Uwaga! Zapoznaj się z całą zawartością tej strony

Dziękujemy za zaufanie i...

gratulujemy podjęcia dobrej decyzji, dzięki której już wkrótce, Twoje stylizacje i zdobienia będą na wyższym poziomie!

Koniecznie zobacz ten krótki materiał video, zapoznaj się z krótką instrukcją dostępu do zestawu oraz z kolejnym prezentem, który dla Ciebie przygotowaliśmy z okazji nadchodzących świąt oraz nowego roku!

Ważne! Dostęp do zestawu uzyskasz zgodnie z ofertą do 48 godzin od założenia konta na Quloo.pl lub jeśli masz już konto, to zestaw do 48 godzin zostanie przez nas ręcznie odblokowany na Twoim koncie.

Który z prezentów wybierzesz?

To, co tutaj zobaczysz, jest dostępne tylko dla osób, które nam zaufały i zdecydowały się na Przewodnik po Stylizacji Paznokci. Ty jesteś w tym elitarnym gronie, dlatego mamy dla Ciebie kolejne dwa prezenty. MEGA obniżki na dwa skuteczne rozwiązania:

bl

Rozwiązanie #1 - Dostęp "na zawsze"

Idealne dla osób, które chcą samodzielnie pracować z kursami nad swoim rozwojem i mieć dostęp do kursów „na zawsze” – czyli tak długo, jak będzie istniał portal Quloo.

fedyta

Rozwiązanie #2 - Dostęp do rocznego mentoringu grupowego

Idealne dla osób, które chcą przez rok, co miesiąc chcą mieć dostęp do analiz prac z Edytą, gdzie regularnie otrzymasz spersonalizowane, indywidualne wskazówki na temat wykonywanych przez Ciebie stylizacji/zdobień.

Świąteczno-noworoczna promocyjne ceny na te dwa skuteczne rozwiązania obowiązują jeszcze tylko przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Idealne rozszerzenie Przewodnika po stylizacji paznokci

Niezależnie od tego, które z dwóch poniżej opisanych rozwiązań wybierzesz, chcę byś miała świadomość, że oba są idealnym rozszerzeniem Przewodnika po stylizacji paznokci — bo dzięki każdemu z nim masz szansę podnieść jeszcze bardziej jakość swoich stylizacji i zdobień.

Rozwiązanie #1

Dostęp "na zawsze"

Pierwszym prezentem jest rozwiązanie #1 – Dostęp „na zawsze”. Co ono Ci daje? Jakie z nim idą korzyści?

Decydując się na to rozwiązanie, będziesz miała dostęp do wszystkich 37 kursów „na zawsze” – czyli tak długo jak będzie istniało Quloo. Co to dla Ciebie oznacza? To, że płacąc raz, będziesz miała bez obaw o wygaśnięcie kursów, dostęp do nich na duuuuużo dłużej, w znacznie dobrej cenie.

Wyobraź sobie, że wchodzisz do swojego ulubionego sklepu z ciuchami, płacisz raz i możesz tak długo jak ten sklep będzie istniał brać nowe ubrania! Świetnie, prawda?

TO BARDZO WAŻNE!

Standardowo nie oferujemy nigdzie przedłużenia całego zestawu na zawsze. Możesz sobie tak przedłużyć pojedyńcze kursy i cena przedłużenia jednego kursu w wariancie „na zawsze” to 197 zł.

Dlatego prosto licząc 197 zł razy 37 kursów daje kwotę = 7289 zł.

To całkiem sporo prawda?

Z okazji świąt lecimy, że tak powiem kolokwialnie „NA GRUBO” i tniemy cenę maksymalnie.

Nie będzie to 5997 zł…

Nie będzie to też 2997 zł…

A cena będzie niższa o aż 86%…

Tylko do końca grudnia — czyli do 31.12.2021 do 23:59 cena za dostęp „na zawsze” została po raz pierwszy maksymalnie obcięta.

