Dla osób chcących robić lepsze stylizacje!

Z okazji moich urodzin mam dla Ciebie aż 3 prezenty!

Tylko do 31 lipca z okazji moich urodzin mam dla Ciebie — ambitnej stylistki paznokci aż 3 prezenty - 3 rozwiązania w postaci 3 zestawów kursów, dzięki którym bez tracenia zbędnego czasu będziesz robić trwałe i estetyczne stylizacje, z których będziesz dumna!

Kliknij przycisk Poznaję!, który znajdziesz poniżej i wkrocz w świat świetnych paznokciowych propozycji w BARDZO MOCNO promocyjnych cenach!

Ważna informacja!
To, co tutaj znajdziesz, jest ważne tylko do 31 lipca do 23:59, czyli jeszcze tylko przez:

Dla kogo są przeznaczone moje 3 prezenty?

Przygotowałam dla Ciebie 3 rozwiązania: Początkująca Stylistka, Świadoma Stylistka i Kompletna Stylistka — zanim dowiesz się, jak bardzo są w stanie Ci pomóc, to mam dla Ciebie odpowiedź na najczęstsze pytanie "Czy do dla mnie?" / "Dla kogo to jest?"

Są one dlla każdej osoby, która w stylizacji paznokci chce być JESZCZE LEPSZA! Niezależnie czy zaczynasz od 0, czy masz jakieś doświadczenie!
Ważne, że chcesz robić jeszcze lepsze stylizacje! Trwalsze! Piękniejsze! W szybszym tempie — bez tracenia minut jak czasem nie godzin na przedłużaniu paznokci czy też robieniu hybryd! Bez marnowania kasy na szukaniu tych najlepszych produktów! Bez tracenia nerwów na dziesiątkach prób jak coś zrobisz — w kursach masz wszystko pokazane jak na tacy!

Dodatkowo jest też dla osób, których celem jest nauczenie się od podstaw lub podniesienie swoich bieżących umiejętności w malowaniu zdobień — czy to prostych jak ombre, Baby Boomer czy bardziej zaawansowanych jak Micropainting, One Stroke czy też malowanie pięknych krajobrazów z kursu Landscape Nails.

Zresztą zobacz przykładowe prace PRZED i PO kursach moich kursantek:

Czas poznać pierwszy prezent!

Zestaw "Początkująca Stylistka"

Jak sama nazwa zestawu wskazuje - "Początkująca Stylistka" - zestaw ten zawiera dostęp na 365 dni (rok) do podstawowej wiedzy jak robić samej sobie piękne stylizacje w domu — zaczynając od prostych hybryd, przez pierwsze przedłużane paznokcie akrylożelem, a kończąc na korekcie tych paznokci — bo jeśli umiesz je przedłużyć to warto umieć zrobić ich korektę, by zaoszczędzić sobie sporo czasu.

Jakie kursy wchodzą w skład tego zestawu?

Czego się nauczysz z w/w kursów?

Zdobędziesz całą niezbędną wiedzę jak KROK PO KROKU wykonać 3 "usługi" - Manicure Hybrydowy na sobie, Przedłużanie paznokci akrylożelem na sobie w kształt Migdał Klasyczny, oraz Korektę paznokci — dopełnienie stylizacji.

W każdym z w/w kursów zdobędziesz wiedzę od A do Z — zaczynając od informacji na temat tego, jakich produktów potrzebujesz — by nie tracić kasy na testowanie setek różnych rodzai, kompletną wiedzę teoretyczną — szkice, przykładowe zdjęcia, omówienie wszystkich czynności "na sucho" - dzięki czemu praktyka będzie znacznie prostsza.

A finalnie - co najważniejsze zobaczysz i nauczysz się KAŻDEGO etapu wykonywania stylizacji w praktyce! Od przygotowania płytki, aż po położenie koloru i topu bez zalewania skórek — czyli tak jak wcześniej wspomniałam — zdobędziesz kompletną wiedzą dla osób początkujących!

Dla kogo jest ten zestaw idealny?

