KONIEC NAJWIĘKSZEJ PROMOCJI JEST BLISKI. SKOŃCZY SIĘ PO WYPRZEDANIU OSTATNICH MIEJSC LUB JUŻ DZIŚ O 23:59 – czyli zostały ostatnie chwile na decyzję

Opanuj KOMPLETNIE

stylizację paznokci bez wychodzenia z domu.

Poznaj 3 piekielnie skuteczne rozwiązania dla osób, chcących robić piękne, poprawne techniczne stylizacje,
oraz malować zapierające dech w piersiach zdobienia

SKOŃCZ PIEPRZYĆ

o swoich planach lub celach w stylizacji paznokci…

Tylko przejdź do ich skutecznej realizacji.

Mam dla Ciebie 3 piekielnie skuteczne rozwiązania, w nieprzyzwoicie dobrych cenach, tak byś weszła w 2021 rok z przytupem i w końcu miała wymarzone efekty!

To co tutaj widzisz jest ważne do 31.12.2020 do 23:59 czyli jeszcze tylko przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

lub do WYCZERPANIA MIEJSC, bo dostępność tych 3 piekielnie skutecznych rozwiązań jest mocno ograniczona ilościowo.

Jeśli przedłużasz paznokcie lub wykonujesz manicure hybrydowy, bądź też malujesz zdobienia, to na pewno chcesz to robić na wysokim poziomie, tak byś Ty była dumna ze swoich prac, a inni byli też w zachwycie nad Twoimi stylizacjami.

I tu często pojawiają się problemy…

 • Brak Ci wiedzy na temat podstaw stylizacji paznokci
 •  Szkolenia / kursy często są zbyt drogie
 • W internecie znajdujesz mnóstwo chaotycznych, nieskutecznych wskazówek
 • To czego próbowałaś do tej pory, po prostu nie działa, nie daje Ci oczekiwanych efektów
 • Brak Ci wiedzy na temat produktów, które ułatwią Ci pracę
 • Nikt nie dał Ci jasnego planu rozwoju

Dlatego mam dla Ciebie wszystko co potrzebujesz, by robić piękne, trwałe i estetyczne stylizacje, oraz malować zapierające dech w piersiach zdobienia. To wszystko znajdziesz tutaj – w jednym miejscu. I to wszystko za ułamek realnej ceny czy to szkoleń stacjonarnych, czy też tych 3 rozwiązań, gdyby nie było na nie promocji.

Wszystko, co potrzebujesz by robić piękne, trwałe, estetyczne stylizacje oraz malować zapierające dech w piersiach zdobienia.

Każdy kurs wchodzący w skład jednego z 3 piekielnie skutecznych rozwiązań, ułatwi Ci opanowanie kluczowych umiejętności w stylizacji paznokci

Zobacz malutki procent tego, czego możesz się nauczyć w kilku z ponad 34 skutecznych kursów online, które wchodzą w skład tych 3 rozwiązań 

Twój plan na skuteczny rozwój w stylizacji paznokci:

1. Uzyskaj dostęp

Uzyskaj dostęp do jednego z 3 piekielnie skutecznych rozwiązań

2. Oglądaj kursy

Każdy kurs zawiera konkretną wiedzę, do której masz dostęp 24h na dobę

3. Obserwuj progres

Rozwijaj swoje umiejętności, po przez wdrażanie wiedzy w praktyce

Potrafisz sobie wyobrazić jak bardzo skuteczny jest ten plan, tak jak już to zrobiło ponad 22 552 kursantki, które stosują go już na codzień, korzystając z kursów na www.quloo.pl?

Poznaj 3 piekielnie skuteczne rozwiązania

Rozwiązanie #1

Kompletna Wiedza Techniczna

FUNDAMENT umiejętności każdej stylistki paznokci to TECHNIKA – czyli wiedza jak wykonać Manicure Hybrydowy, Przedłużanie Paznokci, Korektę Paznokci, czy też Rekonstrukcję. 

