Maksymalnie pomagamy w rozwoju stylistek paznokci.

Niespodzianka z okazji 40 000 kursantów:

Kompletna Wiedza Techniczna na wyciągnięcie Twojej ręki

Wyobraź sobie, że możesz mieć dostęp do pełnej wiedzy z manicure hybrydowego, przedłużania paznokci, korekt, rekonstrukcji - czyli 14 kursów za 10% regularnej ceny

Czy Ty też chciałabyś...

Poznać podstawy stylizacji paznokci, by móc robić sobie paznokcie?
Opanować różne metody bezpiecznego opracowania skórek - zaczynając od opracowania ich pilnikiem, przez cążki, a kończąc na frezy?
W końcu nauczyć się jak prawidłowo podkładać szablony i docinać do przedłużania paznokci w różne kształty?
Nauczyć się szybko pracować żelem, by nie zalewał Ci skórek?
Poznać techniki budowy paznokci akrylem i akrylożelem - tak by zużywać do tego jak najmniej produktu?
Opanować techniki, schematy piłowania paznokci - by bez zbędnego machnia uzyskać upragniony przez Ciebie kształt - Migdała? Kwadrata? czy też Baleriny?
Dowiedzieć się jak rozprowadzać kolor i top na paznokciu by uzyskać gładką taflę światła bez zalania skórek?
A finalnie skrócić czas wykonywania stylizacji, tak by mieć więcej czasu na inne czynności jak np. malowanie pięknych zdobień?

Jeśli tak - to ten zestaw Kompletna Wiedza Techniczna jest szyty dla Ciebie na miarę!

 Wszystko po to by zgodnie z naszą ideą "Maksymalnie pomagamy w rozwoju stylistek paznokci" - Ty mogła rozwijać się i opanować fundament "fachu" - jakim jest stylizacja paznokci - czyli aspekty techniczne jak przedłużanie czy też manicure, korekty lub rekonstrukcja obgryzionych paznokci.

Wszystko, czego potrzebujesz, by robić piękne paznokcie!

Dlaczego zestaw KOMPLETNA WIEDZA TECHNICZNA jest tak skuteczny?

Dostęp 24h/7dni

Dostęp do kursów masz o każdej porze i dnia — na zawołanie — dlatego masz pełną kontrolę i elastyczność co do godzin, kiedy masz czas na swój rozwój.

Jakość Nagrań

W każdym kursie masz ujęcia z wielu kamer — by zobaczyć więcej, a co za tym idzie wiedzieć więcej.

Dostępność

By skutecznie się rozwijać potrzebujesz tylko dostęp do internetu — możesz kursy oglądać na laptopie, komputerze, tablecie czy też smartphonie.

1 zestaw - aż 14 kursów

Zobacz co otrzymasz decydując się na zestaw KOMPLETNA WIEDZA TECHNICZNA

Kurs: Manicure BKT

Kurs dla osób stawiających pierwsze kroki - by mogły poznać najszybszą, najprostszą i prawdopodobnie najtańszą metodę wykonywania na sobie stylizacji - czyli manicure BKT.

(Cena: 117 zł)

Kurs: Manicure hybrydowy na sobie

Kurs dla osób, które pracują na sobie i chcą nauczyć się wykonywać manicure hybrydowy jak z salonu - czyli w kursie m.in. dowiesz się jak uzyskać równą długość każdego paznokcia, wyrównać bazą nierówności płytki, czy też jak położyć perfekcyjnie kolor i połysk.

(Cena: 117 zł)

Kurs: Manicure Cążkowy

W tym kursie przedstawiam od A do Z technikę opracowania skórek - bez użycia pilnika, bez użycia frezarki a za pomocą cążek - standardowo jak każdy kurs techniczny, zawiera on również niezbędne lekcje teoretyczne, by z łatwością wdrażać praktykę, która oczywiście, też w kursie jest pokazana.

