Dla ambitnych stylistek paznokci 

Z okazji świąt i nowego roku mam dla Ciebie aż 3 prezenty

Koniec roku to czas na refleksje, jak i decyzje, dzięki którym ten następny, 2023 rok będzie dla Ciebie lepszy!  A na pewno taki będzie, z jednym z 3 zestawów kursów, dzięki któremu bez tracenia zbędnego czasu będziesz robić trwałe i estetyczne stylizacje, z których będziesz dumna! Zobacz teraz video:

Kliknij przycisk POZNAJĘ, który znajdziesz poniżej i wkrocz w świat zaskakujących i świetnych paznokciowych zestawów w BARDZO MOCNO promocyjnych cenach!

 Ważna informacja! 
To, co tutaj znajdziesz, jest ważne tylko do 31 grudnia do 23:59 - czyli jeszcze tylko przez:

Dla kogo są przeznaczone 3 prezenty?

Przygotowałam dla Ciebie 3 rozwiązania: Początkująca Stylistka, Świadoma Stylistka i Kompletna Stylistka — zanim dowiesz się, jak bardzo są w stanie Ci pomóc, to mam dla Ciebie odpowiedź na najczęstsze pytanie ",Czy do dla mnie?" / "Dla kogo to jest?"

Są one dla każdej osoby, która w stylizacji paznokci chce być JESZCZE LEPSZA! Niezależnie czy zaczynasz od 0, czy masz jakieś doświadczenie!

Ważne, że chcesz robić jeszcze lepsze stylizacje! Trwalsze! Piękniejsze! W szybszym tempie — bez tracenia minut jak czasem nie godzin na przedłużaniu paznokci czy też robieniu hybryd! Bez marnowania kasy na szukaniu tych najlepszych produktów! Bez tracenia nerwów na dziesiątkach prób jak coś zrobisz — w kursach masz wszystko pokazane jak na tacy!

Dodatkowo jest też dla osób, których celem jest nauczenie się od podstaw lub podniesienie swoich bieżących umiejętności w malowaniu zdobień — czy to prostych jak ombre, Baby Boomer czy bardziej zaawansowanych jak Micropainting, One Stroke czy też malowanie pięknych krajobrazów z kursu Landscape Nails.

Zresztą zobacz przykładowe prace PRZED i PO kursach moich kursantek:

Czas poznać pierwszy prezent!

 Zestaw "Początkująca Stylistka" 

Jak sama nazwa zestawu wskazuje - "Początkująca Stylistka" - zestaw ten zawiera dostęp na 365 dni (rok) do podstawowej wiedzy jak robić samej sobie piękne stylizacje w domu — zaczynając od najprostszej możliwej rzeczy jak Manicure BKT (potrzebujesz tylko 5 produktów, by go wykonać), przez pierwsze przedłużane paznokcie akrylożelem, a kończąc na korekcie tych paznokci — bo jeśli umiesz je przedłużyć, to warto umieć zrobić ich korektę, by zaoszczędzić sobie sporo czasu.

Jakie kursy wchodzą w skład tego zestawu?

Czego się nauczysz z tych kursów?

Jak krok po kroku wykonać paznokcie najprostszą możliwą metodą — czyli Manicure BKT z użyciem tylko 5 produktów, bez potrzeby ich sterylizowania i dezynfekcji.
Jak wykonać klasyczny manicure hybrydowy z nadbudową płytki.
Jak przedłużyć na sobie paznokcie akrylożelem, na szablonie w kształt Migdał Klasyczny.
Jak wykonać korektę uzupełnienie przedłużonych paznokci.

W każdym z kursów zdobędziesz wiedzę od A do Z — zaczynając od informacji na temat tego, jakich produktów potrzebujesz — by nie tracić kasy na testowanie setek różnych rodzai, kompletną wiedzę teoretyczną — szkice, przykładowe zdjęcia, omówienie wszystkich czynności "na sucho" - dzięki czemu praktyka będzie znacznie prostsza.

A finalnie — co najważniejsze zobaczysz i nauczysz się KAŻDEGO etapu wykonywania stylizacji w praktyce! Od przygotowania płytki, aż po położenie koloru i topu bez zalewania skórek — czyli tak jak wcześniej wspomniałam — zdobędziesz kompletną wiedzą dla osób początkujących!

