600logo

Bezpłatna wiedza dla ambitnych, głodnych wiedzy stylistek paznokci

Miejsce w którym na początku swojej drogi znajdziesz wiele cennych wskazówek, dzięki którym poprawisz znacząco jakość swoich stylizacji oraz zdobień

Nad czym chcesz popracować?

Co znajdziesz na tej stronie?

Sporą dawkę wartościowej, konkretnej wiedzy w szczególności dla osób początkujących. Osoby średnio-zaawansowane lub bardziej zaawansowane zapewne też znajdą wskazówki, tricki dzięki którym czy to poprawią jakość swojej pracy lub skrócą czas wykonywania poszczególnych czynności.

Pewne jest jedno. Cokolwiek tutaj zobaczysz czy przeczytasz – PRZETRENUJ – same czytanie nie da Ci efektów. Zrobienie notatek to pierwszy etap, która być może da Ci jakieś efekty, jednak musisz mieć świadomość, że dopiero gdy zastosujesz tę wiedzę w praktyce, przetrenujesz to doświadczysz jak bardzo skuteczne są kursy online.

Wśród materiałów znajdziesz m.in.: bezpłatne dostępy do lekcji z kursów z www.quloo.pl, case study na konkretnych przypadkach paznokci widzów, którzy biorą udział w LIVE Edu Show, oraz też dodatkowe edukacyjne materiały, które pojawiają się np. na naszym kanale na YouTube.

lesson

Bezpłatne dostępy do lekcji

Pojedyńcze lekcje z pełnych wiedzy kursów z www.quloo.pl – zarówno z kursów technicznych jak i ze zdobień

case

Case Study

Realne przykłady paznokciowych problemów i ich rozwiązań na przykładzie prac widzów

social

Dodatkowe treści

Edukacyjne materiały, które pojawiają się w różnych kanałach naszych social media zebrane w 1 miejscu

Nad czym chcesz popracować?

×
×

Koszyk