Jakie produkty polecam w 100%?

Odpowiedź jest prosta. Te, które przetestowałam w 100% i jestem pewna ich jakości, oraz co ważne – stosunku jakości do ceny.

Nie patrzę tutaj z perspektywy jednorazowego zakupu i jednorazowego wydania pieniędzy, tylko z perspektywy czasu przez jaki dany produkt będzie Ci służył.

Dlatego znajdziesz tutaj też droższe produkty – tylko miej świadomość, że nie są to produkty JEDNORAZOWEGO użytku, tylko wielorazowego, a w przypadku niektórych z nich wieloletniego użytku.

Polecane frezy

Tutaj odpowiedź jest bardzo prosta.

Frezy z https://www.drillo.co/ – dlaczego? Sama je testuję, sama działam nad ich wprowadzeniem na rynek razem z teamem Drillo dlatego mam pewność, że to co wprowadzamy na rynek jest wysokiej jakości.

Polecane lakiery, bazy, paint gel'e

Te, które wypuszczamy pod szyldem Produkty Quloo są dostępne na Drillo!

Dokładamy 100% naszych sił, żeby to, co wypuścimy było odpowiedniej jakości.

Czy to mowa o lakierach hybrydowych, bazach, topach, paint gelach czy też innych produktów.

Sprzedawane przez nas produkty są wegańskie, nie były testowane na zwierzętach, tak by były też zgodne z moimi poglądami.

Polecane frezarki

Uwielbiam frezarki MicroNX – czy to 201n, czy 300S, czy 300D – każdą testowałam, na każdej pracowałam i każda była świetna! Dlatego znajdziesz je też na https://www.drillo.co/

Wiem, że nie każda z Was ma taki budżet, by od razu się decydować na MicroNX – w szczególności na początku drogi paznokciowej, dlatego nagrałam dla Was test kilkunastu frezarek. Znajdziesz je na naszym kanale na YouTubie. 

Kliknij przycisk poniżej, by je zobaczyć: