dobrej decyzji! Już wkrótce będziesz w gronie stylistek paznokci, dla których podkładanie szablonów to bułka z masłem! Cieszy mnie to bardzo!


Jak pewnie dobrze zdajesz sobie sprawę podkładanie szablonów to tylko jeden z etapów wykonywania stylizacji.


Wyobraź sobie sytuację, w której również pozostałe etapy wykonywania paznokci masz opanowane do perfekcji.


Jakby to było, gdyby dzięki temu, czas wykonywania stylizacji skrócił się maksymalnie?


Gdyby każda Twoja stylizacja była od A do Z wykonana niemal perfekcyjnie — bez poranionych skórek, każdy paznokieć tego samego kształtu, bez zalanych skórek kolorem czy topem?

Zgaduje, że byłabyś wtedy zachwycona, prawda?


Więc co byś powiedziała, gdybym teraz Ci powiedziała, że tylko tutaj, tylko teraz, możesz podjąć decyzję, dzięki której masz szansę dobić do tego poziomu?


Jestem pewna, żeby Cię ona zainteresowała. Tym bardziej że jej szczegóły są naprawdę ciekawe!


Mam dla Ciebie coś co rozszerzy Twoje doszkolenie Szablony Bez Tajemnic do zestawu kursów KOMPLETNA Stylistka, który jest marzeniem wiele osób uczących się stylizacji paznokci.

Dlaczego? Ponieważ zawiera on PEŁNĄ WIEDZĘ TECHNICZNĄ z dostępem na aż 183 dni (pół roku) + 2 miesiące GRATIS! — aż 16 kursów, w których poznasz podstawy stylizacji paznokci takie jak Manicure Hybrydowy na sobie, przedłużanie paznokci na Sobie Akrylożelem w kształt Migdał Klasyczny i Balerina, 3 rodzaje korekt — a później bardziej zaawansowane tematy jak przedłużanie na modelce żelem w kształt Migdał Salonowy z Zaciskaniem, Kwadrat Salonowy, przedłużanie na modelce akrylem — oraz korektę akrylową. 


Oczywiście nie mogła zabraknąć tematu związanego z REKONSTRUKCJĄ obgryzanych paznokci, by móc wyjść z różnych opresji i zawsze mieć piękne paznokcie! Dla fanów znacznie dłuższych stylizacji — bardziej zaawansowanych — jest kurs Migdał Pokazowy.


Mało tego! Zawiera dostęp do aż 21 kursów ze zdobień - po to byś mogła stać się kompletną stylistką, co więcej! ARTYSTKĄ - bo nauczysz się malować zarówno te najprostsze zdobienia jak np. Ombre/Baby Boomer a kończąc na tych trudniejszych jak Micropainting, Landscape, czy postacie jak z bajek!


Teraz do tego wymarzonego zestawu dodajmy nutkę szaleństwa.


Gdybyś każdy kurs pojedynczo chciała kupić na Quloo.pl to kosztowałoby to 6955 zł.

Ty teraz i właściwie tylko TERAZ — bo ta oferta nigdzie indziej nie jest aktualnie dostępna — masz szansę zdobyć dostęp do tej całej wiedzy nie za 6955 zł, nawet nie za 50% tej ceny - czyli za 3477 zł, a za jej okruszek - bo jedyne 347 zł za dostęp na 6 miesięcy + 2 gratis (suma: 8 miesięcy) (jedynie 43 zł 37 groszy za miesiąc nauki)


Pomyśl na chwilę o sobie, o swoich umiejętnościach, o swojej przyszłości.


Gdy już to zrobisz, to podejmij najlepszą dla siebie decyzję.

Pozdrawiam

Edyta Kruczak


Kliknij przycisk poniżej i zamów cały zestaw za jedyne 6955 zł 347