LIMITOWANA PROPOZYCJA

Czy nadal chcesz nauczyć się robić piękne paznokcie?

Niezależnie od tego, czy chcesz je robić tylko sobie, czy również innym...

Niezależnie od tego, czy chcesz opanować do perfekcji manicure hybrydowy, czy też przedłużanie paznokci żelem, akrylem, akrylożelem...

Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się robić piękne Migdały w różnych wariantach, Kwadraty, czy Baleriny...

Jeśli przykładowo te kursantki się tego nauczyły, to Ty też możesz!

Co specjalnego dla Ciebie mam?

To co tutaj znajdziesz jest tylko dla wybranych osób. Nie znajdziesz tej propozycji na Quloo. Powód? Jest bardzo dobra!

Mało tego - ta propozycja wyświetla się tylko wybranym osobom, które już nam zaufały i zakupiły kurs - dzięki temu wiem, że wykorzystasz tę propozycję i będziesz miała jeszcze większe efekty.

To co dla Ciebie specjalnego mam to zestaw 15 kursów technicznych, w niższej o nawet 87% cenie - zestaw ŚWIADOMA STYLISTKA, w którym znajdziesz takie kursy jak:

Czyli można powiedzieć całą ścieżkę rozwoju w drodze do zostania dobrą salonową stylistką lub osobą, która na własne potrzeby robi sobie świetne paznokcie - od manicure hybrydowego na sobie, przez przedłużanie paznokci na sobie, na klientkach, korektę paznokci a kończąc na rekonstrukcji obgryzionych paznokci.

Co wyjątkowego w tej propozycji?

Pierwsza rzecz - ilość wiedzy - jest ogromna - wszystko po to by zgodnie z naszą misją "Maksymalnie pomagamy w rozwoju stylistek" mogłaś w jednym miejscu opanować umiejętności które po pierwsze pomogą Ci robić świetne stylizacje, po drugie Ty będziesz dumna z siebie jakim poziom osiągnęłaś i z tego jakie wykonujesz stylizacje.

Druga rzecz - cena - gdybyś miała udać się na 15 szkoleń stacjonarnych, które pokrywałyby tematy z tego zestawu, to ich cena spokojnie by przekroczyła 14 000 zł.

Wiadomo to są kursy online, więc cena jest niższa. Gdybyś chciała te wszystkie kursy kupić bez promocji na Quloo.pl to kosztowałoby Cię to 3765 zł - to uczciwa cena, patrząc przez pryzmat tego ile na tych umiejętnościach możesz zarobić na przestrzeni lat, gdybyś zajęła się stylizacją paznokci zarobkowo.

Aby sprawić, że ta propozycja będzie BARDZO WYJĄTKOWA postanowiliśmy, dla naszych kursantów zaszaleć. Ściąć cenę maksymalnie o 87% - czyli płacisz jedynie 13% pełnej ceny kursów - czyli jedynie 497 zł za dostęp do tej wiedzy na rok.

Czas na dobrą decyzję!

497 zł za dostęp do aż 15 kursów technicznych to szalenie dobra cena - bo wychodzi tylko 33 zł za dostęp do jednego kursu.

Mało tego! Tylko 497 zł za dostęp do pełnej wiedzy na 365 dni to świetna cena, bo daje to tylko 1 zł 36 groszy za 1 dzień nauki!

To jednak nie najważniejsza informacja! Dostęp do tej pełnej wiedzy - 15 kursów technicznych - w tak dobrej cenie to najlepsza informacja dla Ciebie i Twoich umiejętności - bo już wkrótce, po podjęciu tej dobrej decyzji będziesz w szoku jak bardzo rozwinęły się Twoje umiejętności w tak krótkim czasie.

Co otrzymasz:

 Dostęp do 15 kursów technicznych w opcji Sapphire na 365 dni

Regularna cena: 3765 zł

Cena promocyjna: 497

(Ilość dostępnych kursów w promocyjnej cenie jest mocno ograniczona)

×
×

Koszyk