Dla kogo jest ten zestaw IDEALNY?

Dla każdej osoby stawiającej pierwsze kroki w stylizacji paznokci — zapytasz pewnie dlaczego? Otrzymasz w nim wiedzę od podstaw — od najprostszej usługi, jaką jest mani BKT, mani na sobie a następnie poznasz podstawy przedłużania i korekty, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie dbać o swoje paznokcie — bez wizyt u kosmetyczki, bez wychodzenia z domu.

Mam dla Ciebie jeszcze prezent!

Jako że mamy grudzień, czas dawania prezentów i rozdaję już takie zacne prezenty — to dlaczego nie zrobić je JESZCZE BARDZIEJ ATRAKCYJNE i dołożyć do nich BONUSY! Brzmi świetnie prawda? W zestawie Początkująca Stylistka otrzymasz w prezencie dostęp do kursu Mix Szybkich Zdobień Salonowych, z którego nauczysz się prostych i szybkich 17 zdobień takich jak m.in. Ombre, Baby Boomer, podstawy Biżu czy Mehndi.

Ile to kosztuje?

Ty już wiesz, do jakich kursów otrzymasz dostęp w ramach zestawu Początkująca Stylistka oraz jaki prezent otrzymasz. Zerknij na szybkie podsumowanie, poznaj cenę bez promocji, jak i również tą specjalną z okazji  świąt i nowego roku — myślę, że będziesz bardzo zaskoczona!

Cena za ww. kursy bez promocji: 575 zł

Promocyjna cena: 97

 Oszczędzasz aż: 478 zł 

Czy online da się nauczyć robić paznokcie?

Ostatnio na IG story (co możesz zobaczyć na screenie) zadaliśmy pytanie — Czy korzystając z kursów online, da się nauczyć robić paznokcie?

Ja wiem, że tak — bo po dziesiątkach szkoleń stacjonarnych, zaczęłam się również szkolić online! Ponad 37 300 moich kursantów również, a co myślą fani na Instagramie? Ponad 94% osób jest przekonanych, że ucząc się online, da się nauczyć robić paznokcie!

Czas poznać drugi prezent!

 Zestaw "Świadoma Stylistka" 

Zestaw "Świadoma Stylistka" - to marzenie wielu osób uczących się stylizacji paznokci! Dlaczego? Ponieważ zawiera on PEŁNĄ WIEDZĘ TECHNICZNĄ z dostępem na aż 365 dni (cały rok) — aż 14 kursów, w których poznasz podstawy stylizacji paznokci takie jak Manicure BKT, Manicure Hybrydowy na sobie, przedłużanie paznokci na Sobie Akrylożelem w kształt Migdał Klasyczny i Balerina, 3 rodzaje korekt — a później bardziej zaawansowane tematy jak przedłużanie na modelce żelem w kształt Migdał Salonowy z Zaciskaniem, Kwadrat Salonowy, przedłużanie na modelce akrylem — oraz korektę akrylową. Oczywiście nie mogła zabraknąć tematu związanego z REKONSTRUKCJĄ obgryzanych paznokci, by móc wyjść z różnych opresji i zawsze mieć piękne paznokcie! Dla fanów znacznie dłuższych stylizacji — bardziej zaawansowanych — jest kurs Migdał Pokazowy.

Jakie kursy wchodzą w skład tego zestawu?

Czego się nauczysz z tych kursów?

Jak krok po kroku wykonać paznokcie najprostszą możliwą metodą - czyli Manicure BKT z użyciem tylko 5 produktów, bez potrzeby ich sterylizowania i dezynfekcji.
Jak wykonać klasyczny manicure hybrydowy z nadbudową płytki.
Jak przedłużyć na sobie paznokcie akrylożelem, na szablonie w kształt Migdał Klasyczny oraz Balerina.
Jak przedłużać paznokcie na modelce żelem, na szablonie w kształt Migdał Salonowy, Migdał Salonowy z Zaciskaniem, Migdał Pokazowy oraz Kwadrat Salonowy.
Jak przedłużać paznokcie na modelce akrylem, na szablonie w kształt Migdał Salonowy oraz jak wykonać korektę paznokci akrylowych.
Jak wykonać 3 rodzaje korekt — korektę szybkie odświeżenie, korektę dopełnienie stylizacji oraz korektę odnowę — dla stylizacji, które już dużo przeszły.
Jak wykonać rekonstrukcję obgryzionych paznokci.