Z tym trochę jak z budynkiem, jeśli fundament jest słaby, to przyjdzie przykry dzień zderzenia z rzeczywistością, kiedy wszystko runie.

Dlatego ważne jest to, by tego UNIKNĄĆ i sprawić by Twój fundament był SOLIDNY i trwały jak PIRAMIDY w EGIPCIE. W tym pomoże Ci rozwiązanie #1, czyli KOMPLETNA WIEDZA TECHNICZNA.

W ramach tego rozwiązania otrzymasz dostęp w opcji Sapphire (pełna wiedza) do 13 kursów technicznych. Jakie to będą kursy? O właśnie te:

technika

Łącznie otrzymasz dostęp do ponad 42 godzin 48 minut kompletnej wiedzy dzięki której:

 • przejdziesz ścieżkę od podstawowych technik jak manicure hybrydowy na sobie, przedłużanie paznokci na sobie, przedłużanie paznokci na klientce, korekty paznokci, rekonstrukcji paznokci – a to oznacza, że niezależnie od tego na jakim etapie swojej kariery, wiedzy znajdziesz coś dla siebie. Czy jako nowa wiedza, czy też sposób na jej odświeżenie i ulepszenie bieżących technik pracy.
 • zobaczysz krok po kroku w TEORII I PRAKTYCE jak wykonać różne usługi – dzięki czemu będziesz w stanie zastosować wiedzę 1:1 u siebie i szybciej zauważyć efekty w postaci pięknych, trwałych stylizacji, co przyczyni się do wzrostu pewności siebie.
 • Poznasz pracę różnymi produktami – hybryda, żel, akryl, akrylożel oraz różne kształty – Migdał Salonowy, Migdał Salonowy z Zaciskaniem, Migdał Klasyczny, Migdał Pokazowy, Kwadrat Salonowy, Balerina – dzięki czemu będziesz bardziej pewna siebie, ponieważ będziesz w stanie sprostać swoim wymaganiom, swoich klientek i modelek

WARTOŚĆ:  3501 PLN

Dodatkowo otrzymasz dostęp nie na 365 dni, a na 730 dni czyli DWA LATA – będziesz mogła do niej wracać 24h na dobę, przez DWA LATA. Wyobraź sobie, że o czymś zapomnisz – to możesz wrócić, bez ponownego płacenia za dostęp do wiedzy.

Cena przedłużenia jednego kursu o kolejny rok to 97 zł.

WARTOŚĆ:  1261 PLN

Podsumowując – decydując się na rozwiązanie #1 – KOMPLETNA WIEDZA TECHNICZNA:

 • otrzymujesz dostęp do 13 kursów technicznych, które zawierają kompletną wiedzę w zakresie danego kursu – WARTOŚĆ: 3501 PLN
 • Dodatkowo otrzymujesz dostęp do tej wiedzy NIE NA ROK, a na aż 730 dni, czyli DWA LATA – czyli tak długo będziesz mogła do niej wracać i powtarzać – WARTOŚĆ: 1261 PLN

ŁĄCZNA WARTOŚĆ:  4762 PLN

Pamiętasz jak na początku wspomniałem Ci „Mam dla Ciebie 3 piekielnie skuteczne rozwiązania, w nieprzyzwoicie dobrych cenach, tak byś weszła w 2021 rok z przytupem!”?

Pora poznać NIEPRZYZWOITĄ cenę tego rozwiązania, którego wartość wynosi 4762 PLN – czyli tyle kosztowałoby te rozwiązanie bez aktualnej promocji.

Wynosi ona teraz – w ramach kończącej rok akcji, tylko 497 zł za dostęp do 13 kursów technicznych przez 730 dni – czyli DWA LATA.

Kompletna Wiedza Techniczna

Wartość: 4762 zł
497 PLN
 • 13 kursów technicznych
 • Dostęp do kursów przez 730 dni

Rozwiązanie #2

Kompletna Wiedza ze Zdobień

W ramach tego rozwiązania otrzymasz dostęp w opcji Sapphire (pełna wiedza na temat zdobień) do 21 kursów ze zdobień. Jakie to będą kursy? O właśnie te:

zdobienia

Łącznie otrzymasz dostęp do 189 godzin 20 minut wiedzy dzięki której:

 • przejdziesz ścieżkę od najłatwiejszych zdobień, do tych najtrudniejszych i najbardziej zaawansowanych jak malowanie postaci bajkowych – dzięki temu będziesz miała pewność, że krok po kroku zdobędziesz wszystkie niezbędne umiejętności i poznasz wszystkie niezbędne TECHNIKI, by móc urosnąć w oczach klientek nie jako stylistka, a ARTYSTKA.
 • zobaczysz krok po kroku i nauczysz się malować 348 zdobień – od prostego Ombre, Baby Boomera, a kończąc na najbardziej zaawansowanych zdobieniach jak np. Micropainting czy postacie bajkowe. Tutaj zobaczysz tylko niektóre ze wszystkich 348 zdobień:

WARTOŚĆ:  3013 PLN

Dodatkowo otrzymasz dostęp nie na 365 dni, a na 730 dni czyli DWA LATA – czyli będziesz mogła do wiedzy wracać 24h na dobę, przez DWA LATA. Wyobraź sobie, że o czymś zapomnisz – to możesz wrócić, bez ponownego płacenia z dostęp do wiedzy.

Cena przedłużenia jednego kursu o kolejny rok to 97 zł.

WARTOŚĆ:  2037 PLN

Podsumowując – decydując się na rozwiązanie #2 – KOMPLETNA WIEDZA ZE ZDOBIEŃ:

 • otrzymujesz dostęp do 21 kursów ze zdobień, które zawierają kompletną wiedzę w zakresie danego kursu – WARTOŚĆ: 3013 PLN
 • Dodatkowo otrzymujesz dostęp do tej wiedzy NIE NA ROK, a na aż 730 dni czyli DWA LATA – czyli tak długo będziesz mogła do niej wracać i powtarzać – WARTOŚĆ: 2037 PLN

ŁĄCZNA WARTOŚĆ:  5050 PLN

Pora poznać NIEPRZYZWOITĄ cenę tego rozwiązania, którego wartość wynosi 5050 PLN – czyli tyle kosztowałoby te rozwiązanie bez aktualnej promocji.

Wynosi ona teraz – w ramach kończącej rok akcji, tylko 447 zł za dostęp do 21 kursów ze zdobień przez 730 dni – czyli DWA LATA.

Kompletna Wiedza ze Zdobień

Wartość: 5050 zł
447 PLN
 • 21 kursów technicznych
 • Dostęp do kursów przez 730 dni

Rozwiązanie #3

KOMPLETNA STYLISTKA

Pewnie się już domyślasz, że jest to połączenie rozwiązania #1 z rozwiązaniem #2.

Jeśli przeczytałaś cały opis, to już wiesz, że kiedy połączymy te dwa rozwiązania, to otrzymasz dostęp do 34 kursów. 

Aby Ci to w 100% zobrazować, zobacz, jak prezentuje się rozwiązanie ALL INCLUSIVE:

calosc

Czyli łącznie jest to ponad 232 godziny wiedzy.

Teraz pomyśl na spokojnie o przyszłości w perspektywie roku, dwóch lub trzech lat.

Przyswajasz wiedzę, ćwiczysz, trenujesz – gdzie możesz być?

Własny salon pełen klientek, a może zostaniesz instruktorem ulubionej marki?

Albo pójdziesz w ślady Edyty i zostaniesz instruktorem SWOJEJ marki?

