Piękne paznokcie bez wychodzenia z domu?
Możesz się tego nauczyć w 100% online

Zobacz ten krótki materiał video, poznaj 3 główne trudności, jakie spotykają osoby początkujące, robiące manicure hybrydowy na sobie, oraz poznaj 1 skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mogła mieć zawsze piękne i estetyczne paznokcie.

Kurs Online "Manicure Hybrydowy na sobie"

Cena standardowa: 117 zł
Aktualnie: 47 zł

(Ilość sztuk w obniżonej cenie jest mocno ograniczona)

Co znajduje się w kursie?

Poznasz 17 produktów, które są niezbędne, byś mogła wykonać trwały, estetyczny i bezpieczny manicure hybrydowy na sobie, dzięki której Ty świadomie będziesz w stanie dobrać sobie produkty, które lubisz
Pokażę Ci i omówię zarówno w teorii, jak i w praktyce 10 kroków, dzięki którym uzyskasz piękny i trwały manicure hybrydowy (od ściągnięcia stylizacji, przez przygotowanie płytki, nałożenie preparatów, a kończąc na kolorze i połysku)
Dowiesz się jak unikać najczęściej popełnianych błędów przez początkujące stylistki, dzięki czemu już na starcie Twoje stylizacje będą poziom wyżej od osób, które te błędy popełniają
Pokażę Ci różne tricki i sposoby na przyśpieszenie sobie pracy
Nauczę Cię jak poradzić sobie z różnymi "trudnymi" sytuacjami jak np. co zrobić gdy ma się "pofalowaną" płyktę
Zdradzę Ci "tajemną wiedzę" dzięki której dowiesz się co zrobić, by wizualnie paznokcie były tej samej długości, a co za tym idzie, cała stylizacja wyglądała estetycznie.

Jak wygląda taki kurs?

Po wyborze kursu otrzymasz do niego dostęp w ciągu 48h na największej platformie z kursami online dla stylistek paznokci, gdzie przez ostatnie 5 lat zaufało nam już ponad 27 188 stylistek, które regularnie podnoszą swoje umiejętności. Kurs składa się z 19 lekcji, w których w maksymalnie najbliższych ujęciach pokazuję Ci krok po kroku jak wykonać perfekcyjny manicure. Poniżej możesz zobaczyć 1 przykładową lekcję z kursu:

Spróbuj nie myśleć o tym jak wiele wiedzy jest w pozostałych wartościowych 18 lekcjach z tego kursu...

Co o kursie mówią kursantki?

Ja wiem jak bardzo pomocny jest ten kurs - bo tworzyłam go z nastawieniem, by moje kursantki miały jak najlepsze efekty. Moje kursantki, też juz wiedzą jak skuteczna jest wiedza z tego kursu - a to możesz przeczytać z ich recenzji:

Jesteś już gotowa by dołączyć do grona kursantek, które już robią estetyczny manicure?

Podaj dane do zamówienia

Wpisz poniżej dane do zamówienia

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, oraz informacje handlowe

Close
×
×

Koszyk