Od czego zacząć swój rozwój?

Odpowiedź jest prosta — wszystko zależy od tego, na jakim etapie jesteś, co już umiesz, nad czym chcesz popracować. Poniżej znajdziesz naszą propozycję ścieżki rozwoju zarówno z zakresu techniki i zdobień. Czy pójdziesz po kolei z nią? Czy zaczniesz od innych kursów, bo pewne tematy są już za Tobą? Wszystko zależy od Ciebie

TECHNIKA

01
Na Start Podstawy!
Jeśli stawiasz totalnie pierwsze kroki w stylizacji paznokci, lub jesteś na etapie robienia manicure hybrydowego, jednak nie do końca jesteś z niego zadowolona to koniecznie ZACZNIJ OD KURSU MANICURE HYBRYDOWY NA SOBIE. Da Ci niezbędną wiedzę na start, dzięki której łatwiej Ci będzie przejść przez kolejne etapy w stylizacji paznokci.
01
02
Czas na przedłużanie!
Po ogarnięciu podstaw z zakresu manicure hybrydowego czas na przedłużanie. Tutaj tak naprawdę masz dużą dowolność. Wszystko zależy od tego jakim produktem pracujesz. Jeśli żelem to wybierz albo kurs Migdał z Zaciskaniem Tunelu albo Kwadrat Salonowy. Jeśli pracujesz akrylożelem to kurs Migdał Klasyczny lub Balerina. A jeśli akrylem to Migdał Salonowy Akrylem.
02
03
Musisz być na to gotowa
Jeśli przedłużasz paznokcie, to musisz być gotowa na zrobienie ich korekty! A właściwie na 3 rodzaje korekt: Odświeżenie, Uzupełnienie i Odnowa. Czym się one od siebie różnią? Kiedy dany rodzaj korekty wykonać? Co w ogóle zrobić, by nie tracić czasu? Te 3 kursy to taki MUST HAVE.
03
04
Przygotuj się na wyzwania!
Czasem zdarzają się klientki, których paznokcie bywają mega wyzwaniem — chodzi mi tutaj o obgryzione paznokcie. Fakt — będą one znacznie rzadziej niż klientki z "normalnymi" paznokciami. Jednak warto przejść kurs Rekonstrukcja Obgryzionych Paznokci, by być gotową na takie wyzwania.
04

Te 4 kroki to taka podstawa, którą najlepiej przejść w podanej kolejności. Gdy to ogarniesz, zacznij się bawić pozostałymi kursami technicznymi. Czyli np. opanowałaś kształt Migdał z zaciskaniem tunelu, to po przejściu korekt i rekonstrukcji baw się kształtem Balerina, Kwadrat lub innymi wariantami Migdała, by mieć jeszcze bardziej kompletną wiedzę, a co za tym idzie szersze możliwości.

ZDOBIENIA

01
Na Start Podstawy!
Od tego kursu zacznij jeśli stawiasz TOTALNIE PIERWSZE KROKI w zdobieniach. Co mam na myśli? Jeśli problem sprawiają Ci takie zdobienia jak np. ombre to koniecznie zacznij od kursu Mix Szybkich Zdobień Salonowych dla początkujących. - szeroka wiedza na temat podstawowych technik ze zdobień gwarantowana.
01
02
Szybko, prosto i efektownie.
Po Mixie przejdźmy do kolejnych podstawowych technik. Tutaj skup się na dwóch kursach z których nauczysz się prostych, szybkich i efektownych zdobień. Chodzi o kurs Snake Skin oraz Sugar Effect.
02
03
Kopalnia technik
Czas na wejście do kopalni różnych podstawowych oraz bardziej zaawansowanych technik nail artu! Kolejność wykonywania tych kursów jest dowolona - każdy składa się z 3 poziomów - Prostego, Trudniejszego i Najtrudniejszego - dzięki czemu regularnie będziesz podnosić sobie poprzeczkę. Tutaj skup się na kursach: Biżu Nails, Christmas Nails, Zdobienia Sylwestrowe, Valentines Nails, Halloween Nails, Jungle Nails, Mix 2.0
03
04
Idziemy poziom wyżej!
Skupmy się na ważnej składowej nail artu. Liniach. Cienkich, prostych, zawijaskach - różnej maści. Tutaj opanujesz je do perfekcji z tymi 3 kursami: Aztec, Mehndi, Illusion - a gwarantuje Ci, że późniejsze wyzwania czy to związane z malowaniem linii, konturów będą znacznie prostsze.
04
05
Czas na cieniowanie
Po opanowaniu linii, czas na kolejny składnik. CIENIOWANIE - go najlepiej opanujesz z kursem Micropainting. Ogromna dawka wiedzy nie tylko na temat cieniowania, ale również proporcji.
05
06
Pomaziajmy!
Maźnięcia pędzlem to podstawa stylu Zhostovo, ale również zdobień z kursu Landscape Nails i Stroke Technique. Dlatego one powinny być kolejnym Twoim wyborem, by już wkrótce przejść do czegoś GRUBEGO!
06
07
NAJWIĘKSZE WYZWANIE
Gdy to opanujesz, to naszym zdaniem poradzisz sobie chyba z każdym wymagającym zdobieniem. Kurs Cute Animals łączy w sobie kontury, cieniowanie, proporcje i wiele innych technik, które nauczyłaś się przechodząc tę ścieżkę.
07