Dla każdej osoby stawiającej pierwsze kroki w stylizacji paznokci — zapytasz pewnie dlaczego? Otrzymasz w nim wiedzę od podstaw — od najprostszej usługi, jaką jest mani na sobie, a następnie poznasz podstawy przedłużania i korekty, dzięki czemu będziesz w stanie samodzielnie dbać o swoje paznokcie — bez wizyt u kosmetyczki, bez wychodzenia z domu.

Mam dla Ciebie jeszcze prezent!

Jako że mam urodziny i rozdaję już takie zacne prezenty — do dlaczego nie zrobić je JESZCZE BARDZIEJ ATRAKCYJNE i dołożyć do nich BONUSY! Brzmi świetnie prawda? W zestawie Początkująca Stylistka otrzymasz w prezencie dostęp do kursu Mix Szybkich Zdobień Salonowych, z którego nauczysz się prostych i szybkich 17 zdobień takich jak m.in. Ombre, Baby Boomer, podstawy Biżu czy Mehndi.

Ile to kosztuje?

Ty już wiesz, do jakich kursów otrzymasz dostęp w ramach zestawu Początkująca Stylistka oraz jaki prezent otrzymasz. Zerknij na szybkie podsumowanie, poznaj cenę bez promocji, jak i również tą specjalną z okazji moich urodzin:

Cena za w/w kursy bez promocji: 458 zł

Promocyjna cena: 97

Oszczędzasz aż: 361 zł

Czy online da się nauczyć robić paznokcie?

Ostatnio na IG story (co możesz zobaczyć na screenie) zadaliśmy pytanie — Czy korzystając z kursów onlie da się nauczyć robić paznokcie?

Ja wiem, że tak — bo po dziesiątakch szkoleń stacjonarnych, zaczęłam się również szkolić online! Ponad 34 850 moich kursantów również, a co myślą fani na instagramie? Ponad 94% osób jest przekonanych, że ucząc się online, da się nauczyć robić paznokcie!

Czas poznać drugi prezent!

Zestaw "Świadoma Stylistka"

Zestaw "Świadoma Stylistka" - to marzenie wielu osób uczących się stylizacji paznokci! Dlaczego? Ponieważ zawiera on PEŁNĄ WIEDZĘ TECHNICZNĄ z dostępem na aż 365 dni (cały rok) — aż 13 kursów, w których poznasz podstawy stylizacji paznokci takie jak Manicure Hybrydowy na sobie, przedłużanie paznokci na Sobie Akrylożelem w kształt Migdał Klasyczny i Balerina, 3 rodzaje korekt — a później bardziej zaawansowane tematy jak przedłużanie na modelce żelem w kształt Migdał Salonowy z Zaciskaniem, Kwadrat Salonowy, przedłużanie na modelce akrylem — oraz korektę akrylową. Oczywiście nie mogła zabraknąć tematu związanego z REKONSTRUKCJĄ obgryzanych paznokci, by móc wyjść z różnych opresji i zawsze mieć piękne paznokcie! Dla fanów znacznie dłuższych stylizacji — bardziej zaawansowanych — jest kurs Migdał Pokazowy.

Jakie kursy wchodzą w skład tego zestawu?

Czego się nauczysz z w/w kursów?

Łatwiej chyba będzie napisać, czego się nie nauczysz! Zdobień!

A tak na poważnie zestaw Świadoma Stylistka pokrywa ogrom — bo aż 13 tematów związanych z technicznymi aspektami stylizacji paznokci.

Standardowo zawiera wiedzę na temat niezbędnych produktów — po to byś nie musiała tracić czas i pieniądze na ich testowanie.

Każdy kurs zawiera kompletną wiedzę teoretyczną — każdy etap, każde często popełniane błędy rozpisane, rozrysowane i wyjaśnione, po to by w praktyce ich unikać i móc robić piękne paznokcie!

A co najważniejsze — wisienka na torcie! Wiedza praktyczna — wszystko KROK PO KROKU POKAZANE w maksymalnych zbliżeniach, z dokładnym tłumaczeniem — po to byś mogła całość odwzorować u siebie i nauczyć się robić piękne stylizacje!

Dla kogo jest ten zestaw idealny?