Zestaw Świadoma Stylistka pokrywa ogrom — bo aż 14 tematów związanych z technicznymi aspektami stylizacji paznokci.

Standardowo zawiera wiedzę na temat niezbędnych produktów — po to byś nie musiała tracić czas i pieniądze na ich testowanie.

Każdy kurs zawiera kompletną wiedzę teoretyczną — każdy etap, każde często popełniane błędy rozpisane, rozrysowane i wyjaśnione, po to by w praktyce ich unikać i móc robić piękne paznokcie!

A co najważniejsze — wisienka na torcie! Wiedza praktyczna — wszystko KROK PO KROKU POKAZANE w maksymalnych zbliżeniach, z dokładnym tłumaczeniem — po to byś mogła całość odwzorować u siebie i nauczyć się robić piękne stylizacje!

Dla kogo jest ten zestaw IDEALNY?

Jeśli lubisz mieć wyjście z każdej sytuacji, mieć szeroką wiedzę, dzięki której poradzisz sobie nawet w podbramkowej sytuacji jak np. klientka/modelka z obgryzionymi paznokciami to ten zestaw jest dla Ciebie! Zawiera kompletną wiedzę techniczną, dzięki której możesz śmiało myśleć o tym, jak już za kilka tygodni, po wdrożeniu tej wiedzy — będziesz zachwycać swoje klientki/modelki pięknymi stylizacjami! A już wkrótce kto wie! Może zatrudnisz się w salonie? A może założysz swój własny?

Mam dla Ciebie jeszcze prezent!

Decydując się na ten zestaw mam dla Ciebie aż 3 prezenty, dzięki którym poznasz podstawowe oraz bardziej zaawansowane zdobienia, dzięki którym Twoje piękne paznokcie — które nauczysz się robić z tym zestawem — będą jeszcze bardziej oryginalne!

Ile to kosztuje?

Ty już wiesz, do jakich kursów otrzymasz dostęp w ramach zestawu Świadoma Stylistka oraz jakie dwa prezenty otrzymasz. Zerknij na szybkie podsumowanie, poznaj cenę bez promocji, jak i również tą specjalną z okazji świąt i nowego roku:

Cena za ww. kursy bez promocji: 3999 zł

Promocyjna cena: 397

 Oszczędzasz aż: 3602 zł 

Co o kursach mówią zweryfikowani kursanci, którzy je przetestowali i wdrożyli wiedzę w życie?

Wisienka na torcie! OSTATNI PREZENT!

 Zestaw "KOMPLETNA Stylistka" 

Zestaw "Kompletna Stylistka" - to taki PAZNOKCIOWY NETFLIX z dostępem na 365 dni (cały rok!) — czyli KOMPLETNA WIEDZA nie tylko na temat TECHNIKI, ale również ZDOBIEŃ! Czyli wszystko, co mam! Cała moja wiedza w postaci kursów może być TWOJA! Co to oznacza, że już wkrótce możesz swoje zdobienia, swoje stylizacje wznieść na poziom, który być może dotąd wydawał Ci się nieosiągalny!

Mało tego! Zestaw został rozszerzony również o kursy innych instruktorów, z którymi nawiązaliśmy współpracę, by dać CI najlepsze możliwe rozwiązanie, dostępne na rynku stylizacji paznokci. Poznaj osoby, z którymi nawiązaliśmy współpracę:

Kilka słów o Natalii Sielawa:

Stylistka z 19 letnim doświadczeniem. Właścicielka własnej marki produktów Lawanails. Instruktor stylizacji paznokci wielu znanych marek z Polski, USA, Francji. 

Częsty gość “Pytania na śniadanie”. 

Wielokrotna Mistrzyni Polski i USA. 

Posiada wiedzę z zakresu podologii, dermatologii dotyczącej płytki paznokciowej i chemii produktów. Autorka licznych artykułów w prasie branżowej. Właścicielka okładki pisma “Akademia Paznokcia”. 

Założycielka Polskiego Stowarzyszenia Stylistów Paznokci.

Prekursorka górnych form i aerografii.

Stylistka gwiazd.

