SEANS LIVE

"Jak samodzielnie wykonać manicure hybrydowy bez wychodzenia z domu?"

czyli jak możesz samodzielnie zrobić sobie piękne paznokcie bez wizyt u stylistki paznokci.

Cena biletu: 17 zł

Seans: OD RAZU lub w wybranym terminie.

Czas trwania: 1 godzina
i 42 minuty

Prowadząca: Edyta Kruczak

Czego między innymi nauczysz się z tego kursu w postaci seansu?

Dowiesz się jakich konkretnie produktów potrzebujesz, by móc samodzielnie wykonać sobie manicure hybrydowy w domu
Poznasz 10 kroków po których wykonaniu będziesz mogła cieszyć się trwałym i estetycznym manicure hybrydowym jak z salonu!
Pokażę Ci i omówię precyzyjnie jak wykonać te 10 kroków, tak by nawet najbardziej początkująca osoba, mogła zauważyć efekty już po pierwszym zastosowaniu
Przedstawię Ci tricki, schematy dzięki którym nie będziesz tak jak inne początkujące osoby robić sobie hybryd przez kilka godzin - tylko wykonasz je w nawet 60-90 minut!
Opowiem Ci o 3 pułapkach, w które wpada większość stylistek, przez co ich stylizacje wyglądają delikatnie mówiąc mało estetycznie
Nauczę Cię jak utwardzać swoje naturalne paznokcie za pomocą bazy - tak by były one "gładkie i równe"

Co to jest?

Pierwsze paznokciowe kino

Na rynku stylizacji paznokci jako Quloo często jesteśmy pierwsi.

Jako pierwsi zajęliśmy się kursami online ze stylizacji paznokci w 2016 roku - po to by rozwój w stylizacji paznokci był dostępny dla każdej chętnej osoby. Wiele instruktorów się śmiało - jak to tak online!

Wiesz co? My robiliśmy swoje - wiedząc, że to skuteczna metoda na miarę XXI wieku - oni teraz po latach też zaczęli robić kursy online.

Nie mówię tego, by się chwalić - tylko by pokazać Ci, że to co robimy działa, bo z czasem zaczynają to robić inne osoby z branży, które początkowo często są sceptycznie nastawieni.

Teraz jako pierwsi wprowadzamy PAZNOKCIOWE KINO - gdzie każda kobieta za OKRUSZEK ceny całego kursu może wręcz "na zawołanie" zobaczyć i przekonać się czy wykonywanie sobie samej paznokci jest dla Ciebie!

Naprawdę okruszek ceny? No tak!
Cały kurs Manicure Hybrydowy na sobie na Quloo kosztuje 117 zł.

Tutaj w formie SEANSU jego cena została maksymalnie ścięta i wynosi jedynie 17 zł.

SEANS - to po prostu kurs online - dostępny w formie seansu w kinie - czyli określonego dnia, o określonej godzinie wstawiasz się i rozwijasz! To taka ulepszona forma kursów LIVE, które prowadziliśmy. Dlaczego ulepszona? Bo możesz wybrać się na seans nie raz na miesiąc jak w przypadku kursu LIVE - a codziennie! Od 6 do 22.

A jeśli się dobrze zastanowisz to 1:1 przeniesienie formatu szkolenia stacjonarnego - tylko, bez pracy z instruktorem obok. Dlatego, też cena nie jest taka jak za szkolenie stacjonarne grupowe ok. 300-600 zł - tylko jest ona maksymalnie ścięta! A czy masz wsparcie instruktora? Tak! Po LIVE co tydzień - przez cały maj w piątki odbywają się sesje Q&A, gdzie Edyta odpowie na Wasze pytania.


Etap 1

Kup bilet

Na początku kupujesz BILET, w cenie którego otrzymujesz dostęp do seansu LIVE + bonusów.

Etap 2

Wybierz termin

Po zakupie, na stronie z potwierdzeniem zamówienia wybierasz dogodny dla siebie termin - czyli dzień i godzinę. Następnie wszystkie szczegóły swojego seansu - tj. link do niego otrzymasz na maila.

Etap 3

Rozwijaj się

Określonego dnia i godziny stawiasz się przed swoim urządzeniem, w którym masz dostęp do internetu i oglądasz swój seans, robisz notatki, a co za tym idzie skutecznie się rozwijasz.

MAŁO TEGO! OTRZYMASZ BONUSY!

BONUS 1

DoSTĘP DO TAJNEJ GRUPY

Być może po tym seansie pojawią się w Twojej głowie pytania, na które będziesz potrzebować, uzyskać odpowiedzi — dlatego utrzymasz dostęp do tajnej grupy, gdzie przez cały marzec — raz w tygodniu będą się odbywać ze mną sesje Q&A, gdzie będę odpowiadać na Wasze nurtujące pytania!

BONUS 2

LISTA POTRZEBNYCH PRODUKTÓW

Aby ułatwić Ci robienie manicure hybrydowego w domu - przygotowałam dla Ciebie listę potrzebnych produktów - wraz z przykładami jakich używam. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na szukanie - "Czego to ja potrzebuję do zrobienia hybrydy?"

PODSUMOWUJĄC

Decydując się na ten SEANS OTRZYMASZ:

- Dostęp do kursu Manicure Hybrydowy na Sobie w formie Seansu
- Dostęp do tajnej grupy, gdzie przez cały maj co tydzień, będą się odbywać sesje Q&A z Edytą
- PDF w postaci Listy potrzebnych produktów, by ułatwić Ci robienie hybryd w domu.

Wartość: 97 zł
Cena dla Ciebie: 17

Copyright 2023 © Quloo. All Rights Reserved

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej swoje dane

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz informacje handlowe.

Close
×
×

Koszyk