Jak poprawić jakość swoich stylizacji i skrócić ich czas wykonywania bez wychodzenia z domu

Będę pracowała z Tobą przez rok — otrzymasz wsparcie w trakcie comiesięcznych analiz — a w ciągu roku zauważysz progres swojej paznokciowej "formy"

Dla kogo to jest?

Dla ambitnych stylistek paznokci, które niezależnie od swojego aktualnego poziomu czy też doświadczenia, chcą zajmować się stylizacją paznokci na wyższym poziomie. Część moich kursantek robi lepsze paznokcie dla siebie i bliskich, część poszła pracować do salonów, część założyła swoje salon, a inne weszły na ścieżkę instruktora i szkolą inne osoby.

Jakie są korzyści?

Oto co możesz osiągnąć, jeśli dołączysz do rocznej grupy mentoringowej:

otrzymasz dostęp do wiedzy, która pokrywa tematy związane z przedłużaniem paznokci żelem/akrylem/akrylożelem w różne kształty, manicure hybrydowy, różne rodzaje korekt oraz rekonstrukcję.
pokażę Ci krok po kroku jak zmalować różne zdobienia — od tych najbardziej podstawowych jak np. ombre / baby boomer po te bardziej zaawansowane jak kompozycje One Stroke, Zhostovo, Micropainting, Landscape czy realistyczne zdobienia w stylu postaci z bajek.
Co miesiąc w trakcie LIVE, będę czuwała nad Twoim rozwojem, dawała CI wskazówki — co zrobiłaś dobrze, a co możesz poprawić, by było jeszcze lepiej — a co za tym idzie — zwiększysz swoją pewność siebie.
Odpowiem w trakcie analiz na każde Twoje paznokciowe pytanie, dzięki czemu Twój głód wiedzy będzie zaspokojony.

Oto moje "wyniki"

lat doświadczenia w stylizacji paznokci. Od robienia paznokci w domu, przez swój własny salon, aż po zostanie instruktorem

przeszkolonych kursantek, które korzystają z moich kursów na portalu Quloo.pl

???

niezliczona ilość dobrych rad udzielonych czy to w trakcie LIVE Edu Show, Quloo CHŁOST, analiz prac kursantek i innych rozmów.

Jak to działa?

Mam sprawdzony system, który szlifuję od ponad 5 lat lat istnienia portalu Quloo.pl

Otrzymasz dostęp do 37 kursów online - 16 kursów technicznych, 21 kursów ze zdobień — ponad 248 godzin sprawdzonej wiedzy.
Dostęp do tajnej grupy mentoringowej — gdzie co miesiąc będą odbywać się analizy prac osób, które dołączą do grupy mentoringowej.
Mentoring — raz w miesiącu analizuję prace, stylizacje, zdobienia oddane do analizy. Sprawdzam to, co wrzucisz, dokładnie analizuję i daję wskazówki co zrobić lepiej.
Zapis z analiz prac — otrzymasz na swoje konto na Quloo zapis z LIVE z analiz, gdzie będziesz mogła powtarzać swoją analizę, by wyciągnąć z niej 100% wiedzy, oraz otrzymasz też zapis z LIVE z analiz innych kursantek z grupy mentoringowej — zgodnie z zasadą, że najlepiej jest uczyć się na cudzych błędach.

Kiedy mam zadzwonić?

Wypełnij formularz poniżej, a osoba z mojego zespołu zadzwoni do Ciebie i przeprowadzi rozmowę, w której oceni czy jestem w stanie Ci pomóc w trakcie rocznego mentoringu.