Jakie produkty polecam w 100%?

Odpowiedź jest prosta. Te, które przetestowałam w 100% i jestem pewna ich jakości, oraz co ważne – stosunku jakości do ceny.

Nie patrzę tutaj z perspektywy jednorazowego zakupu i jednorazowego wydania pieniędzy, tylko z perspektywy czasu przez jaki dany produkt będzie Ci służył.

Dlatego znajdziesz tutaj też droższe produkty – tylko miej świadomość, że nie są to produkty JEDNORAZOWEGO użytku, tylko wielorazowego, a w przypadku niektórych z nich wieloletniego użytku.

Polecane frezy

Tutaj odpowiedź jest bardzo prosta.

Frezy z https://www.drillo.co/ – dlaczego? Sama je testuję, sama działam nad ich wprowadzeniem na rynek razem z teamem Drillo dlatego mam pewność, że to co wprowadzamy na rynek jest wysokiej jakości.

Polecane lakiery, bazy, paint gel'e

Te, które wypuszczamy pod szyldem Produkty Quloo na https://www.produkty.quloo.pl/   

Dokładamy 100% naszych sił, żeby to, co wypuścimy było odpowiedniej jakości.

Czy to mowa o lakierach hybrydowych, bazach, topach, paint gelach czy też innych produktów.

Sprzedawane przez nas produkty są wegańskie, nie były testowane na zwierzętach, tak by były też zgodne z moimi poglądami.

Polecane frezarki

Uwielbiam frezarki MicroNX – czy to 201n, czy 300S, czy 300D – każdą testowałam, na każdej pracowałam i każda była świetna! Dlatego znajdziesz je też na https://www.drillo.co/

Wiem, że nie każda z Was ma taki budżet, by od razu się decydować na MicroNX – w szczególności na początku drogi paznokciowej, dlatego nagrałam dla Was test kilkunastu frezarek. Znajdziesz je na naszym kanale na YouTubie. 

Kliknij przycisk poniżej, by je zobaczyć: