Propozycja dostepna tylko tu i teraz.

Zestaw kompletnej wiedzy dla ambitnych osób, chcących robić piękne i trwałe stylizacje, oraz malować piękne zdobienia

Uzyskaj dostęp do wszystkich moich 39 kursów technicznych oraz ze zdobień, uprość maksymalnie swój rozwój i skutecznie rozwijaj się bez wychodzenia z domu.

Maksymalnie sprzyjamy rozwojowi stylistek paznokci

Jak bardzo ważne dla Ciebie jest, by...?

Twoje stylizacje, były trwałe i estetyczne

Do tego potrzebujesz wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat m.in. elementów budowy paznokcia, technik jego budowania żelem/akrylem/akrylożelem, oraz schematy piłowania kształtu, by wszystkie paznokcie były takie same.

Twoje zdobienia sprawiały, że Twoje stylizacje są oryginalne

Do tego potrzebujesz wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat różnych technik zdobień, dzięki czemu będziesz w stanie zmalować każde zdobienie, jakie zapragnie Twoja klientka/modelka lub Ty sama

Twoje klientki/modelki wychodziły od Ciebie zadowolone

Do tego potrzebujesz połączyć dwa wcześniejsze elementy — trwałą i estetyczną budowę z oryginalnymi zdobieniami. Dzięki temu zrobione przez Ciebie paznokcie będą Twoją najlepszą reklamą, a klientki będą z zachwytem polecać Cię dalej swoim znajomym.

Twoja odpowiedź jak u większości ambitnych stylistek brzmi BARDZO?

Mam dla Ciebie skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu tak jak m.in. ta 1 z ponad 36 344 kursantek zauważysz znaczący progres w swoich stylizacjach

To możesz zapytać, czym jest ten "Qulooflix" o którym pisze ta kursantka? Chodzi o Zestaw 39 kursów — czyli kompletną wiedzę dla stylistek paznokci z zakresu techniki, jak i zdobień.

Co m.in. znajdziesz w zestawie 39 kursów i jak on wygląda od środka?

Oto czego m.in. się nauczysz z zestawem 39 kursów

Jak skutecznie opracować skórki i nabłonki, bez obawy o zranienie siebie i klientki.

W rozmowach często wskazujecie, że to jeden z najczęstszych problemów. Czyli jak frezować skórki, by nie zrobić sobie rowków, rozcięć etc. Opowiem Ci na wielu przykładach, jakie są techniki frezowania skórek, pod jakim kątem się układać oraz jakich frezów używać, by ułatwić sobie pracę.

Jak podkładać szablony, by było to proste, szybkie i przyjemne — a takie może być!

Też kiedyś nie lubiłam podkładać szablonów... wiesz, kiedy to się zmieniło? Gdy poznałam proste schematy, dzięki którym z łatwością mogę podłożyć szablon pod różne rodzaje płytek i pod różne kształty budowy — czy to Migdały, kwadrat lub balerina. Ty też tego się nauczysz.

Jak wypiłować paznokcie by każdy miał ten sam kształt i były wizualnie równe.

Czy to robiąc manicure hybrydowy, czy przedłużasz paznokcie nadchodzi pora na piłowanie. I jak to zrobić by każdy paznokieć wyglądał estetycznie tj. był tego samego kształtu i długości. Mam na to schematy i taktyki piłowania, dzięki którym ułatwisz sobie maksymalnie tego zrozumienie i stosowanie w praktyce

Jak zmalować te najprostsze zdobienia po te wprawiające w zachwyt klientki jak np. krajobrazy czy też micropainting?

Perfekcyjna budowa paznokcia to jeden z elementów wybitnej stylizacji. Drugim elementem jest coś, co sprawi, że będzie ona oryginalna — czyli zdobienia. Dzięki poznanym technikom śmiało stwierdzam, że będziesz w stanie poradzić sobie z większością (jak nie wszystkimi) wyzwaniami Twoich klientek/modelek.