To tylko kilka z mnóstwa możliwości, jakie stoją przed Tobą otworem

Wyobraź sobie, że ta wiedza to statek. Możesz na niego NIE WSIĄŚĆ i nie odkryć nowych lądów, czyli nowych możliwości – tak jak 80% stylistek zostajesz na tym samym poziomie. Albo możesz na niego WSIĄŚĆ, chwycić za ster i pokierować gdzie tylko chcesz! Wtedy dołączysz do tych 20% stylistek, które są podziwiane i mają największą wiedzę.

WARTOŚĆ:  6514 PLN

Dodatkowo otrzymasz dostęp do tej wiedzy BEZ LIMITU – czyli będziesz mogła do niej wracać 24h na dobę, tak długo jak będzie istniał nasz portal szkoleniowy. Czyli wyobraź sobie, że o czymś zapomnisz – to możesz wrócić, bez ponownego płacenia za dostęp do wiedzy.

A teraz przygotuj się na HIT – dostęp do kursu BEZ LIMITU niesie za sobą jedną bardzo ważną rzecz. W momencie gdy wypuścimy aktualizację danego kursu – OTRZYMASZ DO NIEJ DOSTĘP BEZ DODATKOWYCH OPŁAT – inni będą musieli go wykupić, a Ty będziesz mogła z uśmiechem na twarzy przejść do zaktualizowanej wiedzy, bez wydawania pieniędzy. 

Cena przedłużenia jednego kursu do BEZ LIMITU to 197 zł.

WARTOŚĆ:  6698 PLN

Dodatkowo otrzymasz dostęp do co miesięcznych, godzinnych GRUPOWYCH KONSULTACJI, do których będą mieć dostęp osoby, które wybiorą to rozwiązanie. Jak to będzie wyglądać?

Na początku 2021 zostaniesz dodana do tajnej grupy, gdzie co miesiąc, przez cały rok odbędzie się godzinna analiza Waszych stylizacji.

Łącznie odbędzie się 12 konsultacji – czyli 12 godzin analiz prac.

WARTOŚĆ:  4800 PLN

Podsumowując – decydując się na rozwiązanie – KOMPLETNA STYLISTKA:

 • otrzymujesz dostęp do 34 kursów ( 21 ze zdobień, 13 technicznych) które zawierają kompletną wiedzę w zakresie danego kursu – WARTOŚĆ: 6514 PLN
 • Dodatkowo otrzymujesz dostęp do tej wiedzy NIE NA ROK, nie na 730 dni, a NA ZAWSZE – czyli tak długo jak będzie istniało Quloo będziesz mogła do niej wracać i powtarzać – WARTOŚĆ: 6698 PLN
 • Dodatkowo otrzymasz dostęp do 12, co miesięcznych, godzinnych GRUPOWYCH KONSULTACJI – WARTOŚĆ: 4800 PLN

ŁĄCZNA WARTOŚĆ:  18012 PLN

34 kursy, 232 godziny wiedzy, 338 zdobień, 13 kursów technicznych na temat manicure, przedłużania, korekty i rekonstrukcji paznokci. Ile to może kosztować?

Zacznijmy od tego, ile to REGULARNIE kosztuje. Dostęp na rok do tych 28 kursów normalnie kosztuje 10 369 zł.

Gdybyś zechciała je mieć BEZ LIMITU, to cena rośnie do 15885 zł.

Dodatkowo otrzymujesz dostęp do konsultacji grupowych, które powinny kosztować 4800 zł.

Mam jednak świadomość tego, że tak jak Edyta kiedyś, potrzebujesz BODŹCA do działania, jakiejś świetnej szansy, okazji, bo nie zawsze się z pieniędzmi przelewa. W pełni to rozumiem. Dlatego realizując naszą misję (naszą, czyli Quloo) – MAKSYMALNIE SPRZYJAMY TWOJEMU ROZWOJOWI cena tego rozwiązania za dostęp BEZ LIMITU, NA ZAWSZE to jedynie 897 zł

KOMPLETNA STYLISTKA

Wartość: 18012 PLN
897 PLN
 • 13 kursów technicznych
 • 21 kursów ze zdobień
 • Dostęp do kursów NA ZAWSZE
 • Dostęp do 12 konsultacji grupowych

Czy jesteś już gotowa by mieć W KOŃCU EFEKTY?

