Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne

Czekaj! Przeczytaj list poniżej i zobacz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla klientów

Puerto del Rosario, 01.03.2022

Cześć! Tutaj Edyta Kruczak — Twoja trenerka stylizacji paznokci. Gratuluję Ci podjęcia dobrej decyzji! Pokażę Ci w kursie jak wykonać manicure hybrydowy na sobie — a co za tym idzie jak samodzielnie zadbać o swoje paznokcie, by zawsze były piękne!

Skoro zamawiasz mój kurs o manicure hybrydowym na sobie, to pokażę Ci jak możesz mieć 3? 5? 10? razy lepsze efekty w stylizacji paznokci!

Co byś powiedziała, gdybyś dzięki tylko 1 decyzji mogła dodatkowo nauczyć się PRZEDŁUŻAĆ PAZNOKCIE, wykonywać ich korektę, rekonstrukcję (w szczególności przydatne dla osoby, która obgryza swoje paznokcie), a do tego nauczyć się malować wiele pięknych zdobień?

Mam dla Ciebie coś szalonego i wyjątkowego! Dostęp do moich wszystkich kursów online — jest ich aż 37! Gdzie odkryję przed Tobą prawie wszystkie tajniki stylizacji paznokci! Gdzie pokażę Ci jak wykonywać usługi, na których będziesz mogła zarabiać! Gdzie ułatwię Ci przejście drogi od osoby początkującej do profesjonalnej stylistki paznokci — bo i taką drogę przebyło wiele moich kursantek!

Dzięki temu zestawowi wyprzedzisz inne osoby stawiające pierwsze kroki w stylizacji paznokci — bo całą wiedzę — ponad 248 godzin, będziesz miała w 1 miejscu, dostępną 24h na dobę przez aż 3 miesięce 4 miesięce!

Tylko pomyśl... że już za kilka tygodni, gdy zastosujesz tę wiedzę w praktyce, będziesz w szoku,  jak ta mała decyzja zmieniła Twoje umiejętności, a kto wie, jaki będzie miała wpływ na Twoje życie zawodowe.

A teraz najlepsze! Ten zestaw 37 kursów w wariancie na 3 miesięcy kosztuje standardowo 447 zł, ale skoro zamawiasz mój kurs to mam dla Ciebie super zniżkę i prezent. Tylko dlatego, że zamówiłaś mój kurs!

Cena dla Ciebie to tylko 197 + w prezencie otrzymasz ode mnie 1 dodatkowy miesiąc dostępu — czyli ta kompletna wiedza z zakresu stylizacji paznokci, będzie dla Ciebie dostępna na aż 4 miesiące!

Jeśli chcesz zamówić ten zestaw w bardzo atrakcyjnej cenie, możesz to zrobić z mocnym rabatem poniżej.

Co więcej! Jeśli po 14 dniach stwierdzisz, że jednak to nie dla Ciebie to zwrócę Ci Twoje pieniądze.

Pomyśl tylko o tym, jak piękne będziesz robić stylizacje, już za kilka tygodni po zobaczeniu pierwszych kursów! Ty + piękne długie paznokcie + piękne zdobienie = coś cudownego!

Pamiętaj jednak, że ten zestaw tak dobrej cenie z tym bonusem (dodatkowy 1 miesiąc dostępu) , możesz nabyć tylko tutaj i tylko teraz. Po wyjściu z tej strony bonus i promocyjna cena znika.

Kliknij przycisk poniżej, zamów kurs manicure hybrydowy na sobie + ten dodatkowy zestaw 37 kursów i postaw na swój skuteczny rozwój.

Pozdrawiam

Edyta Kruczak


Zestaw 37 kursów na 4 miesiące tylko teraz nie za 447 zł, a za jedyne 197

×
×

Koszyk