Przerażająca pełnia na paznokciu? Dlaczego nie!

Pełnia księżyca potrafi być przerażająca… tak samo to zdobienie może być przerażajaco piękne, w momencie kiedy zmalujesz je KROK PO KROKU z Edytą.  3mam kciuki, że uda Ci się to zrobić – dlatego bez zbędnego gadania – POWODZENIA W MALOWANIU!

Rozwój może być przerażająco skuteczny.

To co widzisz to tylko 1 z 20 zdobień z pełnego kursu Halloween Nails. Oglądając tę lekcję i co ważne – MALUJĄC TO ZDOBIENIE krok po kroku z lekcją – możesz doświadczyć przerażajaco skutecznej formy rozwoju, którą już pokochalo ponad 21 200 stylistek, które regularnie, konsekwentnie rozwijają się za pomocą kursów online w naszym portalu. Czy to już ten moment byś TY do nich dołączyła?

 

Bo jeśli jesteś już gotowa, by pójść KROK DALEJ, by postawić na swój ROZWÓJ, by zdobyć nowe UMIEJĘTNOŚCI, to posłuchaj mnie uważnie. Teraz masz bardzo świetną szansę, by poznać wszystkie 20 zdobień z kursu Halloween Nails.  Mamy październik w kalendarzu, a to oznacza, że naszym naturalnym wyborem na KURS MIESIĄCA był kurs Halloween.

 

Co to dla Ciebie oznacza? Jego cena została subtelnie mówiąc zrównana praktycznie z ziemią. Spadła z 67 zł na jedyne 23 – za dostęp do wiedzy jak krok po kroku zmalować 20 zdobień o różnym poziomie zaawansowania. Cały ten ogrom wiedzy bo kurs Halloween trwa aż 9 godzin 38 minut – będzie ważny na Twoim koncie (czyli będziesz go mogła tak długo oglądać, wracać, powtarzać) przez cały rok – czyli 365 dni.

Kurs Halloween Nails

Decydując się na ten kurs w promocyjnej cenie otrzymasz:

– Dostęp do ponad 9 godzin 38 minut konkretnej wiedzy, jak krok po kroku tworzyć zdobienia

Dowiesz się jak zmalować aż 20 zdobień, o różnym poziomie zaawansowania

– Będziesz miała dostęp do całego kursu przez 365 dni – czyli przez rok będziesz mogła do niego wracać, powtarzać, uczyć się.

Regularna cena: 67 zł

Promocyjna cena: 23 zł

×
×

Koszyk