Do jakich 39 kursów otrzymasz dostęp:

Decydując się na dostęp do zestawu 39 kursów — czyli wszystkich kursów Edyty otrzymasz dostęp do kompletnej wiedzy technicznej czy też ze zdobień, która maksymalnie ułatwi Ci rozwój, a co za tym idzie robienie lepszych, trwalszych i estetyczniejszych stylizacji. A więc decydując się na ten zestaw otrzymasz dostęp do takich 39 kursów w opcji Sapphire:


Łączna cena kursów, gdybyś chciała je kupić bez promocji: 7969 PLN 

Porozmawiajmy o bonusach, bo warto o nich wspomnieć! Decydując się na zakup zestawu, otrzymasz trzy, mocne, wartościowe bonusy:

BONUS #1 - Dostęp do 3 kursów biznesowych

Do zestawu otrzymasz dostęp do 3 kursów biznesowych "Celuj w WARTOŚĆ", "KLIENTKA BEZ POMYSŁU 2.0", "8 kroków do udanego biznesu" - dzięki nim zadbasz również o aspekt radzenia sobie z "trudnymi klientami", wyceny swoich usług, oraz podstaw budowy sprawnego salonu.

BONUS #2 - Dostęp do nowych kursów i aktualizacji

Wisienka na torcie! Otrzymasz bezpłatny dostęp do nowych kursów, aktualizacji kursów tak długo, jak zestaw będzie aktywny na Twoim koncie na Quloo.pl

BONUS #3 - Rabat -10% na produkty fizyczne

Otrzymasz rabat - aż 10% na wszystkie nasze produkty fizyczne dostępne na produkty.quloo.pl

Gwarancja

Zestaw pojawi się na Twoim koncie w przeciągu 48 godzin od zakupu. Jeżeli w przeciągu 14 dni od uzyskania dostępu uznasz, że dostęp do wszystkich 39 kursów nie jest dla Ciebie, to wystarczy że skontaktujesz się z nami, a my zwrócimy Twoje pieniądze. W tej sytuacji ponosisz 0 ryzyka, a jak wiele możesz zyskać.

Czas poznać promocyjne ceny

Jak już dobrze wiesz, w zestawie 39 kursów ze stylizacji paznokci otrzymasz kompletną wiedzę z zakresu stylizacji paznokci, która może być dla Ciebie (tak jak ma to miejsce dla wielu już kursantek) windą do pięknych i trwałych stylizacji. Ty już wiesz, że otrzymasz wiedzę o wartości ponad 8290 zł, a do tego jeszcze 2 świetne bonusy. Czas odpowiedzieć sobie na pytanie Ile to kosztuje. Gwarantuję Ci, że dzięki promocyjnym cenom, będziesz w szoku!

Dostęp na miesiąc

Dostęp na 31 dni do 39 kursów w opcji Sapphire
Bonus #1 - 3 kursy biznesowe
Bonus #2 - dostęp do nowych kursów i aktualizacji
Bonus #3 - Rabat -10% na produkty

Cena regularna: 197 zł

Cena promocyjna: 97 zł

Oszczędzasz aż: 100 zł

Dostęp na pół roku

Dostęp na 183 dni do 39 kursów w opcji Sapphire
Bonus #1 - 3 kursy biznesowe
Bonus #2 - dostęp do nowych kursów i aktualizacji
Bonus #3 - Rabat -10% na produkty

Cena promocyjna: 797 zł

Cena promocyjna: 397 zł

Oszczędzasz aż: 400 zł

DOSTĘP NA ROK

Dostęp na 365 dni do 39 kursów w opcji Sapphire
Bonus #1 - 3 kursy biznesowe
Bonus #2 - dostęp do nowych kursów i aktualizacji
Bonus #3 - Rabat -10% na produkty

Cena promocyjna: 1497 zł

Cena promocyjna: 547 zł

Oszczędzasz aż: 900 zł

Masz pytania?

Pojawiły Ci się w głowie pytania? Lub chcesz dowiedzieć się, czy to rozwiązanie to dobra inwestycja dla Ciebie, Twoich umiejętności? Skorzystaj z formularza poniżej, zostaw swoje dane, a my odezwiemy się do Ciebie!

×
×

Koszyk