Zobacz, zastosuj, zauważ efekty!

Jak dopasować szablon do kształtu wolnego brzegu?

Podkładanie szablonów to jedna z najtrudniejszych części przedłużania paznokci. Teraz czas na brutalną prawdę – w szczególności gdy nie masz wiedzy jak to robić -> wtedy błądzisz. By rozjaśnić Ci ten temat udostępniam Ci dziś 1 z 5 lekcji na temat podkładania szablonów z kursu Migdał Klasyczny na sobie akrylożelem.

Owocnej nauki!

To będzie Twoja najlepsza decyzja na początku tego 2021 roku

Wiem, to bardzo odważne stwierdzenie. Kiedy jednak poświecisz parę chwil, zobaczysz co dla Ciebie mam , to myślę, że sama dojdziesz do takiego wniosku. A gdy weźmiesz w tym udział, to będziesz w tym utwierdzona w 200%. Dlatego bez zbędnego gadania przejdźmy do konkretów. Bo czasu na podjęcie decyzji jest naprawdę mało.

Dla kogo ta propozycja będzie dobra?

Pewne jest to, że nie będzie ona dobra dla wszystkich. Bo jeśli wolisz non stop popełniać te same błędy, przez które Twoje stylizacje są daleko od wymarzonego przez Ciebie ideału, to po prostu wyjdź.

Osoby bez ambicji na pewno z tego rozwiązania nie skorzystają.

Na pewno skorzystają z niego osoby początkujące lub z pewnym bagażem doświadczeń, które chcą po pierwsze primo – dowiedzieć się jak przedłużać paznokcie by wyglądały estetycznie, budowa była perfekcyjna, a cała stylizacja była trwała, po drugie primo – chcą skrócić czas swojej pracy – bo w momencie, gdy dowiesz się co robić krok po kroku, to wystarczy, że to wytrenujesz i czas potrzebny na wykonanie stylizacji będzie topnieć, ze stylizacji na stylizację.

Co dla Ciebie specjalnego przygotowałem?

Warsztat LIVE

Pierwsza myśl? Co to do diaska jest?!

SKUTECZNE przeniesienie szkolenia stacjonarnego do świata online, które polubiło już ogrom naszych kursantek. Czyli tak jak na szkoleniu stacjonarnym – konkretnego DNIA o konkretnej godzinie stawiasz się w umówionym miejscu i uczysz się jak zrobić piękne, z poprawną budową stylizacje. Proste, prawda?

 

Są jednak dwie różnice między warsztatem LIVE, a szkoleniem stacjonarnym.

Na warsztacie LIVE jest część związana z analizą prac. Jeśli wybierzesz opcję, gdzie Twoja stylizacja będzie analizowana, to na żywo otrzymasz wskazówki od Edyty co od razu poprawić. A jeśli wybierzesz opcje bez analiz prac – to jesteś obserwatorem analiz innych kursantek, przez co jesteś w stanie sama wywnioskować, czy ta wskazówka jest dla mnie.

Druga różnica – z warsztatu LIVE otrzymasz ZAPIS na określony czas. Czyli będziesz mogła do niego wrócić, przyswoić wiedzę ponownie i mieć jeszcze większe efekty, Lub jeśli np. nie będziesz mogła danego dnia być na tym warsztacie (a bardzo będziesz chciała, bo ta propozycja jest naprawdę mocna), to będziesz mogła go sobie odtworzyć i skorzystać z tej wiedzy.

Ile to potrwa? Kiedy i gdzie się odbędzie?

Ile potrwa?

+/- 10 godzin. Przed Tobą naprawdę ogrom wiedzy, dzięki której dowiesz się jak krok po kroku przedłużać paznokcie akrylożelem na sobie, w kształt MIGDAŁ KLASYCZNY.  Zarówno sporo wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej – wszystko po to byś Ty jak najlepiej to zrozumiała i wyszła w 100% zadowlona.

Do tego będą zgodnie z zapowiedzią analizy prac, dla osób z opcją DIAMOND, oraz w trakcie LIVE będzie miała miejsce ok. 1 godzinna przerwa.

Kiedy się odbędzie?