Promocyjna cena znika już za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dostęp "na zawsze"

Decydując się na to rozwiązanie otrzymasz:

Cena regularna: 7289 zł

Cena promocyjna: 947

Rozwiązanie #2

Dostęp do rocznego mentoringu grupowego

Drugim prezentem jest rozwiązanie #2 – Dostęp do rocznego mentoringu grupowego — czyli maksymalne wspracie, jakie na chwile obecną jesteśmy w stanie Twoje zaproponować, w ramach którego możesz co miesiąc, przez cały rok oddawać swoje prace/zdobienia/pytania do analizy i otrzymywać spersonalizowane i indywidualne wskazówki od Edyty!

Dzięki temu, że analizy są co miesiąc, masz czas na wdrażanie wiedzy z kursów, oraz wskazówek, które otrzymasz od Edyty — dzięki temu nie zostaniesz zarzucona wiedzą, tylko na spokojnie będziesz miała czas ją wdrożyć i zauważyć efekty.

To tak jak, gdy idziesz na siłownie. Masz dostęp do narzędzi (w naszym przypadku kursów) i możesz samodzielnie ćwiczyć. Pomimo że często na maszynach jest opis jak ćwiczyć bądź możesz znaleźć takie informacje w sieci, to zdarza się, że coś jest nie tak…czujesz, że możesz lepiej, mieć lepsze efekty i wtedy wykupujesz treningi z Trenerem Personalnym.

On obserwuje Cie, doradza, daje indywidualne wskazówki — można powiedzieć, że jest Twoim przewodnikiem w całym procesie przemiany.

TO BARDZO WAŻNE!

Indywidualne wskazówki, rady uzyskane od Edyty mogą Ci pomóc uzyskać upragnione efekty, w szybszym tempie. Musisz mieć świadomość tego, że uda Ci się je osiągnąć regularnie biorąc udział w comiesięcznych analizach.

Jak będą wyglądać analizy w grupie mentoringowej?

Jak mniej więcej wygląda taka analiza?

Jeśli nigdy nie brałaś udziału w analizach z kursów lub nawet bezpłatnych analizach ramach LIVE Edu Show, to możesz się zastanawiać czy warto? Jak wiele wiedzy otrzymasz? Czy to jest dla Ciebie? Jako że najbardziej wartościowych analiz kursantek z kursów (takie Ty będziesz otrzymywać w mentoringu) nie mogę Ci udostępnić, to pokażę Ci na przykładzie analiz z bezpłatnego LIVE Edu Show, jak to może wyglądać:

To co możesz po tych 2 przykładowych materiałach zauważyć, to że dziewczyny otrzymały ogrom cennych, spersonalizowanych wskazówek na temat ich stylizacji. Jeśli, aż tyle wskazówek otrzymał w trakcie BEZPŁATNEJ analizy, to wyobraź sobie jaki ogrom wskazówek Ty otrzymasz w ramach mentoringu! Dodatkowo będziesz precyzyjnie kierowana co warto przećwiczyć z danego kursu, by mieć jeszcze lepsze efekty. 

Czy potrafisz już sobie wyobrazić, o jak wiele lepsze będą Twoje stylizacje/zdobienia po kilku takich analizach

PS. Co ważne – w trakcie mentoringu nie jest wymagana obecność na LIVE z analizami ani łączenie się z Edytą. Cała Twoja analiza zostanie nagrana i będziesz miała dostęp do całego zapisu z LIVE na Quloo.pl w mentoringu.

Pamiętasz o prezencie o wartości 8290 zł?

Celem rocznego mentoringu jest Twój MAKSYMALNY rozwój. Aby Ci go zapewnić, potrzebujesz dostęp do sprawdzonej wiedzy. Nie wiem, na jaki okres zakupiłaś dostęp do Przewodnika po stylizacji paznokci, dlatego, abyś mogła wycisnąć wszystkie soki z mentoringu otrzymasz ode mnie w prezencie DOSTĘP NA ROK do wszystkich moich 37 kursów o wartości 8290 zł.

