Dla ambitnych stylistek paznokci 

Z okazji świąt i nowego roku mam dla Ciebie aż 3 prezenty

Koniec roku to czas na refleksje, jak i decyzje, dzięki którym ten następny, 2023 rok będzie dla Ciebie lepszy!  A na pewno taki będzie z jednym z 3 zestawów kursów, dzięki któremu bez tracenia zbędnego czasu będziesz robić trwałe i estetyczne stylizacje, z których będziesz dumna! Zobacz teraz video:

Kliknij przycisk POZNAJĘ, który znajdziesz poniżej i wkrocz w świat zaskakujących i świetnych paznokciowych zestawów w BARDZO MOCNO promocyjnych cenach!

 Ważna informacja! 
To co tutaj znajdziesz jest ważne tylko do 31 grudnia do 23:59 - czyli jeszcze tylko przez:

Dla kogo są przeznaczone 3 prezenty?

Przygotowałam dla Ciebie 3 rozwiązania: Początkująca Stylistka, Świadoma Stylistka i Kompletna Stylistka — zanim dowiesz się, jak bardzo są w stanie Ci pomóc, to mam dla Ciebie odpowiedź na najczęstsze pytanie "Czy do dla mnie?" / "Dla kogo to jest?"

Są one dla każdej osoby, która w stylizacji paznokci chce być JESZCZE LEPSZA! Niezależnie czy zaczynasz od 0, czy masz jakieś doświadczenie!

Ważne, że chcesz robić jeszcze lepsze stylizacje! Trwalsze! Piękniejsze! W szybszym tempie — bez tracenia minut jak czasem nie godzin na przedłużaniu paznokci czy też robieniu hybryd! Bez marnowania kasy na szukaniu tych najlepszych produktów! Bez tracenia nerwów na dziesiątkach prób jak coś zrobisz — w kursach masz wszystko pokazane jak na tacy!

Dodatkowo jest też dla osób, których celem jest nauczenie się od podstaw lub podniesienie swoich bieżących umiejętności w malowaniu zdobień — czy to prostych jak ombre, Baby Boomer czy bardziej zaawansowanych jak Micropainting, One Stroke czy też malowanie pięknych krajobrazów z kursu Landscape Nails.

Zresztą zobacz przykładowe prace PRZED i PO kursach moich kursantek:

Czas poznać pierwszy prezent!

 Zestaw "Początkująca Stylistka" 

Jak sama nazwa zestawu wskazuje - "Początkująca Stylistka" - zestaw ten zawiera dostęp na 365 dni (rok) do podstawowej wiedzy jak robić samej sobie piękne stylizacje w domu — zaczynając od najprostszej możliwej rzeczy jak Manicure BKT (potrzebujesz tylko 5 produktów, by go wykonać), przez pierwsze przedłużane paznokcie akrylożelem, a kończąc na korekcie tych paznokci — bo jeśli umiesz je przedłużyć to warto umieć zrobić ich korektę, by zaoszczędzić sobie sporo czasu.

Jakie kursy wchodzą w skład tego zestawu?

Czego się nauczysz z tych kursów?

Jak krok po kroku wykonać paznokcie najprostszą możliwą metodą - czyli Manicure BKT z użyciem tylko 5 produktów, bez potrzeby ich sterylizowania i dezynfekcji.
Jak wykonać klasyczny manicure hybrydowy z nadbudową płytki.
Jak przedłużyć na sobie paznokcie akrylożelem, na szablonie w kształt Migdał Klasyczny.
Jak wykonać korektę uzupełnienie przedłużonych paznokci

W każdym z kursów zdobędziesz wiedzę od A do Z — zaczynając od informacji na temat tego, jakich produktów potrzebujesz — by nie tracić kasy na testowanie setek różnych rodzai, kompletną wiedzę teoretyczną — szkice, przykładowe zdjęcia, omówienie wszystkich czynności "na sucho" - dzięki czemu praktyka będzie znacznie prostsza.