Kilka słów o Dorocie Łukaszewicz:

Nazywam się Dorota Łukaszewicz i jestem ekspertką stylizacji paznokci. Specjalizuje się w plakatach artystycznych i fantazyjnych kształtach paznokci ekstremalnych.

Moje prace wielokrotnie osiągały podium w prestiżowych mistrzostwach. Nie zapominam jednak o swoich korzeniach i nadal kocham teorię w stylizacji paznokci. 

Jako pierwsza w Polsce stworzyła kompleksowy kurs teoretyczny online "NieZbędnik Stylistki". Dziś po raz kolejny wracam do tego, co dobre, dlatego we współpracy z Quloo stworzyłam kursy teoretyczne.


Jakie kursy wchodzą w skład tego kompletnego zestawu?

Tutaj przygotuj się na ogromną dawkę wiedzy! Ponieważ decydując się na ten zestaw otrzymasz dostęp

17 kursów technicznych od Quloo — od najprostszych usług jak mani BKT, przez robienie mani hybrydowego z nadbudową, przedłużanie paznokci na sobie i modelkach (różnymi produktami — żel, akryl, akrylożel, w różne kształty — Migdał Salonowy, z Zaciskaniem, Klasyczny, Pokazowy, Kwadrat, Balerina), 3 rodzaje korekt, rekonstrukcja paznokci.
22 kursy ze zdobień od Quloo — od podstawowych jak Ombre, Baby Boomer czy też trudniejsze jak Micropainting, One Stroke, Zhostovo czy malowanie postaci bajkowych — łącznie nauczysz się ponad 349 zdobień.
Zapewniony dostęp do 6 nowości zaplanowanych na 2023 rok od Quloo
- Manicure Cążkowy - cena: 147 zł* (wstępna data wydania: styczeń/luty 2023)
- Mini Mix Zdobień Wiosennych - cena: 77 zł* (wstępna data wydania: marzec/kwiecień 2023)
- Żel na naturalnej płytce - cena: 147 zł* (wstępna data wydania: kwiecień/maj 2023)
- Przedłużanie paznokci w kształt OWAL - cena: 297 zł* (wstępna data wydania: lipiec/sierpień 2023)
- Mini Mix Zdobień Jesiennych - cena: 77 zł* (wstępna data wydania: wrzesień/październik 2023)
Mini Mix Zdobień Zimowych - cena: 77 zł* (wstępna data wydania: listopad/grudzień 2023)

* są to wstępne założenia cen przed nagraniem kursów. Mogą one ulec zmianie.
5 kursów teoretycznych autorstwa Doroty Łukaszewicz:
- Naturalna płytka od A do Z - cena: 177 zł (kurs będzie dostępny od 02.01.2023)
- 12 zasad bezpiecznej pracy - cena: 97 zł (kurs będzie dostępny od 02.01.2023)
- Przeciwskazania do wykonania stylizacji - cena: 177 zł (kurs będzie dostępny od 02.01.2023)
- Dezynfekcja i sterylizacja narzędzi - cena: 177 zł (kurs będzie dostępny od 02.01.2023)
- Chemia i Fizyka Produktów - cena: 177 zł (kurs będzie dostępny od 02.01.2023)

3 kursy autorstwa Natalii Sielawa
- French Manicure - cena: 347 zł (kurs będzie dostępny od 02.01.2023)
- Stemping dla każdego - cena: 247 zł (kurs będzie dostępny od 02.01.2023)
 Przedłużanie Paznokci za pomocą GÓRNYCH FORM - cena: 447 zł (kurs będzie dostępny od 02.01.2023)

A to oznacza, że łącznie masz zapewniony dostęp do 53 kursów — czyli kompletnej wiedzy, by robić piękne paznokcie i zdobienia!

Czego się nauczysz z tych kursów?

W skrócie? Wszystkiego! A tak na poważnie, to otrzymasz dostęp do konkretnej, kompletnej wiedzy, która pokrywa zagadnienia związane z technicznymi aspektami stylizacji paznokci — od manicure, przez klasyczne przedłużanie na szablonie, a kończąc na podbijającej świat stylizacji paznokci — metody przedłużania paznokci za pomocą górnych form. Dodatkowo porusza zagadnienia związane ze zdobieniami i teorią — która jest mega istotna, by dokładnie od A do Z zrozumieć świat stylizacji paznokci. Jestem przekonana, że zdobędziesz tutaj odpowiedź na większość swoich paznokciowych pytań! A jeśli czegoś zabraknie, to możesz mnie dopytać w sekcji komentarze pod lekcjami lub przyjść na bezpłatne analizy TYLKO DLA KURSANTEK w grupie Qulooandia.

Dla kogo jest ten zestaw IDEALNY?

Dla każdej ambitnej osoby, która chce mieć KOMPLETNĄ wiedzę, oraz zostać ARTYSTKĄ w stylizacji paznokci — to wszystko jest możliwe dzięki wiedzy z tego zestawu.

Mam dla Ciebie jeszcze prezent!

Decydując się na ten zestaw mam dla Ciebie aż 4 prezenty! 

Pierwszy — dzięki niemu odkryjesz inne aspekty stylizacji paznokci tj. BIZNESOWE i nauczysz się m.in. jak wyceniać swoje prace, jak radzić z trudnymi klientkami, lub jak np. napisać ogłoszenie by chętnie przychodziły do Ciebie klientki/modelki — to wszystko dzięki Zestawowi 3 kursów Biznesowych — CELuj w Wartość, 8 kroków do udanego Biznesu oraz Klientka Bez Pomysłu 2.0 (wartość: 441 zł)

Drugi — RABAT NA NASZE PRODUKTY FIZYCZNE! Przez rok będziesz miała rabat w wysokości aż 10% na wszystkie produkty, jakie pojawią się pod naszym szyldem. 

Trzeci — Dokument potwierdzający zakup zestawu KOMPLETNA STYLISTKA — który otrzymasz do 48h od zakupu zestawu na swojego maila i będziesz go mogła pobrać, wydrukować i zawiesić u siebie!

Czwarty — Przedłużenie dostępu do WSZYSTKICH KURSÓW z tego zestawu. Dzięki temu będziesz miała dostęp do nich nie na 365 dni, a na aż 730 dni! Cena przedłużenia jednego kursu na rok to 97 zł, więc jeśli w tym zestawie są 53 kursy to oszczędzasz aż 53 kursy*97 zł = 5141 zł

Ile to kosztuje?

Ty już wiesz, do jakich kursów otrzymasz dostęp w ramach zestawu Kompletna Stylistka - dla szybkiego przypomnienia:

- 17 kursów technicznych od Quloo (wartość: 4909 zł)

- 21 kursów ze zdobień od Quloo (wartość: 3060 zł)

- 6 zaplanowanych kursów na 2023 rok (wartość: 882 zł)

- 5 kursów autorstwa Doroty Łukaszewicz (wartość: 805 zł)

- 3 kursy autorstwa Natalii Sielawa (wartość: 1041 zł)

 oraz jakie CZTERY prezenty otrzymasz — dla szybkiego przypomnienia:

- zestaw 3 kursów Biznesowych (wartość: 441 zł)

- rabat -10% na produkty fizyczne na produkty.quloo.pl

- dokument potwierdzający zakup zestawu KOMPLETNA STYLISTKA

- Przedłużenie dostępu wszystkich 53 kursów — dzięki czemu masz dostęp nie przez 365 dni, a przez aż 730 dni (wartość: 5141 zł)

Zerknij na szybkie podsumowanie, poznaj cenę bez promocji, jak i również tą specjalną z okazji świąt i nowego roku:

Cena za w/w kursy + bonusy: 16219 zł

Promocyjna cena: 997

 Oszczędzasz aż: 15222 zł 

Jeżeli jeszcze się nie znamy, to pozwól, że się przedstawię.

Czas podjąć dobrą decyzję!

Już wiesz jakie świetne prezenty mam dla Ciebie z okazji świąt i nowego roku. Najprawdopodobniej taka sama propozycja w najbliższym czasie się nie pojawi, gdyż jak już pewnie sama zauważyłaś ceny są szalenie dobre.

Większość osób, które dochodzą do tego miejsca już wiedzą, który zestaw chcą wybrać, by nauczyć się robić lepsze, trwalsze, bardziej estetyczne stylizacje. Czas byś Ty dołączyła do grona moich ambitnych kursantów!

Na koniec mam do Ciebie jeszcze 3 ważne informacje!