(Cena: 147 zł)

Kurs: Przedłużanie paznokci akrylożelem na sobie w kształt Migdał Klasyczny

Podstawowy kurs z przedłużania paznokci akrylożelem - metodą na 1 kulkę, po to by zaoszczędzić sobie produktu i czasu potrzebnego na jego "rozprowadzanie" a później piłowanie. W kursie dokładnie są opisane w teorii i pokazane w praktyce wszystkie etapy wykonywania stylizacji.

(Cena: 147 zł)

Kurs: Przedłużanie paznokci akrylożelem na sobie w kształt Balerina

Podstawowy kurs z przedłużania paznokci akrylożelem - metodą na 1 kulkę, po to by zaoszczędzić sobie produktu i czasu potrzebnego na jego "rozprowadzanie" a później piłowanie. W kursie dokładnie są opisane w teorii i pokazane w praktyce wszystkie etapy wykonywania stylizacji.

(Cena: 147 zł)

Kurs: Przedłużanie paznokci żelem w kształt Migdał z Zaciskaniem Tunelu

Podstawowy kurs z przedłużania paznokci żelem na dłoniach modelki, w którym poznasz pracę na dwóch rodzajach żelu, oraz dowiesz się jak i kiedy zaciskać zbudowany paznokieć, by uzyskać bezboleśnie piękny tunel.

(Cena: 447 zł)

Kurs: Przedłużanie paznokci żelem w kształt Kwadrat Salonowy

Podstawowy kurs z przedłużania paznokci żelem na dłoniach modelki w kształt Kwadrat Salonowy - standardowo tak jak w każdym kursie - poznasz cały temat w teorii jak i praktyce - by móc wiedzę od razu zastosować w praktyce i zauważyć efekty. KONIEC Z ŁOPATAMI! Czas na piękne kwadraty!

(Cena: 447 zł)

Kurs: Przedłużanie paznokci akrylem w kształt Migdał Salonowy

Podstawowy kurs z przedłużania paznokci akrylem na dłoniach modelki - bo czy stylizacja paznokci samym żelem i akrylożelem stoi? Jasne, że nie! Mamy jeszcze lubiany przez wiele stylistek paznokci akryl - dzięki któremu jesteś w stanie stworzyć trwałe stylizacje.

(Cena: 447 zł)

Kurs: Przedłużanie paznokci żelem w kształt Migdał Pokazowy

Zaawansowany kurs z przedłużania paznokci żelem z którego nauczysz się wykonywać stylizację, która jest robiona "pokazowo" - raczej w salonie takiej nie będziesz wykonywać. Oczywiście ona pięknie wygląda na zdjęciach, da się również z nią normalnie funkcjonować - jednak ta długość nie jest na codzień polecana do intensywnego życia.

(Cena: 447 zł)

Kurs: Rekonstrukcja obgryzionych paznokci

Kurs pomocny dla stylistek, które same obgryzają swoje paznokcie lub mają takie klientki, które często są nie lada wyzwaniem. Z kursu nauczysz się jak postępować z takimi paznokciami - byś Ty czy też Twoja klientka mogła się cieszyć piękną stylizacją.

(Cena: 447 zł)

Kurs: Korekta - Metoda Akrylowa

Jeśli opanujesz już przedłużanie paznokci metodą akrylową, to musisz też poznać technikę wykonywania korekty - bo szkoda czasu na zdejmowanie całej stylizacji i robienie jej od 0.

(Cena: 447 zł)

Kurs: Korekta - Szybkie Odświeżenie

Pierwszy z cyklu 3 z kursów korekty stylizacji - z którego dowiesz się jak wykonać szybką korektę, na mimalnym odroście. Co za tym idzie będziesz mogła cieszyć się odświeżoną stylizację, a jednocześnie zaoszczędzisz sporo czasu na jej wykonywaniu.

(Cena: 107 zł)

Kurs: Korekta - Dopełnienie

Drugi z cyklu 3 z kursów korekty stylizacji - z którego dowiesz się jak wykonać najbardziej popularny rodzaj korekty - czyli dopełnienie. Dla wielu stylistek będzie też to kurs z "tempa pracy" bo tyle ile w nim wskazówek przyśpieszających czas pracy to głowa mała. Moim zdaniem - pozycja MUST HAVE.