A finalnie - co najważniejsze zobaczysz i nauczysz się KAŻDEGO etapu wykonywania stylizacji w praktyce! Od przygotowania płytki, aż po położenie koloru i topu bez zalewania skórek — czyli tak jak wcześniej wspomniałam — zdobędziesz kompletną wiedzą dla osób początkujących!

Dla kogo jest ten zestaw IDEALNY?

Dla każdej osoby stawiającej pierwsze kroki w stylizacji paznokci — zapytasz pewnie dlaczego? Otrzymasz w nim wiedzę od podstaw — od najprostszej usługi, jaką jest mani na sobie, a następnie poznasz podstawy przedłużania i korekty, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie dbać o swoje paznokcie — bez wizyt u kosmetyczki, bez wychodzenia z domu.

Mam dla Ciebie jeszcze prezent!

Jako że mamy grudzień, czas dawania prezentów i rozdaję już takie zacne prezenty — do dlaczego nie zrobić je JESZCZE BARDZIEJ ATRAKCYJNE i dołożyć do nich BONUSY! Brzmi świetnie prawda? W zestawie Początkująca Stylistka otrzymasz w prezencie dostęp do kursu Mix Szybkich Zdobień Salonowych, z którego nauczysz się prostych i szybkich 17 zdobień takich jak m.in. Ombre, Baby Boomer, podstawy Biżu czy Mehndi.

Ile to kosztuje?

Ty już wiesz, do jakich kursów otrzymasz dostęp w ramach zestawu Początkująca Stylistka oraz jaki prezent otrzymasz. Zerknij na szybkie podsumowanie, poznaj cenę bez promocji, jak i również tą specjalną z okazji  świąt i nowego roku - myślę, że będziesz bardzo zaskoczona!

Cena za w/w kursy bez promocji:

Promocyjna cena: 

 Oszczędzasz aż: 

Czy online da się nauczyć robić paznokcie?

Ostatnio na IG story (co możesz zobaczyć na screenie) zadaliśmy pytanie — Czy korzystając z kursów onlie da się nauczyć robić paznokcie?

Ja wiem, że tak — bo po dziesiątakch szkoleń stacjonarnych, zaczęłam się również szkolić online! Ponad 34 850 moich kursantów również, a co myślą fani na instagramie? Ponad 94% osób jest przekonanych, że ucząc się online, da się nauczyć robić paznokcie!

Czas poznać drugi prezent!

 Zestaw "Świadoma Stylistka" 

Zestaw "Świadoma Stylistka" - to marzenie wielu osób uczących się stylizacji paznokci! Dlaczego? Ponieważ zawiera on PEŁNĄ WIEDZĘ TECHNICZNĄ z dostępem na aż 365 dni (cały rok) — aż 14 kursów, w których poznasz podstawy stylizacji paznokci takie jak Manicure Hybrydowy na sobie, przedłużanie paznokci na Sobie Akrylożelem w kształt Migdał Klasyczny i Balerina, 3 rodzaje korekt — a później bardziej zaawansowane tematy jak przedłużanie na modelce żelem w kształt Migdał Salonowy z Zaciskaniem, Kwadrat Salonowy, przedłużanie na modelce akrylem — oraz korektę akrylową. Oczywiście nie mogła zabraknąć tematu związanego z REKONSTRUKCJĄ obgryzanych paznokci, by móc wyjść z różnych opresji i zawsze mieć piękne paznokcie! Dla fanów znacznie dłuższych stylizacji — bardziej zaawansowanych — jest kurs Migdał Pokazowy.

Jakie kursy wchodzą w skład tego zestawu?

Czego się nauczysz z tych kursów?

Jak krok po kroku wykonać paznokcie najprostszą możliwą metodą - czyli Manicure BKT z użyciem tylko 5 produktów, bez potrzeby ich sterylizowania i dezynfekcji.
Jak wykonać klasyczny manicure hybrydowy z nadbudową płytki.
Jak przedłużyć na sobie paznokcie akrylożelem, na szablonie w kształt Migdał Klasyczny oraz Balerina.
Jak przedłużać paznokcie na modelce żelem, na szablonie w kształt Migdał Salonowy, Migdał Salonowy z Zaciskaniem, Migdał Pokazowy oraz Kwadrat Salonowy.
Jak przedłużać paznokcie na modelce akrylem, na szablonie w kształt Migdał Salonowy oraz jak wykonać korektę paznokci akrylowych.
Jak wykonać 3 rodzaje korekt - korektę szybkie odświeżenie, korektę dopełnienie stylizacji oraz korektę odnowę - dla stylizacji, które już dużo przeszły.
Jak wykonać rekonstrukcję obgryzionych paznokci.