Gwarancja satysfakcji!

Jestem pewna za wiedzę, którą przekazuję Ci w kursach online, dlatego otrzymujesz ode mnie 14-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w tym czasie uznasz, że np. to nie dla Ciebie to bez zadawania zbędnych pytań wykonam Ci zwrot Twojej gotówki.

Otrzymasz dostęp do 48 godzin

Po dokonaniu zakupu otrzymasz dostęp do 48 godzin od zakupu lub utworzenia konta na mojej platformie szkoleniowej Quloo.pl — bo właśnie tam będą odblokowane Twoje kursy.

Ostatnia informacja — najważniejsza — to, co tutaj widzisz — czyli 3 promocyjne zestawy, w świetnych promocyjnych cenach są dostępne tylko i wyłącznie do 31 grudnia do 23:59 (polskiego czasu) - więc do końca świąteczno-nowo rocznej promocji zostało tylko:

Początkująca Stylistka

Decydując się na ten zestaw:

- Otrzymasz dostęp do 4 kursów technicznych

- Dostęp do tej wiedzy będziesz miała przez 365 dni

🎁 PREZENT:  Dostęp na 365 dni do kursu Mix Szybkich Zdobień Salonowych 1.0


Cena regularna: 575 zł

Cena promocyjna: 97

Świadoma Stylistka

Decydując się na ten zestaw:

- Otrzymasz dostęp do 14 kursów technicznych

- Dostęp do tej wiedzy będziesz miała przez 365 dni

🎁 PREZENT: Dostęp na 365 dni do kursu Mix Szybkich Zdobień Salonowych 1.0

🎁 PREZENT: Dostęp na 365 dni do kursu Mix Zdobień Salonowych 2.0

🎁PREZENT: Dostęp na 365 dni do kursu Micropainting


Cena regularna: 3999 zł

Cena promocyjna: 397

  🔥 NAJLEPSZA PROPOZYCJA 

KOMPLETNA STYLISTKA

Decydując się na ten zestaw:

- Otrzymasz dostęp do 17 kursów technicznych Quloo

- Otrzymasz dostęp do 22 kursów ze zdobień Quloo

- Otrzymasz dostęp do 6 kursów, które będą wydane w 2023 roku przez Quloo (czas dostępu będzie liczony od pojawienia się lekcji w kursie)

- Otrzymasz dostęp do 5 kursów teoretycznych autorstwa Doroty Łukaszewicz (czas dostępu będzie liczony od pojawienia się lekcji w kursie)

- Otrzymasz dostęp do 3 kursów autorstwa

Natalii Sielawy (czas dostępu będzie liczony od pojawienia się lekcji w kursie)

- Dostęp do tej wiedzy będziesz miała przez 365 730 dni

🎁 PREZENT: Zestaw 3 kursów biznesowych

  🎁 PREZENT: Rabat -10% na nasze produkty na www.produkty.quloo.pl

 PREZENT: Dokument potwierdzajacy zakup zestawu Kompletna Stylistka w formie PDF

 🎁 PREZENT: Przedłużenie dostępu do kursów o 365 dni -czyli zamiast na 365 dni otrzymasz dostęp na 730 dni 


Cena regularna: 16219 zł

Cena promocyjna: 997

Najczęściej zadawane pytania:

1. Jakie mam dostępne opcje płatności?

Po kliknięciu WYBIERAM zostaniesz przeniesiona do koszyka, gdzie będziesz mogła wybrać jedną z 2 opcji płatności. Pierwsza - PayU - gdzie masz dostęp do większości metod płatności online:

Druga - PayPal - do niej doliczany jest 5% prowizji, ponieważ platforma PayPal pod tym kątem jest mocno hardkorowa!

Jeśli interesuje Cię przelew bankowy w innej walucie to pisz śmiało na [email protected]

2. Czy mogę zapłacić w ratach?
Tak – jeśli cena wybranej przez Ciebie opcji jest większa niż 300 zł. Raty są obsługiwane przez przez PayU. Dlatego wystarczy, że w koszyku wybierzesz opcję PayU i po przejściu do ich systemu zobaczysz tę możliwość. Tam też zapoznasz się ze wszystkimi konkretami jak np. prowizja, ilość możliwych miesięcy, etc.


