wh

Jak namalować uroczego
Snoppy na tipsie?

Z pozoru proste zdobienia, czasem sprawiają wiele trudności. Można je bardzo prosto i szybko pokonać. Jak? 

Oglądając jak ktoś krok po kroku maluje dane zdobienie i przenieść to co robi ta osoba 1:1 u siebie. Wtedy efekt w postaci pięknego zdobienia osiągniesz znacznie szybciej. Zresztą skończmy słowa – przejdźmy do czynów! Zobacz lekcję, zmaluj 1:1 zdobienie (bo tylko wtedy zauważysz efekty).

Przed Tobą 1 z 25 lekcji z kursu Valetine’s Nails.

Czy jesteś gotowa poświęcić 4 grosze dziennie w swój rozwój?

Pewnie wielokrotnie w swoim życiu słyszała stwierdzenie, lub nawet doświadczyłaś faktu, że wielkie zmiany/przemiany zaczynają się od najmniejszego kroku, prawda?

Tak samo może być w przypadku Twoich umiejętności w stylizacji paznokci – precyzyjniej mówiąc w zdobieniach. O co dokładnie chodzi!

Teraz cały kurs Valentine’s Nails z którego nauczysz się aż 20 zdobień może być Twój – za 4 grosze dziennie! No okej, ale bądźmy szczerzy – nie będziemy codziennie pobierać 4 groszy z Twojego konta, bo technicznie nawet nie ma możliwości pobierania tak małej kwoty.

Dlatego wystarczy, że zainwestujesz w swój rozwój tylko 17 zł (zamiast 67 zł – bo tyle regularnie kosztuje ten kurs) i będziesz miała dostęp do kursu przez cały rok – czyli aż 365 dni.

Jakich zdobień nauczysz się w tym kursie? O właśnie takich – o 3 poziomach trudności:

I tych wszystkich zdobień nauczysz się za 17 zł – szaleństwo? Może tak się wydawać! My patrzymy na to inaczej – nasz cel to MAKSYMALNE SPRZYJANIE ROZWOJOWI STYLISTEK PAZNOKCI – dlatego co miesiąc wybieramy 1 kurs, w którym maksymalnie ścinamy cenę – po to by każda ambitna osoba, która chce się rozwijać w stylizacji paznokci, mogła z niego skorzystać.

Więc jeśli jesteś na tyle otwarta, by tak jak większość osób, która zobaczy tą dobrą cene, postawić na swój rozwój – postępuj zgodnie z tą prostą instrukcją:

  1. Wejdź na www.quloo.pl i zaloguj się na swoje konto. Jeśli jeszcze go nie masz  to załóż je – rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
  2. Wejdź w kurs VALENTINE’S NAILS – https://www.qlnail.pl/kmval
  3. Wybierz najlepszą opcję kursu dla siebie – czyli albo za 17 zł opcję Sapphire.
×
×

Koszyk