(Cena: 127 zł)

Kurs: Korekta - Odnowa

Trzeci z cyklu 3 z kursów korekty stylizacji - z którego dowiesz się jak wykonać najbardziej hmm... hardkorowy? rodzaj korekty? Może to złe określenie - ale z tego kursu nauczysz się jak pracować na mega wielkich odrostach - co zrobić by wyjść z tego i uratować takie paznokcie, byś Ty lub Twoja klientka mogła wyjść z piękną stylizacją.

(Cena: 147 zł)

Cena za wszystkie 14 kursów: 3738 zł

Jest to cena, gdybyś każdy z ww. kursów kupowała na Quloo.pl pojedynczo, bez promocji - czyli w jego regularnej cenie z dostępem na 365 dni. Tutaj oczywiście z okazji osiągnięcia progu 40 000 kursantów, będziesz miała szansę mieć do niego odstęp w cenie niższej o nawet 90%!

EFEKTY kursantów po kursach

Zobacz przykładowe efekty moich kursantów, po zastosowaniu wiedzy z kursów:

Bonus: Bezpłatne Analizy Prac

Po dołączeniu do grona kursantek otrzymasz dostęp do bezpłatnych analiz prac, gdzie możesz przesłać zdjęcia swoich stylizacji i w trakcie takiej analizy prac otrzymasz wskazówki co zrobić, by było lepiej, by poprawić jakość swoich stylizacji, by wyeliminować trudności, jakie pojawiły Ci się w trakcie nich wykonywania oraz w trakcie takiej analizy możesz zadawać nurtujące Cię pytania i uzyskać na nie odpowiedzi, by świat stylizacji paznokci stał się dla Ciebie jeszcze bardziej zrozumiały.

Dostęp do tajnej grupy

Po zakupie otrzymasz dostęp do Qulooandi — tajnej grupy dla kursantek.

Udział w analizie

Co 2 tygodniowe możesz oddać prace — tj. zdjęcia swoich stylizacji do analizy.

Sukces

Masz szansę otrzymać konkretne wskazówki i wdrożyć je w życie.

Dołącz do osób, które skutecznie się rozwijają!

Czas na podjęcie dobrej decyzji!

Czas na piękne stylizacje z wiedzą z zestawu KOMPLETNA WIEDZA TECHNICZNA.

Decydując się na wyjątkowy zestaw z okazji osiągnięcia przez nas progu 40 000 kursantów otrzymasz:

Dostęp do 14 kursów technicznych

Po dokonaniu zakupu do 48h od zakupu pojawią się na Twoim koncie wszystkie 14 kursów, które wchodzą w skład zestawu. Zwyczajowo to będzie znacznie szybciej niż 48h (jest podane 48h w razie jakiejś niespodziewanej awarii np. długotrwały brak prądu lub zdarzenie losowe)

Dostęp do bezpłatnych analiz prac

Co 2 tygodnie w grupie dla kursantów Edyta będzie do Twojej dyspozycji, by przeanalizować Twoje prace i dać Ci konkretne wskazówki co robić lepiej.

14-dniową gwarancję!

Nasza gwarancja jest bardzo prosta. Stwierdzasz, że jednak to jest dla Ciebie za trudne? Napisz do nas. Oddamy Ci 100% pieniędzy — nie chcę ich, jeśli to nie jest coś, co pomogło Ci pokonać Twój problem, lub poprawić Twoje stylizacje.

