Skuteczna wiedza

Jak podkładać szablony z łatwością, pod różne kształty, by maksymalnie przyśpieszyć sobie pracę?

Od piękniejszych stylizacji dzieli Cię tylko jeden krok.

Osoby stawiające pierwsze kroki w stylizacji paznokci często mają wiele problemów m.in. z podkładaniem szablonów. Z czym dokładnie? Zobacz sama ich odpowiedzi — zapewne z którąś z tych osób się identyfikujesz:

A wyobraź sobie, że wszystkie te problemy znikają jak za pociągnięciem magicznej różdżki — jak bardzo Twoja praca stała by się łatwiejsza? o ile by się skrócił czas wykonywania stylizacji? Ile byś nerwów zaoszczędziła? Pewnie sporo, prawda?

To, co przeczytasz na tej stronie po prostu działa.

Nie lubię tracić czasu na przekazywaniu rzeczy, których nie przetestowałam i nie mam pewności, że działają.

Nie chcę nikomu wciskać rozwiązań, które zamiast przyśpieszać pracę, to ją spowalniają i utrudniają.

Widziałam już dziesiątki takich kursów, materiałów video, pdf-ów, które pokazywała jak podkładać szablony — niestety często były robione przez osoby, które nie mają o tym zielonego pojęcia, lub jeszcze nie doszły do wiedzy, który pozwoli im to robić szybciej, prościej, lepiej.

Zajmuję się stylizacją paznokci 16 lat, prowadziłam swój salon, miałam franczyzę salonów, a od 6 lat prowadzę szkolenia i kursy online.

W tym czasie zdobywałam wiedzę od dziesiątek instruktorów, testowałam ją na tysiącach klientek, by dopracować ją do tego stopnia, że praca staje się prostsza i przyjemniejsza. Przekazałam ją kursantom, analizowałam ich prace, by poznać ich bolączki i doszlifować tę wiedzę.

Po tych wszystkich doświadczeniach mogę Ci z ręką na sercu powiedzieć, że najprostszą drogą do pełnego zrozumienia jak podkładać szablony, jest...

ZROZUMIENIE TEGO W TEORII, a następnie przełożenie 1 do 1 w praktyce.

Nie wiem, czy zauważyłaś, że często ktoś pokazuje w przyśpieszeniu jak podkładać szablony, ale gdy Ty próbujesz to odtworzyć, to okazuje się, że nie jest to takie proste.

Dlaczego?

Ponieważ ta osoba nie przekazała Ci podstaw — od teorii — dzięki której ZROZUMIESZ to, co masz zrobić później w praktyce.

Bo po co tracić czas na dziesiątki/setki prób podłożenia szablonu...

Po co tracić kolejne sztuki szablonów na nieudane próby...

Po co tracić nerwy...

Nie wiem, czy wiesz, ale jeśli źle podłożysz szablon to może to mieć

NEGATYWNE KONSEKWENCJE dla całej Twojej stylizacji.

Zapytasz jakie?

Zastanawiałaś się może kiedyś dlaczego...

Twoje przedłużone paznokcie pękają?

Tworzy się schodek pod paznokciem, gdzie zbiera się brud?

Powstają wyszczerbienia po bokach paznokci, tak zwane "trójkąciki"?

Twoje paznokcie są płaskie, bez tunelu , przez co częściej pękają?

Twoje paznokcie są zbyt szerokie, przez co wyglądają nieestetycznie?

To wszystko może być spowodowane ZŁYM  PODŁOŻENIEM SZABLONU.

Pokażę Ci SKUTECZNE SPOSOBY na podkładanie szablonów pod różne kształty paznokci.

Najlepsze stylistki paznokci to takie, których stylizacje są estetyczne, ale co najważniejsze — TRWAŁE - czyli muszą mieć poprawną budowę.

Dzięki metodom, które Ci przedstawię — Twoja stylizacja będzie wyglądała estetyczniej — unikniesz "szerokich łopat" czy też np. "szponów" które lecą w dół. Co ważne — Twoje stylizacje będą trwalsze — bo dzięki odpowiednim docięciom szablonów, odpowiedniemu kontowi podłożenia, będziesz mogła dokładnie zbudować paznokieć.

Co najważniejsze — te metody są proste i zrozumiałe — dzięki czemu tak jak inni moi kursanci z łatwością możesz je stosować u siebie. Nawet jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki w stylizacji paznokci.