3. Czy mogę otrzymać fakturę (FV)?
Jasne, że tak! Po zakupie napisz na [email protected]

4. Co oznacza, że kursy są w opcji Sapphire?

Oznacza to, że w każdym kursie będziesz miała całą niezbędną wiedzę, by opanować zagadnienie z danego zakresu. W późniejszym czasie będziesz mogła podnieść sobie wybrane kursy od Quloo do wyższych opcji np. Emerald lub Diamond i uzyskać dostęp do np. dodatkowych materiałów video lub do dostępu do analiz prac. Ceny podniesienia zaczynają się już od 20 zł.

5. Czy w opcji Sapphire mogę starać się o dyplomy / certyfikaty?
Nie, ale uwaga – decydując się na jeden z 3 zestawów, masz szansę podnieść wybrane kursy od Quloo do opcji Diamond (w niej możesz starać się o certyfikat lub dyplom) w najniższej cenie. Jak to wygląda cenowo?

1) W przypadku kursu z kategorii Zdobienia – Początkująca np. Snake Skin – cena podniesienia z opcji Sapphire do opcji Diamond to 20 zł
2) W przypadku kursu z kategorii Zdobienia – Pasjonatka np. Micropainting – cena podniesienia z opcji Sapphire do opcji Diamond to 170 zł
3) W przypadku kursu z kategorii Technika np. Migdał z Zaciskaniem Tunelu – cena podniesienia z opcji Sapphire do opcji Diamond to 2023 zł

Dlatego, że zestaw ma kursy w opcji Sapphire – czyli dostęp do całej niezbędnej wiedzy, masz do niego dostęp w tak świetnej cenie.

6. Czy dane z rozwiązań będzie dla mnie odpowiednie?
Niezależnie od tego, na jakim jesteś etapie w stylizacji paznokci – odpowiedź brzmi TAK. Znajdziesz w nim kompletną wiedzę z kursów Edyty, dzięki której możesz stać się szanowaną, kompletną stylistką. Więc nawet jeśli jesteś na poziomie instruktora – to zawsze masz szansę znaleźć tam wskazówki dzięki którym, poprawisz coś w swojej pracy. Oczywiście jeśli jesteś osobą początkującą to dane rozwiązanie jest dla Ciebie (zabrzmi to może mało skromnie) najlepszym wyborem – ponieważ od początku zaczniesz czerpać wiedzę z ponad 15 letniego doświadczenia Edyty

7. Czy zdążę wprowadzić tę wiedzę w życie?
Niezależnie czy wykupisz dostęp do zestawu Początkująca Stylistka, czy Świadoma Styliskta, czy też Kompletna stylistka — otrzymujesz do niego dostęp na aż 365 / 550 / 730 dni — czyli rok — czyli 8760 godzin — ogrom czasu! Prawda? Dostęp do wiedzy będziesz miała przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu więc jesteś w stanie samodzielnie dostosować czas i tempo treningów dla siebie — co zwiększa prawdopodobieństwo, że wdrożysz jak najwięcej w życie i będziesz miała jak najlepsze efekty!

A co jeśli np. zabraknie Ci czasu lub po roku będziesz chciała mieć dostęp na jeszcze dłużej? Nic straconego! Będziesz miała możliwość przedłużenia dostępu do zestawów — a co za tym idzie, będziesz mogła z tej wiedzy korzystać przez kolejne lata!

8. Czy można zakupić zestaw na prezent?

Jasne, że tak! Kup tutaj przez stronę, a następnie zgłoś się na [email protected] lub do nas na FanPage na FB a otrzymasz od nas plik PDF, który po wydrukowaniu możesz wręczyć osobie, którą chcesz obdarować.

Masz pytanie?

Bez chwili zastanowienia skontaktuj się z nami jedną z dwóch podanych form kontaktu:

Facebook - Napisz do nas w wiadomości prywatnej na fanpage na Facebooku - Quloo - KLIKNIJ TUTAJ

Lub jeśli preferujesz kontakt mailowy to pisz śmialo na adres:

[email protected]


Opisz precyzyjnie w czym potrzebujesz pomocy lub na jakie pytanie poszukujesz odpowiedzi, a mój zespół postara się jak najszybciej udzielić Ci satysfakcjonującej odpowiedzi.

×
×

Koszyk