Jeśli lubisz mieć wyjście z każdej sytuacji, mieć szeroką wiedzę, dzięki której poradzisz sobie nawet w podbramkowej sytuacji jak np. klientka/modelka z obgryzionymi paznokciami to ten zestaw jest dla Ciebie! Zawiera kompletną wiedzę techniczną, dzięki której możesz śmiało myśleć o tym, jak już za kilka tygodni, po wdrożeniu tej wiedzy — będziesz zachwycać swoje klientki/modelki pięknymi stylizacjami! A już wkrótce kto wie! Może zatrudnisz się w salonie? A może założysz swój własny?

Mam dla Ciebie jeszcze prezenty!

Decydując się na ten zestaw mam dla Ciebie aż 2 prezenty, dzięki którym poznasz podstawowe oraz bardziej zaawansowane zdobienia, dzięki którym Twoje piękne paznokcie — które nauczysz się robić z tym zestawem — będą jeszcze bardziej oryginalne!

Ile to kosztuje?

Ty już wiesz, do jakich kursów otrzymasz dostęp w ramach zestawu Świadoma Stylistka oraz jakie dwa prezenty otrzymasz. Zerknij na szybkie podsumowanie, poznaj cenę bez promocji, jak i również tą specjalną z okazji moich urodzin:

Cena za w/w kursy bez promocji: 3805 zł

Promocyjna cena: 397

Oszczędzasz aż: 3408 zł

Co o kursach mówią kursanci, którzy je przetestowali i wdrożyli wiedzę w życie?

Wisienka na torcie! OSTATNI PREZENT!

Zestaw "Kompletna Stylistka"

Zestaw "Kompletna Stylistka" - to taki PAZNOKCIOWY NETFLIX z dostępem na 365 dni (cały rok!) — czyli KOMPLETNA WIEDZA nie tylko na temat TECHNIKI, ale również ZDOBIEŃ! Czyli wszystko, co mam! Cała moja wiedza w postaci kursów może być TWOJA! Co to oznacza, że już wkrótce możesz swoje zdobienia, swoje stylizacje wznieść na poziom, który być może dotąd wydawał Ci się nieosiągalny!

Jakie kursy wchodzą w skład tego zestawu?

Czego się nauczysz z w/w kursów?

W skrócie? Wszystkiego! A tak na poważnie, to otrzymasz dostęp do ponad 248 godzin konkretnej, kompletnej wiedzy, która pokrywa zagadnienia związane z technicznymi aspektami stylizacji paznokci, jak i również zdobień. Jestem przekonana, że zdobędziesz tutaj odpowiedź na większość swoich paznokciowych pytań! A jeśli czegoś zabraknie, to możesz mnie dopytać w sekcji komentarze pod lekcjami lub przyjść na bezpłatne analizy TYLKO DLA KURSANTEK w grupie Qulooandia.

Dla kogo jest ten zestaw idealny?

Dla każdej ambitnej osoby, która chce mieć KOMPLETNĄ wiedzę, oraz zostać ARTYSTKĄ w stylizacji paznokci — to wszystko jest możliwe dzięki wiedzy z tego zestawu.

Mam dla Ciebie jeszcze prezenty!

Decydując się na ten zestaw mam dla Ciebie aż 3 prezenty, dzięki którym odkryjesz inne aspekty stylizacji paznokci tj. BIZNESOWE i nauczysz się m.in. jak wyceniać swoje prace, jak radzić z trudnymi klientkami, lub jak np. napisać ogłoszenie by chętnie przychodziły do Ciebie klientki/modelki — to wszystko dzięki Zestawowi 3 kursów Biznesowych — CELuj w Wartość, 8 kroków do udanego Biznesu oraz Klientka Bez Pomysłu 2.0.

Mało tego! Otrzymasz prezent, który... trudno wycenić... bo otrzymasz dostęp do WSZYSTKICH nowych kursów, jakie wydamy w trakcie najbliższego roku — o tak o! Totalnie za 0 zł.

Ostatni prezent to... RABAT NA NASZE PRODUKTY FIZYCZNE! Przez rok będziesz miała rabat w wysokości aż 10% na wszystkie produkty, jakie pojawią się pod naszym szyldem — póki co to są same lakiery hybrydowe. Jednak w kolejce mamy następne produkty do wprowadzenia!

