cropped-600logo.png

Jak położyć kolor
bez zalewania skórek?

O cześć! To, że tutaj jesteś to oznacza, że prawdopodobnie masz problem jak większość początkujących stylistek paznokci. Problem z zalewaniem skórek kolorem w trakcie wykonywania manicure hybrydowego. Spokojnie – nie jest to problem pokroju tego „NIE DO POKONANIA” – co więcej, jestem pewna, że w momencie gdy zobaczysz tę lekcję od A do Z, zrobisz notatki, a potem DOKŁADNIE przełożysz tę wiedzę na praktykę – to sama zauważysz i doświadczysz jakie to może być proste! Koniec gadania! Przejdźmy do praktyki.

Przed Tobą 1 z 19 lekcji z kursu Manicure Hybrydowy na Sobie

Pewnie w Twojej głowie pojawiły się kolejne pytania typu:

Jakie są wcześniejsze kroki manicure hybrydowego, bo kolor to 8 krok, a jakie są pozostałe?

Jak położyć bazę, by powierzchnia paznokcia była równa?

Jak wykonać poprzednie kroki, by finalnie paznokcie wyglądały perfekcyjnie?

A to tylko 3 z ponad 270 pytań na jakie znajdziesz odpowiedź w całym kursie Manicure Hybrydowy na Sobie – z którego korzysta już ponad 1750 początkujących stylistek, a wśród nich min, te dziewczyny, które miały na tyle odwagi by nagrać swoją recenzje video po tym kursie:

Poznaj opinię Kasi, która już pracuje w salonie, jednak do końca nie czuje się w 100% pewnie.

Poznaj opinię Moniki, która głównie robi paznokcie sobie i swojej rodzinie.

Poznaj opinię Kamili, która podjęła się rozwoju po ostrej chłoście Edyty.

Poznaj opinię Jolanty, która dopiero jest na początku swojej drogi w paznokciach.

Zauważasz jakieś podobieństwo?

No właśnie? Zauważasz podobieństwo między sobą, a np. Kasią? Moniką? Kamilą? Jolantą? Bądź innymi kursantkami, które rozwijają swoje umiejętności z tym kursem?

Ja tak! Każda z nich ma ten sam cel -> perfekcyjny manicure i każda z nich ma przeszkody na swojej drodze, które uniemożliwiają osiągnięcie celu.

Wtedy trafiają one na kurs i *puf* jak w Harrym Potterze – jedno zaklęcie (jeden kurs) i wszystko staje się prostsze… oczywiście w momencie gdy zobaczysz kurs i zastosujesz wiedzę w praktyce… bo pewnie wiesz, że sam zakup nie sprawi, że będziesz robić najlepsze mani w mieście.

Czy jesteś już gotowa?

By pokonać te przeszkody, które dzielą Cię od perfekcyjnego mani? Które sprawiają, że być może się wkurzasz, irytujesz, że nie wygląda to tak jakbyś chciała? Przez które blokujesz się przed pójściem dalej?

Jeśli tak – to mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Być może żyjesz w przeświadczeniu, że takie szkolenie musi kosztować setki złotych… tak jest w świecie fizycznym.

W świecie online, gdzie my jako Quloo jesteśmy nastawieni na maksymalne sprzyjanie Twojemu rozwojowi, mam dla Ciebie teraz specjalny rabat. Który obniży jeszcze bardziej cenę kursu Manicure Hybrydowy na sobie. 

Zanim jednak przejdziemy do tej bardzo dobrej ceny – zobacz czego nauczysz się w tym kursie:

Ile to kosztuje?

Tak jak wspomniałem wcześniej – może Ci się wydawać, że takie szkolenie powinno kosztować kilkaset złotych. Może i powinno? Patrząc po wartości i efektach jakie daje – spokojnie by tak mogło być. Jednak zgodnie z naszą misją „Maksymalnie Sprzyjamy Rozwojowi Stylistek Paznokci” chcemy by większość z Was mogła sobie na to rozwiązanie pozwolić i w końcu zacząć robić wymarzony, trwały, estetyczny i co ważne! bezpieczny manicure hybrydowy.

Regularna cena za ten kurs, za dostęp do tej wiedzy przez 365 dni to 117 zł. 

Teraz dla Ciebie mam rabat -20% dzięki któremu, cena tego kursu w opcji Sapphire (dostęp do pełnej wiedzy na temat manicure hybrydowego na sobie) spadła do jedynie 93 zł za dostęp przez nie 365 dni (ROK), a aż 730 dni (DWA LATA) (bonus o wartości: 97 zł) do tej kompletnej wiedzy na temat manicure hybrydowego na sobie.

Po zakupie tego w trakcie 48h (zwyczajowo to będzie dużo szybciej) otrzymasz do niego dostęp w naszej platformie szkoleniowej www.quloo.pl, dzięki której będziesz miała do niego dostęp 24h na dobę, na każdym urządzeniu, gdzie masz dostęp do internetu.

Promocyjna cena jest ważna jeszcze tylko przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Więc lepiej podejmij decyzję już teraz, by potem, ta dobra szansa nie przeszła Ci koło nosa

Kurs Online

Manicure Hybrydowy na Sobie

  • Dostęp do 19 lekcji
  • Dostęp do tej wiedzy przez 730 dni (dwa lata) (bonus o wartości 97 zł)

117 zł

Regularna cena

93 zł

Cena dla Ciebie

Najczęściej zadawane pytania

Opłaciłam kurs, kiedy otrzymam do niego dostęp?

Dostęp do kursu otrzymasz do 48h od zakupu. Co zrobić by przyśpieszyć ten proces? Jeśli jeszcze nie masz konta na quloo.pl , załóż je , a dzięk temu w najbliższej wolnej chwili odblokujemy ręcznie kurs na Twoim koncie.

Czy będę mogła oglądać kurs na telefonie?

Tak! Nasz portal szkoleniowy quloo.pl jest w 100% responsywny – a to oznacza, że komfortowo będziesz mogła oglądać kurs na swoim smartphonie

Czy za ten kurs otrzymam jakiś dyplom?

Ta oferta dotyczy kursu w opcji Sapphire – czyli wariantu kursu który zawiera kompletną wiedzę na temat manicure hybrydowego na sobie. Po zakupie, będziesz mogła w dowolnej chwili (dopóki kurs masz ważny na koncie) będziesz mogła go podnieść do opcji Diamond i starać się o dyplom w trakcie indywidualnej analizy.

Czy mogę otrzymać fakturę za zakup kursu?

Tak! Po zakupie zgłoś sie na [email protected] podając swoje dane do faktury.

×
×

Koszyk