Dla kogo jest ta wiedza?

Masz dość wkurzania się w trakcie podkładania szablonów, że znów coś Ci nie wychodzi, że inni już sobie z tym radzą, a Ty dalej masz z tym problem...
Nie chcesz już dalej tracić czasu na popełnianie tych samych błędów, po raz któryś z kolei, bo przecież ten   czas mogłabyś poświęcić na coś innego.
Chcesz przestać marnować kasę na produkty — bo im mniej prób na podłożenie szablonu, tym mniej sztuk produktów zmarnujesz, a co za tym idzie, zaoszczędzisz więcej pieniędzy.
Szukasz sposobu na bycie lepszą stylistką, bardziej świadomą, bardziej kompletną
Potrzebujesz wiedzy, by móc zadowalać swoje modelki, klientki co raz to lepszymi paznokciami, wykonanymi w krótszym czasie.
Wkurza Cię fakt (być może powoli czujesz już bezsilność), że od dłuższego czasu masz ten sam problem i nie chcesz już dalej stać w tym samym miejscu, tylko chcesz ruszyć do przodu.

Jeśli jesteś jedną z takich osób...

to moje doszkolenie SZABLONY BEZ TAJEMNIC spadło Ci z nieba!

Doszkolenie Szablony Bez Tajemnic pomoże Ci szybko rozwiązać problem z podkładaniem szablonów. Oglądasz kurs, wdrażasz wiedzę i efekty masz widoczne od zaraz.
Doszkolenie Szablony Bez Tajemnic pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze na produktach — bo nie będziesz już potrzebowała po kilku sztuk szablonów na każdy paznokieć.
Doszkolenie Szablony Bez Tajemnic skróci Twój czas wykonywania usługi.  Stosując metody przekazane w tym kursie, będziesz potrzebowała mniej prób na podłożenie szablonu, będziesz robiła to szybciej i sprawniej — a co za tym idzie całą stylizację wykonasz w szybszym tempie.
Doszkolenie Szablony Bez Tajemnic pomoże Ci postawić kolejny spory krok, ku byciu bardziej świadomą stylistką paznokci. Dzięki tej wiedzy zrobisz kolejny krok w kierunku jeszcze piękniejszych stylizacji.

Największą zaletą Doszkolenia Szablony Bez Tajemnic jest kompletność tej wiedzy.

Otrzymasz zarówno wiedzę teoretyczną i praktyczną — dzięki czemu w znacznie szybszy i prostszy sposób zrozumiesz, o co chodzi w tych szablonach i jak je szybko i skutecznie podkładać.

Plusem jest też dostęp 24h na dobę, przez 7 dni w tygodniu, przez cały rok — oznacza to dla Ciebie tyle, że masz dostęp o każdej porze dnia i nocy. Masz ochotę pouczyć się z rana? Po południu? W nocy? To Ty tu rządzisz — wszystko jest nagrane — odpalasz i się szkolisz.

Finalnie największą zaletą jest Twój rozwój. Pokonywanie trudności jest mega motywujące, a gdy zobaczysz, z jaką łatwością będziesz podkładać szablony, to w trakcie pracy będziesz bardziej pewna siebie.

To nie jest łatwe!

Podkładanie szablonów BEZ WIEDZY NIE JEST ŁATWE.

Nie wiadomo, pod jakim kątem podłożyć szablon do paznokcia
Gdzie go dociąć, by ułatwić sobie pracę.
Jakie pułapki na mnie czyhają w trakcie pracy
Jak poradzić sobie z różnymi rodzajami płytek paznokcia.
Jak podkładać szablony pod różne kształty przedłużania? Migdał Salonowy? Klasyczny? Pokazowy? Kwadrat? A jak pod kształt Balerina?

Z doświadczenia i obserwacji wiem, że to nie jest proste.

Ale może być.

Oto co dla Ciebie zrobiłam.

Odbyłam kilkadziesiąt szkoleń, zdobyłam ponad 16 lat praktyki w stylizacji paznokci, przeanalizowałam problemy tysiące widzów, kursantów, stylistów, a następnie przełożyłam to doświadczenie na wiedzę KROK PO KROKU jak podkładać szablony.