Ile to kosztuje?

Ty już wiesz, do jakich kursów otrzymasz dostęp w ramach zestawu Kompletna Stylistka oraz jakie TRZY prezenty otrzymasz. Zerknij na szybkie podsumowanie, poznaj cenę bez promocji, jak i również tą specjalną z okazji moich urodzin:

Cena za w/w kursy bez promocji: 6955 zł

Promocyjna cena: 547

Oszczędzasz aż: 6488 zł

Jeżeli jeszcze się nie znamy, to pozwól, że się przedstawię.

Czas podjąć dobrą decyzję!

Ty już wiesz jakie świetne prezenty mam dla Ciebie z okazji moich urodzin.

Większość osób, które dochodzą do tego miejsca już wiedzą, który zestaw chcą wybrać, by nauczyć się robić lepsze, trwalsze, bardziej estetyczne stylizacje. Czas byś Ty dołączyła do grona moich ambitnych kursantów!

Na koniec mam do Ciebie jeszcze 3 ważne informacje!

Gwarancja satysfakcji!

Jestem pewna za wiedzę, którą przekazuję Ci w kursach online, dlatego otrzymujesz ode mnie 14-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w tym czasie uznasz, że np. to nie dla Ciebie to bez zadawania zbędnych pytań wykonam Ci zwrot Twojej gotówki.

Otrzymasz dostęp do 48 godzin

Po dokonaniu zakupu otrzymasz dostęp do 48 godzin od zakupu lub utworzenia konta na mojej platformie szkoleniowej Quloo.pl — bo właśnie tam będą odblokowane Twoje kursy

Ostatnia informacja — najważniejsza — to, co tutaj widzisz — czyli 3 promocyjne zestawy, w świetnych promocyjnych cenach są dostępne tylko i wyłącznie do 31 lipca do 23:59 (polskiego czasu) - więc do końca urodzinowej promocji zostało tylko:

Początkująca Stylistka

Decydując się na ten zestaw:
- Otrzymasz dostęp do 3 kursów technicznych

- Dostęp do tej wiedzy będziesz miała na 365 dni

🎁 PREZENT: Dostęp na 365 dni do kursu Mix Szybkich Zdobień Salonowych


Cena regularna: 458 zł

Cena promocyjna: 97

Świadoma Stylistka

Decydując się na ten zestaw:
- Otrzymasz dostęp do 13 kursów technicznych 

- Dostęp do tej wiedzy będziesz miała na 365 dni

  🎁 PREZENT #1: Dostęp na 365 dni do kursu Mix Szybkich Zdobień Salonowych

🎁 PREZENT #2 - Dostęp na 365 dni do kursu Micropainting


Cena regularna: 3805 zł

Cena promocyjna: 397

🔥 Najlepsza propozycja🔥 

Kompletna Stylistka

Decydując się na ten zestaw:
- Otrzymasz dostęp do 16 kursów technicznych

- Otrzymasz dostęp do 21 kursów ze zdobień 

- Dostęp do tej wiedzy będziesz miała na 365 dni

   🎁 PREZENT #1: Zestaw 3 kursów biznesowych

 🎁 PREZENT #2 - Dostęp do nowych kursów za 0 zł przez 365 dni

🎁 PREZENT #3 - Rabat -10% na wszystkie produkty fizyczne na produkty.quloo.pl


Cena regularna: 6955 zł

Cena promocyjna: 547

Najczęściej zadawane pytania

1. Jakie mam dostępne opcje płatności?

Po kliknięciu WYBIERAM zostaniesz przeniesiona do koszyka, gdzie będziesz mogła wybrać jedną z 2 opcji płatności.

Pierwsza - PayU - gdzie masz dostęp do większości metod płatności online:

Druga - PayPal - do niej doliczany jest 5% prowizji, ponieważ platforma PayPal pod tym kątem jest mocno hardkorowa!

Jeśli interesuje Cię przelew bankowy w innej walucie to pisz śmiało na [email protected]

2. Czy mogę zapłacić w ratach?

Tak – jeśli cena wybranej przez Ciebie opcji jest większa niż 300 zł. Raty są obsługiwane przez przez PayU. Dlatego wystarczy, że w koszyku wybierzesz opcję PayU i po przejściu do ich systemu zobaczysz tę możliwość. Tam też zapoznasz się ze wszystkimi konkretami jak np. prowizja, ilość możliwych miesięcy, etc.

