Skuteczna wiedza.

Jak uzyskać ten sam kształt paznokci na każdym palcu.

Od piękniejszych stylizacji dzieli Cię tylko jeden krok.

Czego się nauczysz z doszkolenia Piłowanie Bez Tajemnic?

Poznasz SKUTECZNY TRICK, dzięki któremu wszystkie Twoje paznokcie będą wyglądać, jakby były tej samej długości
Dowiesz się jak UNIKNĄĆ NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANEGO BŁĘDU — czyli tzw. jajka niespodzianki, który prowadzi do zmory stylistek paznokci — KRÓTKICH, ALE SZPICY
Poznasz 5 SZYBKICH KROKÓW, dzięki którym uzyskasz na każdym paznokciu ten sam idealny kształt Migdała Klasycznego
Nauczysz się 4 prostych kroków do wypiłowania idealnego paznokcia w kształcie Migdał Salonowy — bez tracenia czasu na zbędne machanie pilnikiem
Zobaczysz krok po kroku jak pracować na sobie — tzn. piłować paznokcie na swoich dłoniach
Dodatkowo też dowiesz się jak pracować na dłoniach klientek/modelek, czyli jakie chwyty stosować by praca była sprawniejsza
Poznasz sztuczki, które przyśpieszą pracę na sobie, jak i modelkach

Otrzymasz 3 wartościowe bonusy

Bonus 1 (wartość: 47 zł)

Piłowanie paznokci w kształt KWADRAT SALONOWY

Jeśli myślisz, że tymi samymi krokami piłowania z Migdała, wypiłujesz również kształt Kwadrat, to jesteś w błędzie. Każdy kształt, ze względu na pewne niuanse w swojej budowie ma inne kroki piłowania. 

W dodatkowych materiałach video zobaczysz na własne oczy — krok po kroku — zarówno w teorii, jak i praktyce — jak wypiłować paznokcie w kształt Kwadrat Salonowy — zgodnie z prostymi i logicznym schematem, czyli krokami piłowania. Dzięki nim będziesz w stanie uzyskać taki sam kształt na każdym paznokciu.

Bonus 2 (wartość: 47 zł)

Piłowanie paznokci w kształt BALERINA

Ostatnio zyskujący mocno na popularności kształt — BALERINA — dlatego ważne, byś wiedziała, jak go uzyskać. No, chyba że chcesz to robić na czuja, tracąc czas i licząc na szczęście, że się uda?

W dodatkowych materiałach zobaczysz zarówno w teorii, jak i praktyce — jak uzyskać na każdym paznokciu ten sam kształt — pięknej Baleriny. Standardowo przedstawię Ci proste i logiczne kroki piłowania.

Bonus 3 (wartość: 47 zł)

Piłowanie paznokci w kształt MIGDAŁ POKAZOWY

Coś dla fanów znacznie dłuższych stylizacji. Nauczę Cię szybkich 7 kroków piłowania, dzięki którym na każdym paznokciu, będziesz w stanie uzyskać kształt pięknego Migdała Pokazowego.

Standardowo — wszystko Ci pokażę w teorii i praktyce — po to byś mogła całość z łatwością zrozumieć i co najważniejsze — zastosować w praktyce.

Pełna Gwarancja

Moja gwarancja jest bardzo prosta. To, czego uczę ma działać. Jeśli w trakcie 14 dni od zakupu nie zauważysz u siebie rozwoju umiejętności i uznasz, że te lekcje Ci nic nie dały, to po prostu piszesz do mnie i oddam CI 100% pieniędzy.

Mówię poważnie.

Mogę dać Ci taką gwarancję, bo jestem przekonana co do efektów.

Czas na rozwój!

Podsumowując całość, którą tutaj przeczytałaś:

Otrzymujesz dostęp do pełnego wiedzy doszkolenia Piłowanie Bez Tajemnic
Masz gwarantowany dostęp do tej wiedzy przez 365 dni na www.quloo.pl (po zakupie, wystarczy, że założysz tam konto i do 48h doszkolenie pojawi się na Twoim koncie)
Dodatkowo otrzymujesz 3 bonusy o łącznej wartości 141 zł
Nic nie ryzykujesz, bo dostajesz PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI na 14 dni.
Całość tj. doszkolenie Piłowanie Bez Tajemnic + 3 bonusy są warte 397 zł, Ty teraz możesz mieć to wszystko za ułamek regularnej ceny:

Regularna cena: 397 zł

Promocyjna cena: 47 zł

Podaj niezbędne dane:

Wpisz poniżej dane do zamówienia:

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz informacje handlowe.


Close