Zestaw Świadoma Stylistka pokrywa ogrom — bo aż 14 tematów związanych z technicznymi aspektami stylizacji paznokci.

Standardowo zawiera wiedzę na temat niezbędnych produktów — po to byś nie musiała tracić czas i pieniądze na ich testowanie.

Każdy kurs zawiera kompletną wiedzę teoretyczną — każdy etap, każde często popełniane błędy rozpisane, rozrysowane i wyjaśnione, po to by w praktyce ich unikać i móc robić piękne paznokcie!

A co najważniejsze — wisienka na torcie! Wiedza praktyczna — wszystko KROK PO KROKU POKAZANE w maksymalnych zbliżeniach, z dokładnym tłumaczeniem — po to byś mogła całość odwzorować u siebie i nauczyć się robić piękne stylizacje!

Dla kogo jest ten zestaw IDEALNY?

Jeśli lubisz mieć wyjście z każdej sytuacji, mieć szeroką wiedzę, dzięki której poradzisz sobie nawet w podbramkowej sytuacji jak np. klientka/modelka z obgryzionymi paznokciami to ten zestaw jest dla Ciebie! Zawiera kompletną wiedzę techniczną, dzięki której możesz śmiało myśleć o tym, jak już za kilka tygodni, po wdrożeniu tej wiedzy — będziesz zachwycać swoje klientki/modelki pięknymi stylizacjami! A już wkrótce kto wie! Może zatrudnisz się w salonie? A może założysz swój własny?

Mam dla Ciebie jeszcze prezent!

Decydując się na ten zestaw mam dla Ciebie aż 3 prezenty, dzięki którym poznasz podstawowe oraz bardziej zaawansowane zdobienia, dzięki którym Twoje piękne paznokcie — które nauczysz się robić z tym zestawem — będą jeszcze bardziej oryginalne!

Ile to kosztuje?

Ty już wiesz, do jakich kursów otrzymasz dostęp w ramach zestawu Świadoma Stylistka oraz jakie dwa prezenty otrzymasz. Zerknij na szybkie podsumowanie, poznaj cenę bez promocji, jak i również tą specjalną z okazji świąt i nowego roku:

Cena za w/w kursy bez promocji:

Promocyjna cena: 397

 Oszczędzasz aż: 

Co o kursach mówią zweryfikowani kursanci, którzy je przetestowali i wdrożyli wiedzę w życie?

Wisienka na torcie! OSTATNI PREZENT!

 Zestaw "KOMPLETNA Stylistka" 

Zestaw "Kompletna Stylistka" - to taki PAZNOKCIOWY NETFLIX z dostępem na 365 dni (cały rok!) — czyli KOMPLETNA WIEDZA nie tylko na temat TECHNIKI, ale również ZDOBIEŃ! Czyli wszystko, co mam! Cała moja wiedza w postaci kursów może być TWOJA! Co to oznacza, że już wkrótce możesz swoje zdobienia, swoje stylizacje wznieść na poziom, który być może dotąd wydawał Ci się nieosiągalny!

Mało tego! Zestaw został rozszerzony również o kursy innych instruktorów z którymi nawiązaliśmy współpracę, by dać CI najlepsze możliwe rozwiązanie, dostępne na rynku stylizacji paznokci.

Dorota Łukaszewicz

Natalia Sielawa - 

Jakie kursy wchodzą w skład tego kompletnego zestawu?

Czego się nauczysz z tych kursów?

