Proste cieniowanie na rozgrzewkę

Jestem ciekaw jak sobie poradzisz z tym zdobieniem, z tym wyzwaniem, bo akurat to zdobienie jest jednym z moich ulubionych z tego kursu, wygląda naprawdę efektownie i myślę, że przyda Ci się ono na początku przyszłego roku… domyślasz się o jaki motyw chodzi?

Oczywiście, to będzie 1 z 20 zdobień z kursu Valentine’s Nails! Wiem, że to zdobienie czasem sprawia trudności. Dlatego skup się w 100% na lekcji, wykonuj krok po kroku to co trzeba i myślę, że poradzisz sobie dobrze, a może bardzo dobrze? a kto wie! Może nawet perfekcyjnie! Powodzenia!

Piękne miłosne zdobienie… pora byś Ty podzieliła się swoją miłością do nail artu ze światem i wstawiła fotkę zmalowanego zdobienia jako post na instagrama. W opisie zdjęcia wrzuć hasztag –  #quloo i będzie pico bello! (nie wiem co to po włosku znaczy, ale jakoś tak mi spasowało 😀 ) 

Poczułaś już miłość do zdobień?

UWAGA! Przeczytaj tekst poniżej, bo jego treść jest ważna jeszcze tylko przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dostrzegasz jak wiele możliwości daje Ci opanowanie ogromu technik?

Dostrzegasz jak dzięki nim, możesz się wyróżnić wśród konkurencji, która oferuje klientkom już nudne i oklepane kolory?

3mam kciuki, że tak! Bo im szybciej to zrobisz, tym szybciej będziesz w stanie więcej zarabiać na usługach.

Jak już dobrze wiesz do KOŃCA września (a jak pewnie wiesz JUTRO wrzesień się kończy) na Quloo.pl jest dostępny Zestaw Kompletna Wiedza Ze Zdobień. Czyli wszystkie moje 21 kursów ze zdobień – łącznie ponad 188 godzin wiedzy, z których opanujesz 348 zdobień, oraz mnóstwo technik, które będziesz mogła dowolnie wdrażać, znajdziesz w hiper ultra specjalnej cenie.

Normalnie ten ogrom wiedzy by kosztował 3097 zł – zgodzisz się, że to i tak dobra cena jak za 188 godzin wiedzy na temat zdobień, technik, oraz produktów.

Teraz poszaleliśmy i jego cena została ścięta… TOTALNIE – bo wynosi tylko 347 zł.

×
×

Koszyk