wh

Jak sprawić, by zdobienie wyglądało bardziej realistycznie?

Nawet najprostsze, najbardziej „płaskie” zdobienie może wyglądać ciut bardziej realistycznie. Jak?

Stosując w nim cieniowanie! Tylko jak to zrobić? Czy to trudne? Czy to łatwe? Wszystkiego dowiesz się z tej lekcji, w której zobaczysz jak w prosty i tak naprawdę szybki sposób, sprawić by zdobienie może wyglądać realistycznie.

Moja droga – pędzelek i wzornik w dłoń, przygotuj sobie produkty i do treningu! Bo tylko wtedy (czyli w momencie gdy zmalujesz to zdobienie) doświadczysz, że nauczyłaś się czegoś nowego – lub tego, że Twoja ręka została bardziej wyćwiczona.

Przed Tobą 1 z 25 lekcji z kursu Valentine’s Nails

Czy jesteś gotowa poświęcić 4 grosze dziennie w swój rozwój?

Pewnie wielokrotnie w swoim życiu słyszała stwierdzenie, lub nawet doświadczyłaś faktu, że wielkie zmiany/przemiany zaczynają się od najmniejszego kroku, prawda?

Tak samo może być w przypadku Twoich umiejętności w stylizacji paznokci – precyzyjniej mówiąc w zdobieniach. O co dokładnie chodzi!

Teraz cały kurs Valentine’s Nails z którego nauczysz się aż 20 zdobień może być Twój – za 4 grosze dziennie! No okej, ale bądźmy szczerzy – nie będziemy codziennie pobierać 4 groszy z Twojego konta, bo technicznie nawet nie ma możliwości pobierania tak małej kwoty.

Dlatego wystarczy, że zainwestujesz w swój rozwój tylko 17 zł (zamiast 67 zł – bo tyle regularnie kosztuje ten kurs) i będziesz miała dostęp do kursu przez cały rok – czyli aż 365 dni.

Jakich zdobień nauczysz się w tym kursie? O właśnie takich – o 3 poziomach trudności:

I tych wszystkich zdobień nauczysz się za 17 zł – szaleństwo? Może tak się wydawać! My patrzymy na to inaczej – nasz cel to MAKSYMALNE SPRZYJANIE ROZWOJOWI STYLISTEK PAZNOKCI – dlatego co miesiąc wybieramy 1 kurs, w którym maksymalnie ścinamy cenę – po to by każda ambitna osoba, która chce się rozwijać w stylizacji paznokci, mogła z niego skorzystać.

Więc jeśli jesteś na tyle otwarta, by tak jak większość osób, która zobaczy tą dobrą cene, postawić na swój rozwój – postępuj zgodnie z tą prostą instrukcją:

  1. Wejdź na www.quloo.pl i zaloguj się na swoje konto. Jeśli jeszcze go nie masz  to załóż je – rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
  2. Wejdź w kurs VALENTINE’S NAILS – https://www.qlnail.pl/kmval
  3. Wybierz najlepszą opcję kursu dla siebie – czyli albo za 17 zł opcję Sapphire.
×
×

Koszyk