Udowodnij mi, że potrafisz, a otrzymasz DYPLOM!

Ostatnio wykupiłaś dostęp do kursu LIVE Manicure Hybrydowy na sobie w opcji Sapphire lub Emerald - czyli bez dostępu do ANALIZ PRAC w trakcie LIVE, a co za tym idzie bez możliwości zdobycia dyplomu.

Co to jeszcze oznacza? Oznacza to, że Edyta w trakcie LIVE nie skontroluje Twojej pracy i nie da Ci spersonalizowanych wskazówek co zrobić lepiej. Jest jeszcze szansa to zmienić - bo są jeszcze wolne miejsca na udział w analizach w trakcie LIVE!

Jak wygląda proces zdobycia dyplomu?

W trakcie LIVE wykonujesz paznokcie w swoim domowym zaciszu i dokumentujesz to zdjęciami - zgodnie z wytycznymi z analiz w trakcie LIVE.  Zdjęcia wrzucasz w tajnej grupie dla kursantek z tego kursu LIVE i Edyta na żywo daje Ci wskazóki co możes zrobić jeszcze lepiej - dzięki czemu masz jeszcze większe efekty.

Gdy w trakcie LIVE weźmiesz udział we wszystkich etapach analiz prac - otrzymasz imienny dyplom, oraz ogromną dawkę wskazówek, które pomogą Ci robić lepsze stylizacje.

Co zrobić, by podnieść kurs do opcji DIAMOND - otrzymać dostęp do analiz prac i możliwość zdobycia dyplomu, oraz mieć dłuższy dostęp do zapisu z LIVE (na aż 96 godzin)

Wystarczy, że skorzystasz z opcji przedłużenia, którą znajdziesz poniżej:


UWAGA! PROMOCYJNA CENA OBOWIĄZUJE DO 21.07 do 23:59 (licznik poniżej odlicza czas do końca) LUB DO WYPRZEDANIA SIĘ MIEJSC.

Podniesienie kursu LIVE do opcji DIAMOND

Decydując się na podniesienie:

- otrzymasz dostęp do tajnej grupy na Facebooku

- otrzymasz dostęp do analiz prac w trakcie LIVE

- będziesz miała możliwość zdobycia IMIENNEGO Dyplomu

- otrzymasz zapis z LIVE na aż 96h

Cena regularna: 100 zł

Cena Promocyjna: 70 zł

×
×

Koszyk