GORĄCY CZERWIEC

INDYWIDUALNE SZKOLENIE STACJONARNE

Widziałaś kiedykolwiek treść posta trenera personalnego, który dokładnie przygotował indywidualny plan żywieniowy, indywidualny plan treningowy dla swojego podopiecznego, a ten na przestrzeni pewnego okresu czasu ma spektakularne efekty? Zapewne tak!

To wszystko kwestia indywidualnego, bardzo spersonalizowanego podejścia!

I właśnie tym też charakteryzuje się indywidualne szkolenie stacjonarne z Edytą na Fuerteventurze – wszystko jest zaplanowane tak, byś po szkoleniu miała 100% odczucie, że faktycznie poprawiłaś się w tym aspekcie, który sobie założyłaś przed przylotem na szkolenie.

Etap 1 – Praca Przed Szkoleniem

Wielkie rzeczy muszą mieć solidne fundamenty.

Dlatego też ogrom pracy czeka nas (Ciebie i Edytę) przed szkoleniem, po to by tak jak nazwa wskazuje, było ono INDYWIDUALNE i dopasowane pod Ciebie, pod to, co chcesz poprawić.

W pierwszym etapie odbywa się krótki wywiad, na którego bazie zdobędziemy podstawowe, niezbędne informacje na temat Ciebie, Twojego doświadczenia.

Następnie otrzymasz zadanie do wykonania, które później zostanie przeanalizowane przez Edytę. Dzięki temu ustalimy, na jakim jesteś poziomie aktualnie i co wymaga poprawy, by udało się osiągnąć Twoje założenia, cele, jakie masz przed tym szkoleniem

Finalnie przed szkoleniem otrzymasz dostęp do kursów online, które wybierze do Ciebie Edyta, dzięki czemu podstawową wiedzę zdobędziesz już PRZED SZKOLENIEM, a na szkoleniu bez tracenia czasu, będziemy szlifować Twoje umiejętności i wyłapywać błędy.

Etap 2 – Szkolenie stacjonarne

Wiele owocnej pracy już za nami! Podstawy masz za sobą, masz wizję tego co sprawia Ci najwięcej trudności, tego co jest Twoją największą bolączką i precyzyjnie nad tym pracujemy w trakcie jednodniowego szkolenia stacjonarnego!

Czyli konkretnego dnia, o konkretnej godzinie stawiasz się w moim studio na Fuerteventurze (Wyspy Kanaryjskie), gdzie przez 6-8 godzin intensywnie pracujemy nad Twoimi umiejętnościami.

Czy na pewno tak to wygląda w praktyce?

Na to pytanie najlepiej Ci odpowie to krótkie nagranie, z rozmowy z kursantką – Malwiną, która ostatnio odbyła takie szkolenie stacjonarne:

Przygotuj się na PIERWSZĄ PROMOCJĘ na szkolenie Stacjonarne!

TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! Bo jeszcze nigdy nie było promocji na szkolenie stacjonarne z Edytą – gdzie jak już dobrze wiesz, wykonacie ogrom pracy przed szkoleniem jak i na samym szkoleniu. Jest to chyba najbardziej indywidualna forma szkolenia, a co za tym idzie masz wielkie szanse na maksymalne ułatwienie sobie drogi ku pięknym stylizacjom

Szkolenie Fuerteventura + Kurs Online

Ilość miejsc: 1

Co otrzymasz decydując się na szkolenie?

– Analizę Twoich stylizacji PRZED szkoleniem, by zweryfikować na jakim etapie jesteś

– Edyta ustali indywidualny plan szkolenia, na którego bazie otrzymasz dostęp NA ZAWSZE do wybranych przez Edytę kursów online

– 6-8 godzinne szkolenie na Fuerteventurze z Edytą Kruczak

– Termin szkolenia ustalamy indywidualnie z Tobą po zakupie

Cena: 3099 zł

Promocyjna cena: 2599 zł

SPRAWDŹ POZOSTAŁE ROZWIĄZANIA

Kliknij poniżej w opcję, która Cię interesuje i poznaj jej szczegóły:

×
×

Koszyk