Pewne jest to, że przyswajając wiedzę z rozwiązania które wybierzesz, spośród tych 3, które są dostępne, będziesz miała efekty. Jakie? Albo estetyczniejsze, trwalsze stylizacje, lub będziesz malować piękne zdobienia, które zapierają dech w piersiach, a co za tym idzie kradną serca klientek.

Czy jesteś już gotowa by mieć podobne efekty jak te wybrane z ponad 22 477 kursantek, które już nam zaufały?

Czas podjąć decyzję.

Masz już pełen obraz tego co czeka Cię po wybraniu jednego z 3 piekielnie skutecznych rozwiązań -> EFETY w postaci po pierwsze podniesienia Twoich umiejętności, co (po drugie) przełoży się na Twoje stylizacje i zdobienia, po trzecie – Twoja pewność siebie pójdzie w górę, bo w końcu świadomie będziesz pracować.

Te 3 rozwiązania są dostępne do 31.12.2020 do 23:59:59 czyli znikną najpóźniej za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Lub w momencie gdy zostaną WYPRZEDANE – każde z 3 rozwiązań ma mocno ograniczoną ilość. 

Dostępne jest tylko po 100 sztuk.

Rozwiązanie #1

Kompletna Wiedza Techniczna

Co otrzymasz decydując się na to rozwiązanie?

 • Dostęp do 13 kursów technicznych w opcji Sapphire, o łącznej dlugości
  ponad 42 godzin.
 • Dostęp do kursów przez 730 dni – czyli dwa lata

Wartość: 4762 zł

Specjalna cena dla Ciebie: 497 zł

Rozwiązanie #2

Kompletna Wiedza ze Zdobień

Co otrzymasz decydując się na to rozwiązanie?

 • Dostęp do 21 kursów ze zdobień w opcji Sapphire, o łącznej długości
  ponad 189 godzin.
 • Dostęp do kursów przez 730 dni – czyli dwa lata

Wartość: 5050 zł

Specjalna cena dla Ciebie: 447 zł

Rozwiązanie #3 – HIT!

KOMPLETNA STYLISTKA

Co otrzymasz decydując się na to rozwiązanie?

 • Dostęp do 13 kursów technicznych w opcji Sapphire, o łącznej długości
  ponad 42 godzin.
 • Dostęp do 21 kursów ze zdobień w opcji Sapphire, o łącznej długości
  ponad 189 godzin.
 • Łącznie otrzymasz ponad 232 godziny wiedzy,, do której będziesz miała DOSTĘP NA ZAWSZE – czyli tak długo jak będzie istniało Quloo
 • Dzięki temu, że masz dostęp do kursów NA ZAWSZE – otrzymasz BEZPŁATNIE ich aktualizacje.
 • Dostęp do 12 – godzinnych konsultacji w 2021 roku

Wartość: 18012 zł

Specjalna cena dla Ciebie: 897 zł

Najczęściej zadawane pytania

1.  Gdzie będę miała dostęp do kursów?

Kursy będą dostępne na Twoim koncie na www.quloo.pl. Pojawią się na nim do 48h po zakupie kursu – zwyczajowo to będzie znacznie szybciej, jednak zawsze istnieje szansa, że np. będzie ograniczony dostęp do prądu lub internetu, więc te 48h to taki bezpieczny zakres czasu.

2. Kupiłam zestaw, kiedy kursy pojawią się na moim koncie?

Pojawią się na nim do 48h po zakupie kursu – zwyczajowo to będzie znacznie szybciej, jednak zawsze istnieje szansa, że np. będzie ograniczony dostęp do prądu lub internetu, więc te 48h to taki bezpieczny zakres czasu.