Dzięki temu, gdy powiem Ci, jaki fragment wiedzy powinnaś przerobić, będziesz mogła do niego wrócić i skuteczniej się rozwijać! A jeśli zdecydowałaś się już na dłuższy dostęp, to ta wiedza zostanie z Tobą na dłużej i będziesz mogła w dowolnym momencie do niej wracać, by doszlifować swoje umiejętności do perfekcji

Ostatnia kwestia - cena.

Zacznijmy od przypomnienia co otrzymasz decydując się na Rozwiązanie #2 – czyli dostęp do rocznego mentoringu grupowego:

Dostęp do 12 – comiesięcznych grupowych analiz, gdzie możesz oddać prace do analizy prac i uzyskać indywidualne wskazówki stricte do tego, co robisz, a jak pewnie się dobrze domyślasz da Ci to szansę na szybszy i skuteczniejszy rozwój.

Dodatkowo w trakcie comiesięcznych analiz możesz obserwować analizy prac innych stylistek, które zdecydują się na grupowy mentoring i czerpać dodatkową wiedzę ze wskazówek na ich przykładach.

Gdybyś chciała zakupić przykładowo dostęp do takiej 1 analizy, to według strony www.edytakruczak.pl cena to 100 euro, czyli około 468 zł – pamiętaj jest to cena za otrzymanie precyzyjnych wskazówek, dzięki którym Twoje stylizacje wejdą na wyższy poziom. Bez tracenia czasu na samodzielne analizowanie, szukanie rozwiązań, wkurzanie się, gdy coś nie wychodzi.

Dlatego teraz do gry wchodzi matematyka – jeśli jedna analiza kosztuje 468 zł, to jeśli chciałabyś w trakcie roku wziąć udział co miesiąc w analizie – czyli w 12 analizach, to cena by wynosiła 5832 zł.

Na pewnym etapie, są rzeczy ważniejsze niż pieniądze...

Nasz cel i misja to „Maksymalne sprzyjanie rozwojowi stylistek paznokci” – dlatego zależy nam by nasze kursy, nasze zestawy, nasze dostępne produkty były w cenach przystępnych dla Ciebie. Dodatkowo zależy nam na tym, by wartość tego co otrzymasz, efektów jakie uzyskasz, była wielokrotnie większa niż cena, jaką musisz zapłacić. Dlatego czas byś poznała specjalną, promocyjną cenę z okazji świąt i nowego roku.

Chcę byś miała na uwadze, że jest ona LIMITOWANA i maksymalnie 30 osób, będzie mogło skorzystać z tej szansy na szybki i skuteczny rozwój w stylizacji paznokci, po przez szansę comiesięcznej pracy z Edytą w trakcie analiz prac.

Więc czas odkryć ile kosztować Cie będzie dostęp do:

– Dostęp do 12 – comiesięcznych grupowych analiz, gdzie możesz oddać prace do analizy prac i uzyskać indywidualne wskazówki stricte do tego, co robisz, a jak pewnie się dobrze domyślasz da Ci to szansę na szybszy i skuteczniejszy rozwój. (wartość: 5832 zł)

– Dostęp do dodatkowej wiedzy w postaci dostępu do analiz prac innych stylistek  + zapisu VOD z tego.

– W prezencie otrzymasz dostęp na rok do Przewodnika po stylizacji paznokci — czyli wszystkich 37 kursów Edyty i będziesz mogła z nich korzystać 24h na dobę, przez 365 dni (wartość: 8 290 zł)

CAŁKOWITA WARTOŚĆ:  14 122 zł

Regularna cena:  2 997 zł

Promocyjna cena: 997

Świąteczno-noworoczna promocyjne ceny za roczny dostęp do mentoringu grupowego znika po wyprzedaniu dostępnych 30 miejsc lub gdy na zegarze wybije 00:00:00:00, czyli za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dostęp do rocznego mentoringu grupowego

Decydując się na to rozwiązanie otrzymasz:

Cena regularna: 2997 zł

Cena promocyjna: 997

×
×

Koszyk