SEANS LIVE

"Najprostszy sposób na zrobienie sobie paznokci bez kupowania dużej ilości produktów i bez zdobywania dużej ilości wiedzy"

czyli jak za pomocą 5 produktów, w 3 krokach wykonać sobie stylizację w mniej niż 60 minut?

Cena biletu: 17 zł

Seans: OD RAZU lub w wybranym terminie.

Czas trwania: 1 godzina
i 17 minut

Prowadząca: Edyta Kruczak

Czego między innymi nauczysz się z tego kursu w postaci seansu?

Przedstawię Ci 5 produktów jakie potrzebujesz, by wykonać stylizację metodą manicure BKT
Omówię i pokażę Ci jak wykonać 3 kroki, dzięki którym stworzysz stylizację w mniej niż 60 minut?
Wpierw omówię Ci całość w lekcjach teoretycznych, po to byś zrozumiała jak najwięcej, a co za tym idzie praktyka była jeszcze łatwiejsza.
Finalnie w maksymalnych zbliżeniach w praktyce pokażę Ci wszystko co potrzebujesz wiedzieć, by zrobić sobie samodzielnie paznokcie metodą manicure BKT

Co to jest?

Pierwsze paznokciowe kino

Na rynku stylizacji paznokci jako Quloo często jesteśmy pierwsi.

Jako pierwsi zajęliśmy się kursami online ze stylizacji paznokci w 2016 roku - po to by rozwój w stylizacji paznokci był dostępny dla każdej chętnej osoby. Wiele instruktorów się śmiało - jak to tak online!

Wiesz co? My robiliśmy swoje - wiedząc, że to skuteczna metoda na miarę XXI wieku - oni teraz po latach też zaczęli robić kursy online.

Nie mówię tego, by się chwalić - tylko by pokazać Ci, że to co robimy działa, bo z czasem zaczynają to robić inne osoby z branży, które początkowo często są sceptycznie nastawieni.

Teraz jako pierwsi wprowadzamy PAZNOKCIOWE KINO - gdzie każda kobieta za OKRUSZEK ceny całego kursu może wręcz "na zawołanie" zobaczyć i przekonać się czy wykonywanie sobie samej paznokci jest dla Ciebie!

Naprawdę okruszek ceny? No tak!
Cały kurs Manicure BKT na sobie na Quloo kosztuje 117 zł.

Tutaj w formie SEANSU jego cena została maksymalnie ścięta i wynosi jedynie 17 zł.

SEANS - to po prostu kurs online - dostępny w formie seansu w kinie - czyli określonego dnia, o określonej godzinie wstawiasz się i rozwijasz! To taka ulepszona forma kursów LIVE, które prowadziliśmy. Dlaczego ulepszona? Bo możesz wybrać się na seans nie raz na miesiąc jak w przypadku kursu LIVE - a codziennie! Od 6 do 22.

A jeśli się dobrze zastanowisz to 1:1 przeniesienie formatu szkolenia stacjonarnego - tylko, bez pracy z instruktorem obok. Dlatego, też cena nie jest taka jak za szkolenie stacjonarne grupowe ok. 300-600 zł - tylko jest ona maksymalnie ścięta! A czy masz wsparcie instruktora? Tak! Po LIVE co tydzień - przez cały maj w piątki odbywają się sesje Q&A, gdzie Edyta odpowie na Wasze pytania.


Etap 1

Kup bilet

Na początku kupujesz BILET, w cenie którego otrzymujesz dostęp do seansu LIVE + bonusów.

Etap 2

Wybierz termin

Po zakupie, na stronie z potwierdzeniem zamówienia wybierasz dogodny dla siebie termin - czyli dzień i godzinę. Następnie wszystkie szczegóły swojego seansu - tj. link do niego otrzymasz na maila.

Etap 3

Rozwijaj się

Określonego dnia i godziny stawiasz się przed swoim urządzeniem, w którym masz dostęp do internetu i oglądasz swój seans, robisz notatki, a co za tym idzie skutecznie się rozwijasz.

Jakie BONUSY otrzymasz?

BONUS 1 - CHECKLISTA

MANI BKT
KROK PO KROKU

Mam świadomość, że w trakcie SEANSU będziesz robić sobie wartościowe notatki, jednak w razie, gdyby coś Ci umkło, to mam dla Ciebie prostą checklistę, w której znajdziesz wszystkie wypisane kroki, do wykonania manicure BKT na sobie

BONUS 2

DoSTĘP DO TAJNEJ GRUPY

Być może po tym seansie pojawią się w Twojej głowie pytania, na które będziesz potrzebować, uzyskać odpowiedzi — dlatego utrzymasz dostęp do tajnej grupy, gdzie przez cały marzec — raz w tygodniu będą się odbywać ze mną sesje Q&A, gdzie będę odpowiadać na Wasze nurtujące pytania!

BONUS 3

LISTA POTRZEBNYCH PRODUKTÓW

Aby ułatwić Ci robienie manicure BKT w domu - przygotowałam dla Ciebie listę potrzebnych produktów - wraz z przykładami jakich używam. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na szukanie - "Czego to ja potrzebuję do zrobienia sobie paznokci?"

PODSUMOWUJĄC

DECYDUJĄC SIĘ NA TEN SEANS OTRZYMASZ:

- Dostęp do kursu MANICURE BKT w formie Seansu
- Checklistę KPK - jak wykonać manicure BKT w domu
Dostęp do tajnej grupy, gdzie przez cały maj co tydzień, będą się odbywać sesje Q&A z Edytą
PDF w postaci Listy potrzebnych produktów, by ułatwić Ci robienie mani BKT w domu.

Wartość: 97 zł
Cena dla Ciebie: 17

Copyright 2023 © Quloo. All Rights Reserved

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej swoje dane:

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz informacje handlowe.

Close
×
×

Koszyk