Udało Ci się zapisać! Zapoznaj się ze stroną poniżej

Czy musisz czekać? NIE!

Kurs z akwareli jest nagrany i zmontowany. Czy musisz czekać, aż stworzymy pod niego szczegółowy opis na Quloo? Nie! Możesz kupić go już teraz, w trochę niższej cenie niż będzie w przedsprzedaży i zacząć rozwijać się przed innymi - bazując na informacjach, które znajdziesz na tej stronie:

Jeśli chcesz nauczyć się malować szybkie salonowe zdobienia, które robią wrażenie na klientkach, to czas zainteresować się na zdobieniach akwarelami.

Umiejętność malowania zdobień akwarelami pozwoli Ci na zachwycenie nawet najbardziej wymagających klientek, a jednocześnie zmalowanie tego zdobienia będzie szybkie i całkiem proste! Minimalnym nakładem czasu i pracy będziesz zachwycać i tworzyć oryginalne zdobienia, za które Twoje klientki chętnie zapłacą.

Cały kurs zbudowany jest tak, że wpierw zaczniesz od nauki dwóch podstawowych zdobień, z których nauczysz się techniki malowania czy to płatków, czy też prostych kwiatków.

Następnie pójdziesz krok dalej - opanujesz proste zdobienia akwarelami - oczywiście podbijające serca klientek na całym świecie kompozycje kwiatowe, oraz... piękne wisienki.

A finalnie nauczysz się malować jedno bardziej zaawansowane zdobienie.

WAŻNE! Tutaj Cię zaskoczę - to nie jest ważne, ile nauczysz się zdobień w tym kursie. Ważne jest to, że opanujesz technikę pracy, dzięki której będziesz samodzielnie stworzyć nieograniczoną ilość zdobień - wszystko zależy od Twojej kreatywności!

Techniczne informacje:

✅ Kurs składa się z 5 lekcji o łącznej długości: 1 godzina 25 minut 47 sekund

✅ Wykład w kursie jest dostępny w jakości FULL HD.

✅ Dostęp do kursu masz przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu - wystarczy Ci urządzenia z dostępem do internetu.

✅ Autor kursu: Paulina Rosinska - Paula Ross Nails - wiele można by tutaj mówić o Pauline - wskrócie - stylistka paznokci z wieloletnim doświadczeniem. Właścicielka marki Paula Ross Nails. Po rozmowach z nią i zobaczeniu kursu wykreowała mi się jej wizja osoby bardzo konkretnej i zdecydowanej. Poza tym brała udział w mistrzostwach międzynarodowych w Turcji 2021, Noblesse 2019, Meksyk 2021 - gdzie zajmowała głównie 1 miejsca:

Propozycja dla Ciebie:

Sapphire:

- Dostęp do kursu na 183 dni


Cena: 217 zł
Cena dla Ciebie: 57

Emerald:

- Dostęp do kursu na 365 dni


Cena: 247 zł
Cena dla Ciebie: 67

Diamond:

- Dostęp do kursu "NA ZAWSZE" - tak długo jak będzie istnialo Quloo


Cena: 297 zł
Cena dla Ciebie: 77

WAŻNE! Kurs pojawi się do 48h od zakupu na Twoim koncie na Quloo.pl - jeśli go jeszcze nie masz to go załóż, a my tam ręcznie odblokujemy Twój kurs.

×
×

Koszyk