W skrócie? Wszystkiego! A tak na poważnie, to otrzymasz dostęp do ponad 250 godzin konkretnej, kompletnej wiedzy, która pokrywa zagadnienia związane z technicznymi aspektami stylizacji paznokci, jak i również zdobień. Jestem przekonana, że zdobędziesz tutaj odpowiedź na większość swoich paznokciowych pytań! A jeśli czegoś zabraknie, to możesz mnie dopytać w sekcji komentarze pod lekcjami lub przyjść na bezpłatne analizy TYLKO DLA KURSANTEK w grupie Qulooandia.

Dla kogo jest ten zestaw IDEALNY?

Dla każdej ambitnej osoby, która chce mieć KOMPLETNĄ wiedzę, oraz zostać ARTYSTKĄ w stylizacji paznokci — to wszystko jest możliwe dzięki wiedzy z tego zestawu.

Mam dla Ciebie jeszcze prezent!

Decydując się na ten zestaw mam dla Ciebie aż 4 prezenty! 

Pierwszy - dzięki niemu odkryjesz inne aspekty stylizacji paznokci tj. BIZNESOWE i nauczysz się m.in. jak wyceniać swoje prace, jak radzić z trudnymi klientkami, lub jak np. napisać ogłoszenie by chętnie przychodziły do Ciebie klientki/modelki — to wszystko dzięki Zestawowi 3 kursów Biznesowych — CELuj w Wartość, 8 kroków do udanego Biznesu oraz Klientka Bez Pomysłu 2.0.

Drugi - RABAT NA NASZE PRODUKTY FIZYCZNE! Przez rok będziesz miała rabat w wysokości aż 10% na wszystkie produkty, jakie pojawią się pod naszym szyldem. 

Trzeci - Dyplom potwierdzający zakup zestawu KOMPLETNA STYLISTKA - który otrzymasz do 48h od zakupu zestawu na swojego maila i będziesz go mogła pobrać, wydrukować i zawiesić u siebie!

Czwarty - Przedłużenie dostępu do WSZYSTKICH KURSÓW z tego zestawu. Dzięki temu, będziesz miała dostęp do nich nie na 365 dni, a na aż 730 dni!

Ile to kosztuje?

Ty już wiesz, do jakich kursów otrzymasz dostęp w ramach zestawu Kompletna Stylistka oraz jakie CZTERY prezenty otrzymasz. Zerknij na szybkie podsumowanie, poznaj cenę bez promocji, jak i również tą specjalną z okazji świąt i nowego roku:

Cena za w/w kursy bez promocji:

Promocyjna cena: 97

 Oszczędzasz aż: 

Jeżeli jeszcze się nie znamy, to pozwól, że się przedstawię.

Czas podjąć dobrą decyzję!

Już wiesz jakie świetne prezenty mam dla Ciebie z okazji świąt i nowego roku. Najprawdopodobniej taka sama propozycja w najbliższym czasie się nie pojawi, gdyż jak już pewnie sama zauważyłaś ceny są szalenie dobre.

Większość osób, które dochodzą do tego miejsca już wiedzą, który zestaw chcą wybrać, by nauczyć się robić lepsze, trwalsze, bardziej estetyczne stylizacje. Czas byś Ty dołączyła do grona moich ambitnych kursantów!

Na koniec mam do Ciebie jeszcze 3 ważne informacje!

Gwarancja satysfakcji!

Jestem pewna za wiedzę, którą przekazuję Ci w kursach online, dlatego otrzymujesz ode mnie 14-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w tym czasie uznasz, że np. to nie dla Ciebie to bez zadawania zbędnych pytań wykonam Ci zwrot Twojej gotówki.

Otrzymasz dostęp do 48 godzin

Po dokonaniu zakupu otrzymasz dostęp do 48 godzin od zakupu lub utworzenia konta na mojej platformie szkoleniowej Quloo.pl — bo właśnie tam będą odblokowane Twoje kursy

Ostatnia informacja — najważniejsza — to, co tutaj widzisz — czyli 3 promocyjne zestawy, w świetnych promocyjnych cenach są dostępne tylko i wyłącznie do 31 grudnia do 23:59 (polskiego czasu) - więc do końca świąteczno-nowo rocznej promocji zostało tylko:

×
×

Koszyk