Od czego zacząć swój rozwój?

Odpowiedź jest prosta — wszystko zależy od tego, na jakim etapie jesteś, co już umiesz, nad czym chcesz popracować. Poniżej znajdziesz naszą propozycję ścieżki rozwoju zarówno z zakresu techniki i zdobień. Czy pójdziesz po kolei z nią? Czy zaczniesz od innych kursów, bo pewne tematy są już za Tobą? Wszystko zależy od Ciebie

TECHNIKA

ETAP 1 – Stawiam pierwsze kroki

Zacznij od kursu: Manicure Hybrydowy na Sobie.

Dlaczego? W tym kursie poznasz totalne podstawy stylizacji paznokci – od przygotowania płytki, preparaty, malowanie kolorem. Dobra baza wiedzy, by pójść krok dalej – do następnego etapu w stylizacji paznokci jakim jest przedłużanie paznokci.

ETAP 2 – Przedłużanie paznokci

Zacznij od kursu: Migdał Klasyczny Akrylożelem na Sobie / Balerina Akrylożelem na sobie

Dlaczego? Te dwa kursy pokazują krok po kroku jak wykonać przedłużanie paznokci na sobie – czyli wszystkie tricki, które ułatwią Ci właśnie przedłużanie na swoich paznokciach.

ETAP 3 – Korekta paznokci!

Zacznij od kursu: Korekta Odświeżenie / Uzupełnienie / Odnowa

Dlaczego? Jeśli przedłużasz paznokcie, to z czasem trzeba zrobić ich korektę! A całą niezbędną wiedzę w tym temacie zyskasz w tych 3 kursach.

Co dalej?

To już zależy od Ciebie! Niezależnie od tego czy pójdziesz w przedłużanie paznokci w Migdał z Zaciskaniem Tunelu czy Kwadrat, czy też rekonstrukcję paznokci to masz już opanowane niezbędne podstawy. Czas na dalsze szlifowanie umiejętności i wedzy.

ZDOBIENIA

ETAP 1 – Czas na pierwsze zdobienia!

Zacznij od kursu: Mix Szybkich Zdobień dla początkujących

Dlaczego? Świetna baza wyjściową do zdobycia podstawowej wiedzy na temat zdobień, poznasz ogrom technik, ogrom popularnych podstawowych zdobień, dzięki czemu ocenisz co jest Twoją mocną stroną, a nad czym bardziej popracować.

ETAP 2 – Wchodzimy głębiej w podstawy!

Zacznij od kursu: Kursy z kategorii Zdobienia Początkująca

Dlaczego? Dzięki wiedzy z tych kursów rozszerzysz znacząco swoje umiejętności w podstawowych zakresach nail art’u – kontury, cieniowanie, proste linie, cienkie linie, podstawy micropaintingu. 

ETAP 3 – LEVEL UP!

Zacznij od kursu: Kursy z kategorii zdobienia Pasjonatka

Dlaczego? Czas na kolejny poziom! Nowe techniki! Bardziej zaawansowana wiedza, dzięki której będziesz w stanie stworzyć bardziej zaawansowane zdobienia.

×
×

Koszyk