Promocyjne ceny obowiązują jeszcze tylko przez:

Miesiąc

Otrzymasz dostęp na miesiąc czyli 31 dni do 14 kursów technicznych w opcji Sapphire

Cena: 311 zł

Cena promocyjna: 87

Oszczędzasz: 224 zł

Cena za 1 miesiąc: 87 zł

Pół Roku

Otrzymasz dostęp na pół roku czyli 183 dni do 14 kursów technicznych w opcji Sapphire

Cena: 623 zł

Cena promocyjna: 247

Oszczędzasz: 376 zł

Cena za 1 miesiąc: 41,11 zł

Rok

Otrzymasz dostęp na rok czyli 365 dni do 14 kursów technicznych w opcji Sapphire

Cena: 3738 zł

Cena promocyjna: 347

🔥 Oszczędzasz: 3391 zł

🔥 Cena za 1 miesiąc: 28,91 zł

Masz pytania? Mamy odpowiedzi...

Poniżej przygotowaliśmy listę najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi:

Czy ten zestaw jest dla mnie?

Jeśli stawiasz pierwsze kroki w stylizacji paznokci - TAK

Jeśli masz już pewne doświadczenie, ale wkurza Cię to, że np. Twoja stylizacja długo się nie trzyma, jej zrobienie zajmuje za dużo czasu - TAK

Jeśli jesteś stylistką paznokci, która chce robić lepsze stylizacje swoim klientkom - TAK

Ile łącznie trwają kursy, które dostanę?

Wszystkie 14 kursy łącznie trwają 44 godziny i 32 minuty.

Czy mogę zapłacić PayPal?

Jasne, że tak! Po dodaniu do koszyka jest dostępna opcja płatności jak PayPal

Czy mogę zapłacić w innej walucie?

Tak! Masz dwie opcje:

Pierwsza - PayPal.

Druga - płatność na nasze konto walutowe. Zgłoś się na [email protected] i otrzymasz wszystkie szczegóły.

Czy po tych kursach jest certyfikat?

Decydując się na zestaw otrzymujesz 14 kursów w opcji Sapphire — czyli bez dostępu do analiz w opcji DIAMOND, które prowadzą do zdobycia certyfikatu — dlatego też cena zestawu jest tak świetna.

Oczywiście możesz później dokupić sobie dostęp do opcji DIAMOND w poszczególnych kursach i starać się o certyfikat w analizach w opcji DIAMOND.

Czy mogę otrzymać FV za zakup zestawu?

Tak! Wystarczy, że w formularzu w komentarzu do zamówienia napiszesz "Chcę Fakturę" i podasz swoje dane do Faktury.

Potrzebne dane to:

- Numer NIP
- Nazwa Firmy
- Adres Firmy

Gdzie otrzymam dostęp do kursów?

Kursy pojawią się do 48h od zakupu na Twoim koncie na Quloo.pl

Jeśli jeszcze go nie masz to koniecznie wejdź na www.quloo.pl i załóż je najlepiej na tego samego maila z jakiego dokonałaś zakupu.

Jak szybko otrzymam dostęp do kursów?

Jeśli masz już konto na Quloo.pl - to od momentu zakupu do 48h pojawi się dostęp do Twoich kursów.

Jeśli nie masz konta na Quloo.pl - to od momentu rejestracji do 48h pojawi się dostęp do Twoich kursów.

Czy faktycznie będziesz musiała czekać 48h? Jest to bezpieczny okres w razie niespodziewanych losowych wypadków. Zwyczajowo dostęp do kursów odblokujemy na Twoim koncie szybciej.

Czy z kursów się dowiem jakich produktów potrzebuję?

Tak! Większość kursów posiada listy proponowanych produktów, które będą Ci potrzebne by ukończyć dany kurs. Oczywiście są to proponowane produkty - Ty śmiało możesz korzystać z Twoich ulubionych produktów.

Dlaczego ten zestaw ma tak dobrą cenę?

Odpowiedź jest bardzo prosta.

Naszym celem jest "Maksymalne pomaganie w rozwoju stylistek paznokci" - nie każdego może stać, wydać np. 3773 zł na kursy po regularnej cenie, a zapewne dużą część osób, które maja ambicje by się rozwijać będzie stać wydać promocyjną cenę.

Dołącz do osób, które skutecznie się rozwijają!

×
×

Koszyk