Warsztat LIVE z tematyki Przedłużanie Paznokci na sobie akrylożelem w kształt Migdał Klasyczny jest zaplanowany na 31 stycznia (niedziela). Rozpocznie się o godzinie 10:00/11:00 (dokładna godzina zostanie jeszcze ustalona)

Gdzie się odbędzie?

Tam gdzie Ci najlepiej! Czyli w Twoich 4 ścianach – czy to domu, mieszkania, salonu – wystarczy Ci tylko dostęp do internetu i dostęp do warsztatu na koncie na Quloo, gdzie znajdziesz też linki do transmisji LIVE

Jak wygląda warsztat LIVE?

W trakcie warsztatu LIVE nauczysz się wszystkich tych tematów:

Na żywo wraz z innymi stylistkami i Edytą będziesz oglądała te lekcje i wdrażała wiedzę w praktyce. Dodatkowo po każdej lekcji będzie chwilka czasu, na dokończenie danego etapu, lub jeśli będziesz miała warsztat w opcji DIAMOND na zrobienie zdjęć do analizy.

Tak jak Ci wcześniej wspomniałem – jest to przeniesienie szkolenia stacjonarnego do świata online.

Co sprawia, że będzie to Twoja najlepsza decyzja na początku tego 2021 roku?

Po pierwsze – zdobędziesz wiedzę, która po zastosowaniu da Ci KONKRETNE EFEKTY. Nie są to puste słowa teoretyka – dostajesz wiedzę od eksperta (Edyty) z ponad 15 letnim doświadczeniem w stylizacji paznokci, który od ponad 4 lat przeszkoliła już ponad 23045 kursantek online.

Po drugie – cena – ile kosztuje szkolenie stacjonarne jednodniowe, z którego nie masz zapisu VOD (czyli nie mozesz wrócić do wiedzy i ją powtórzyć)? A ile kosztuje warsztat grupowy stacjonarny? A ile doszkolenie? To co otrzymasz na warsztacie LIVE to kompletna wiedza – od A do Z jak przedłużać paznokcie akrylożelem na sobie. A cena tego warsztatu LIVE – w szczególności dla osób początkujących będzie FANTASTYCZNA.

Po trzecie – to będzie ten PIERWSZY KROK – jak pewnie dobrze zdajesz sobie sprawę, wszystkie wielkie, świetne rzeczy na tym świecie zaczęły się od małego kroku, małej decyzji. Ty kupując dostęp do tego warsztatu LIVE – wykonujesz właśnie taki mały krok. Możesz to olać i zwlekać… tracić kolejne dni, tygodnie, miesiące i próbować odkryć koło na nowo. A możesz skutecznie przejść do działania – postawić na sprawdzoną wiedzę i w końcu MIEĆ EFEKTY.

Te ceny które tutaj widzisz są ważne jeszcze tylko do niedzieli do 21:59:59:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Sapphire

Co otrzymujesz decydując się?

 • dostęp do Warsztatu LIVE – 31.01.2021 od godz. 10:00
 •  Zapis z Warsztatu LIVE na 24h
 • dostęp do analiz prac jako obserwator

Regularna cena:  97 zł

Cena dla Ciebie: 47 zł

Emerald

Co otrzymujesz decydując się?

 • dostęp do Warsztatu LIVE – 31.01.2021 od godz. 10:00
 •  Zapis z Warsztatu LIVE na 48h
 • dostęp do analiz prac jako obserwator

Regularna cena:  107 zł

Cena dla Ciebie: 53 zł

Diamond (WYPRZEDANA)

Co otrzymujesz decydując się?

 • dostęp do Warsztatu LIVE – 31.01.2021 od godz. 10:00
 •  Zapis z Warsztatu LIVE na 72h
 • Dostęp do aktywnego udziału w analizach prac w trakcie LIVE
 • Możliwość zdobycia imiennego Dyplomu (pamiętaj – aby go zdobyć musisz brać udział we wszystkich etapach analiz w trakcie LIVE)
 • Z tej opcji może skorzystać MAKSYMALNIE 30 osób.

Regularna cena:  197 zł

Cena dla Ciebie: 97 zł

×
×

Koszyk