Efekt Galaktyki na paznokciach – Jak to zrobić?

Zdobienia typu Galaxy Effect podbijają serca klientek z bardzo prostego powodu. Wyglądają BOSKO! Do tego odpowiedni dobór koloru na pozostałych pazurkach i jest ogień!

Tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić dobrze, by uzyskać pożądany efekt. Jak pewnie się domyślasz, w tym miejscu tego zdobienia się nauczysz.

Zobacz lekcję z kursu Mix Szybkich Zdobień Salonowych, do której udostępniam Ci bezpłatny dostęp i oczaruj swoje klientki tym zdobieniem:

Wyobraź sobie, że to tylko 16 minut z ponad 262 godzin 56 minut sprawdzonej przez ponad 40 000 kursantów wiedzy!

Co zrobić, by otrzymać dostęp do CAŁEJ, KOMPLETNEJ wiedzy, a nie tylko jej małego urywku?

Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej i dołączysz do Klubu Kompletnej Stylistki w ramach którego otrzymasz

  • Dostęp 262 godzin 56 minut wiedzy od podstaw jak np. wykonać manicure hybrydowy na sobie, przedłużanie paznokci na sobie, przez bardziej zaawansowane tematy jak różne rodzaje korekt, przedłużanie na dłoniach klientek czy też rekonstrukcja obgryzanych paznokci
  • Dostęp do cotygodniowych analiz prac – co to dla Ciebie oznacza? To, że co tydzień będziesz mogła oddać prace do bezpłatnej analizy i będziesz miała szansę na otrzymanie od Edyty spersonalizowanych wskazówek co poprawić w swojej stylizacji, by były one jeszcze lepsze!
  • Dostęp do niespodzianek jak np. możliwość wzięcia udziału w testach produktów np. frezów, żeli. czy innych przed premierą ich na sklepie!
Kliknij przycisk poniżej i sprawdź Klub Kompletnej Stylistki