3. Czy mogę otrzymać fakturę (FV)?

Jasne, że tak! Po zakupie napisz na [email protected]

4. Co oznacza, że kursy są w opcji Sapphire?

Oznacza to, że w każdym kursi będziesz miała całą niezbędną wiedzę, by opanować zagadnienie z danego zakresu. W późniejszym czasie będziesz mogła podnieść sobie wybrane kursy do wyższych opcji np. Emerald lub Diamond i uzyskać dostęp do np. dodatkowych materiałów video lub do dostępu do analiz prac. Ceny podniesienia zaczynają się już od 20 zł.

5. Czy w opcji Sapphire mogę starać się o dyplomy / certyfikaty?

Nie, ale uwaga – decydując się na jeden z 3 zestawów, masz szansę podnieść wybrane kursy do opcji Diamond (w niej możesz starać się o certyfikat lub dyplom) w najniższej cenie. Jak to wygląda cenowo?

1) W przypadku kursu z kategorii Zdobienia – Początkująca np. Snake Skin – cena podniesienia z opcji Sapphire do opcji Diamond to 20 zł

2) W przypadku kursu z kategorii Zdobienia – Pasjonatka np. Micropainting – cena podniesienia z opcji Sapphire do opcji Diamond to 170 zł

3) W przypadku kursu z kategorii Technika np. Migdał z Zaciskaniem Tunelu – cena podniesienia z opcji Sapphire do opcji Diamond to 2023 zł

Dlatego, że zestaw ma kursy w opcji Sapphire – czyli dostęp do całej niezbędnej wiedzy, masz do niego dostęp w tak świetnej cenie.

6. Czy dane z rozwiązań będzie dla mnie odpowiednie?

Niezależnie od tego, na jakim jesteś etapie w stylizacji paznokci – odpowiedź brzmi TAK. Znajdziesz w nim kompletną wiedzę z kursów Edyty, dzięki której możesz stać się szanowaną, kompletną stylistką. Więc nawet jeśli jesteś na poziomie instruktora – to zawsze masz szansę znaleźć tam wskazówki dzięki którym, poprawisz coś w swojej pracy. Oczywiście jeśli jesteś osobą początkującą to dane rozwiązanie jest dla Ciebie (zabrzmi to może mało skromnie) najlepszym wyborem – ponieważ od początku zaczniesz czerpać wiedzę z ponad 15 letniego doświadczenia Edyty

7. Czy zdążę wprowadzić tę wiedzę w życie?

Niezależnie czy wykupisz dostęp do zestawu Początkująca Stylistka, czy Świadoma Styliskta, czy też Kompletna stylistka — otrzymujesz do niego dostęp na aż 365 dni — czyli rok — czyli 8760 godzin — ogrom czasu! Prawda? Dostęp do wiedzy będziesz miała przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu więc jesteś w stanie samodzielnie dostosować czas i tempo treningów dla siebie — co zwiększa prawdopodobieństwo, że wdrożysz jak najwięcej w życie i będziesz miała jak najlepsze efekty!

A co jeśli np. zabraknie Ci czasu lub po roku będziesz chciała mieć dostęp na jeszcze dłużej? Nic straconego! Będziesz miała możliwość przedłużenia dostępu do zestawów — a co za tym idzie, będziesz mogła z tej wiedzy korzystać przez kolejne lata!

Masz pytanie?

Bez chwili zastanowienia skontaktuj się z nami jedną z dwóch podanych form kontaktu:

Facebook - Napisz do nas w wiadomości prywatnej na fanpage na Facebooku - Quloo - KLIKNIJ TUTAJ

Lub jeśli preferujesz kontakt mailowy to pisz śmialo na adres:

[email protected]

Opisz precyzyjnie w czym potrzebujesz pomocy lub na jakie pytanie poszukujesz odpowiedzi, a mój zespół postara się jak najszybciej udzielić Ci satysfakcjonującej odpowiedzi.

×
×

Koszyk