600logo

Głębsza analiza płytek i podkładania szablonów

Za Tobą materiał video, w którym omawiam aż 10 różnych marek szablonów. Trzymam kciuki, że wśród nich wybrałaś te, którymi będziesz pracować i już wkrótce ułatwisz sobie pracę.

Bo jak pewnie dobrze wiesz – produkty muszą ułatwiać pracę, a nie utrudniać.

Teraz czas na wiedzę – bo dzięki niej TY sama możesz sobie maksymalnie ułatwić i uprościć robienie paznokci. Przed Tobą lekcja teoretyczna z kursu Migdał z Zaciskaniem tunelu, w której poznasz odpowiedź na m.in. takie pytania jak:

  • Jakie są dwa warianty podkładania szablonów?
  • Jak podłożyć szablon do płytki wklęsłej?
  • Jak podłożyć szablon do płytki wypukłej?
  • Jakie są 4 punkty określające rodzaj płytki?
  • Jakiego kształtu nie robić przy wypukłej płytce?
  •  Jak sobie poradzić z wycinaniem łódeczek?
  • Co zawsze bierzemy pod uwagę przy podcinaniu szablonu?

To tylko kilka z pytań, na które znajdziesz odpowiedź w tej lekcji. Teraz pora już na zobaczenie lekcji i jak najszybsze zastosowanie tej wiedzy w praktyce!

No i lekcja za Tobą! 3mam kciuki, że uważnie oglądałaś, zrobiłaś notatki i zastosujesz tę wiedzę w praktyce.

Zapewne pojawiły Ci się lub od dawna w głowie masz inne pytania typu:

Jak to zrobić w praktyce?

Albo pytania związane z innymi etapami przedłużania paznokci np.:

Jak opracować skórki i nabłonki, by się nie poranić, a mieć więcej miejsca na kolor, by odrost był później widoczny?

Jak sprawić, by stylizacje dłużej się „trzymała”?

Jak budować paznokcie żelem, by nie tracić produktu i wszystkiego nie pozalewać?

Jak wypiłować kształt – by każdy paznokieć był tej samej długości i miał ten sam kształt?

Lub jak położyć kolor / top by była gładka tafla, bez załamań światła, bez zalewania skórek?

Mam dla Ciebie odpowiedzi na te wszystkie pytania. Właściwie na 261 pytań, na które znajdziesz odpowiedź w moim kursie online – Migdał z Zaciskaniem Tunelu, które poznało już ponad 3378 zadowolonych kursantek, które stosują wiedzę z tego kursu w praktyce.

Ty też możesz.

Ty też możesz robić dobrze zbudowane, trwałe, estetyczne stylizacje.

Ty też możesz robić paznokcie, które są podziwiane przez inne osoby czy to na Facebooku, czy na Instagramie, czy na rękach modelek/klientek, które są Twoją chodzącą reklamą.

 

Tak jak widzisz – to nasza misja „Maksymalnie sprzyjanie Twojemu Rozwojowi” – to nasz cel, który staramy się skutecznie realizować. Czy nam wychodzi? Musiałabyś zapytać nasze ponad 23 550 kursantek. Patrząc bo ich recenzjach, opiniach – można wywnioskować, że idzie to nam bardzo dobrze – bo kursy tworzy stylistka z ponad 15 letnim doświadczeniem – Edyta – która oprócz wiedzy na temat stylizacji paznokci, zdobywała wiedzę JAK PRZEKAZAĆ W JASNY I PROSTY SPOSÓB wiedzę, po to byś Ty zrozumiała jeszcze więcej. A to klucz do Twojego sukcesu.

I jednym z fundamentów naszej misji jest akcja „Kurs Miesiąca” – gdzie co miesiąc wybieramy 1 kurs, który może być Twój w najlepszej możliwej cenie. Zostaje ona ścięta maksymalnie. Bo jak inaczej nazwiesz obniżkę o 82% – z 447 zł na jedyne 87 za dostęp do wiedzy na 365 dni – czyli cały rok, będziesz mogła wracać do kursu, przypominać sobie to co CI umknie, powtarzać, aż osiągniesz taki poziom o jakim marzysz.

Gotowa by poznać 261 pytań n jakie odpowiada ten kurs? Bu wskoczyć poziom wyżej ze swoimi stylizacjami? By przestać gadać o tym, że chciałabyś, a przejść do SKUTECZNEGO działania?

Jeśli należysz do tego grona ambitnych osób, to kliknij przycisk poniżej, przeczytaj cały opis kursu i kup teraz kurs Migdał z Zaciskaniem Tunelu w promocyjnej cenie

 

×
×

Koszyk