#ZOSTAŃARTYSTKĄ 1/7

Z tym zdobieniem ma problem wiele stylistek...

I stało się! Przed Tobą pierwszy dzień challenge #ZOSTAŃARTYSTKĄ. Na start będzie zdobienie raczej z kategorii tych „prostszych” i mega popularnych, które otwiera wiele furtek, jeśli chodzi o tworzenie pięknych zdobień. Powiem Ci szczerze, że jest to jedno z tych zdobień, które stwarza wiele problemów… nie tylko początkującym, ale również bardziej doświadczonym stylistką paznokci. Domyślasz się już o jakie zdobienie chodzi?

Zanim Ci to napiszę wprost – to powiem Ci, że jest to jedno z 18 zdobień z kursu Mix Szybkich Zdobień Salonowych dla początkujących, który był nagrany jako jeden z pierwszych kursów w 2016 roku. Dlatego jeśli obserwujesz nas aktualnie czy to na Facebooku, czy to na YouTube, czy masz nasze nowe kursy – to wiesz, że jakość nagrań jest o wiele lepsza. Jako ciekawostkę Ci powiem, że ten kurs jest nadal jednym z częściej wybieranych – dlaczego? Bo właśnie tłumaczy jak wykonać to zdobienie, którego dziś się nauczysz a jest to…OMBRE.

Bardzo ważna sprawa – jak pewnie się domyślasz – ten challenge nie jest stworzony po to, byś weszła – zobaczyła, że jest tu lekcja i wyszła. Ma on na celu szlifowanie Twoich umiejętności – więc nawet jeśli wydaje Ci się jakieś zdobienie proste to i tak go zmaluj.

Kiedy już go zmalujesz, pochwal się swoim zdobieniem na instagramie – wrzucając go jako POST na instagrama i oznaczając hasztagiem #zostańartystką oraz #quloo – dzięki temu będziemy mieć informacje, że wykorzystujesz ten Challenge do rozowju i warto tworzyć kolejne takie w przyszłości.

×
×

Koszyk