Pokażę Ci:

pod jakim kątem podkładać szablony, do różnych rodzajów płytek paznokci
jak dokładnie docinać szablony, by ułatwić sobie pracę.
jak podkładać szablony pod różne kształty przedłużanych paznokci.
co robić, by uniknąć wielu problemów początkujących osób
wszystko zobaczysz w teorii i praktyce w maksymalnych zbliżeniach, z kilku perspektyw
I tak naprawdę wiele, wiele więcej!

Dosłownie WSZYSTKO, co potrzebujesz wiedzieć by już po zobaczeniu kursu i wdrożeniu tej wiedzy w praktyce umieć szybko i co najważniejsze poprawnie podłożyć szablon do przedłużania paznokci!

Co zawiera Doszkolenie Szablony Bez Tajemnic?

Kompletną wiedzę KROK PO KROKU

Poznasz dokładnie te same techniki/metody, z których sama korzystam!

Poznasz JEDEN ELEMENT, który jest MEGA WAŻNY, jeśli chcesz poprawnie podłożyć szablon, a wiele osób niestety o nim nie wie...
Dowiesz się jak uniknąć robienia nieestetycznych paznokci tzw. żółwików oraz krótkie, ale szpice
Zobaczysz, jak docinać szablony — dzięki czemu będziesz wiedziała, jaka jest zasada docinania szablonów, pod jakim kątem to robić oraz w którym dokładnie miejscu
Nauczysz się pracować tj. podkładać szablony na swoich paznokciach oraz...
Nauczysz się pracować na paznokciach modelek i klientek
Poznasz tricki, które maksymalnie ułatwią i co ważne — przyśpieszą pracę zarówno na sobie, jak i na modelkach czy też klientkach
Dowiesz się, jakie są rodzaje płytek paznokciowych
Przedstawię Ci 4 NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY płytek paznokciowych, dzięki którym będziesz wiedziała, jak pod dany rodzaj płytki paznokciowej podkładać szablony.
Nauczysz się podkładać szablony pod dwa popularne kształty przedłużanych paznokci — Migdał Klasyczny oraz Migdał Salonowy.

Otrzymaj 3 BONUSY!

Bonus 1 (wartość: 47 zł)

Podkładanie szablonów pod kształt KWADRAT SALONOWY

Jeśli myślisz, że tak samo podkłada się i docina szablon do każdego kształtu, to jesteś w dużym błędzie. Każdy kształt ma swoje niuanse, dzięki którym możesz zepsuć sobie całą stylizację.

Dlatego jako bonus — nauczę Cię — jak krok po kroku podkładać szablony pod kształt Kwadrat Salonowy.

Bonus 2 (wartość: 47 zł)

Podkładanie szablonów pod kształt BALERINA

Ostatnio jest to co raz to bardziej popularny kształt, dlatego ważne być wiedziała, jak pod niego podkładać szablony, gdzie docinać. Standardowo otrzymasz wiedzę zarówno teoretyczna, jak i praktyczną — wszystko po to byś mogła z łatwością zrozumieć cały proces podkładania szablonu.

Bonus 3 (wartość: 47 zł)

Podkładanie szablonów pod kształt MIGDAŁ POKAZOWY

Coś dla fanów znacznie dłuższych paznokci. Pokażę Ci DWIE metody podkładania szablonów pod właśnie takie dłuższe stylizacje w kształt MIGDAŁ POKAZOWY.

Kim jestem?

Zobacz to krótkie video i poznajmy się bliżej.

PEŁNA GWARANCJA.

Moja gwarancja jest bardzo prosta. To, czego uczę ma działać. Jeśli w trakcie 14 dni od zakupu nie zauważysz u siebie progresu, rozwoju umiejętności, to napisz do mnie, a oddam Ci 100% gotówki.

Mówię poważnie.

Mogę dać Ci taką gwarancję, bo jestem przekonana co do efektów.

CZAS NA TWÓJ ROZWÓJ!

Podsumowując:

Otrzymasz dostęp do Doszkolenia Szablony Bez Tajemnic
Masz gwarantowany dostęp przez 365 dni — czyli cały rok
Dodatkowo otrzymujesz 3 bonusy o wartości 141 zł
Nic nie ryzykujesz, bo dostajesz PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI na 14 dni
Całość jest warta 397 zł, a teraz możesz mieć to za ułamek realnej ceny...

Regularna cena: 397 zł

Promocyjna cena: 47 zł

Podaj niezbędne dane:

Wpisz poniżej dane do zamówienia

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz informacje handlowe.

Close