3. Czy w opcji Sapphire mogę starać się o dyplomy / certyfikaty?

Nie, ale uwaga – decydując się na zestaw, masz szansę podnieść kurs do opcji Diamond (w niej możesz starać się o certyfikat lub dyplom) w najniższej cenie. Jak to wygląda cenowo?

1) W przypadku kursu z kategorii Zdobienia – Początkująca np. Snake Skin – cena podniesienia z opcji Sapphire do opcji Diamond to 20 zł

2) W przypadku kursu z kategorii Zdobienia – Pasjonatka np. Micropainting – cena podniesienia z opcji Sapphire do opcji Diamond to 170 zł

3) W przypadku kursu z kategorii Technika np. Migdał z Zaciskaniem Tunelu – cena podniesienia z opcji Sapphire do opcji Diamond to 2023 zł

4. Mam pytanie na temat zestawu!

Napisz do nas na FanPage na Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ w wiadomości prywatnej.

Jeśli nie masz Facebooka to napisz na maila – [email protected]

5. Mam konto w zagranicznym, nie mam PayPala – więc jak mogę zapłacić?

Napisz do nas na FanPage na Facebooku – KLIKNIJ TUTAJ w wiadomości prywatnej.

Jeśli nie masz Facebooka to napisz na maila – [email protected]

6. Czy dane z rozwiązań będzie dla mnie odpowiednie?

Niezależnie od tego na jakim jesteś etapie w stylizacji paznokci – odpowiedź brzmi TAK. Znajdziesz w nim kompletną wiedzę z kursów Edyty, dzięki której możesz stać się szanowaną, kompletną stylistką. Więc nawet jeśli jesteś na poziomie instruktora – to zawsze masz szansę znaleźć tam wskazówki dzięki którym, poprawisz coś w swojej pracy. Oczywiście jeśli jesteś osobą początkującą to dane rozwiązanie jest dla Ciebie (zabrzmi to może mało skromnie) najlepszym wyborem – ponieważ od początku zaczniesz czerpać wiedzę z ponad 13 letniego doświadczenia Edyty

7. Ta oferta jest tak dobra, że wręcz nierealistyczna – jakie są w niej „kruczki”?

Szczerze? ŻADNYCH. Dlaczego? Od 4 lat działamy w internecie i naszą zasadą jest 100% transparentność. Dzięki temu zaufało nam już ponad 22 550 stylistek paznokci, które zostały naszymi kursantkami.

8. Czy mogę otrzymać FV na zamówiony zestaw?

Tak! Wystarczy, że po zakupie od razu napiszesz na [email protected]

9. Czy za dane rozwiązanie mogę zapłacić w ratach?

Tak! Wybrany z zestawów możesz rozłożyć na płatności ratalne. Jest ona obsługiwana przez PayU. Dlatego wystarczy, że w koszyku wybierzesz opcję PayU i po przejściu do ich systemu zobaczysz tę możliwość.

10. Jakie są dostępne metody płatności?

Oprócz opcji PayPal, jest też dostępna opcja PayU w której znajdziesz takie możliwości:

Czas na decyzję!

Wiesz, już wszystko na temat tych 3 piekielnie skutecznych rozwiązań. Czas podjąć decyzję, dzięki której „Skończysz PIEPRZYĆ” o tym, że chcesz czegoś w końcu się nauczyć, tylko przejdziesz do KONKRETNEGO DZIAŁANIA. Bo jak myślisz… Czy Edyta tylko gadając doszła by do punktu w którym jest? Nie! Postawiła na swój rozwój i teraz zbiera tego efekty – tak jak każdy inny instruktor w tej branży.

Czy jesteś już gotowa by mieć podobne efekty jak te wybrane z ponad 22 552 kursantek, które już nam zaufały?

×
×

Koszyk