Jak frezować skórki i nabłonki, by zrobić więcej miejsca na kolor?

No właśnie… jak to zrobić, by nie poranić siebie/klientki/modelki, a by tego miejsca na kolor było więcej, by odrost był później widoczny. Mam na to sposób!

Tylko to co teraz przeczytasz jest bardzo ważne – jeśli chcesz zweryfikować jak bardzo skuteczna jest ta wiedza – musisz zastosować ją w praktyce.

Czego dowiesz się z tej lekcji? Między innymi poznasz odpowiedzi na takie pytania jak:

  • Jakie ruchy wykonywać by dojść głęboko frezem i jednocześnie usunąć nabłonek?
  • Jak zrobić jamę w skórkach klientki?
  • Pod jakim kątem trzymać frez, aby pracować bezpiecznie?

Teraz pora już na zobaczenie lekcji i jak najszybsze zastosowanie w praktyce!

PS. Sprawdzaj uważnie maila – już jutro otrzymasz drugą obiecaną lekcję

Czytaj dalej jeśli chcesz więcej wiedzy, dzięki której zaczniesz wkrótce robić trwalsze i estetyczniejsze stylizacje

No i lekcja za Tobą! 3mam kciuki, że uważnie oglądałaś, zrobiłaś notatki lub od razu zazstosowałaś wiedze w praktce

Zapewne pojawiły Ci się lub od dawna w głowie masz inne pytania typu:

Jak sprawić, by stylizacje dłużej się „trzymała”?

Jak budować paznokcie żelem, by nie tracić produktu i wszystkiego nie pozalewać?

Jak wypiłować kształt – by każdy paznokieć był tej samej długości i miał ten sam kształt?

Lub jak położyć kolor / top by była gładka tafla, bez załamań światła, bez zalewania skórek?

Mam dla Ciebie odpowiedzi na te wszystkie pytania. Właściwie na 261 pytań, na które znajdziesz odpowiedź w moim kursie online – Migdał z Zaciskaniem Tunelu, które poznało już ponad 3378 zadowolonych kursantek, które stosują wiedzę z tego kursu w praktyce.

Ty też możesz.

Ty też możesz robić dobrze zbudowane, trwałe, estetyczne stylizacje.

Ty też możesz robić paznokcie, które są podziwiane przez inne osoby czy to na Facebooku, czy na Instagramie, czy na rękach modelek/klientek, które są Twoją chodzącą reklamą.

Tak jak widzisz – to nasza misja „Maksymalnie sprzyjanie Twojemu Rozwojowi” – to nasz cel, który staramy się skutecznie realizować. Czy nam wychodzi? Musiałabyś zapytać nasze ponad 23 550 kursantek. Patrząc bo ich recenzjach, opiniach – można wywnioskować, że idzie to nam bardzo dobrze – bo kursy tworzy stylistka z ponad 15 letnim doświadczeniem – Edyta – która oprócz wiedzy na temat stylizacji paznokci, zdobywała wiedzę JAK PRZEKAZAĆ W JASNY I PROSTY SPOSÓB wiedzę, po to byś Ty zrozumiała jeszcze więcej. A to klucz do Twojego sukcesu.

I jednym z fundamentów naszej misji jest akcja „Kurs Miesiąca” – gdzie co miesiąc wybieramy 1 kurs, który może być Twój w najlepszej możliwej cenie. Zostaje ona ścięta maksymalnie. Bo jak inaczej nazwiesz obniżkę o 82% – z 447 zł na jedyne 87 za dostęp do wiedzy na 365 dni – czyli cały rok, będziesz mogła wracać do kursu, przypominać sobie to co CI umknie, powtarzać, aż osiągniesz taki poziom o jakim marzysz.

Gotowa by poznać 261 pytań n jakie odpowiada ten kurs? Bu wskoczyć poziom wyżej ze swoimi stylizacjami? By przestać gadać o tym, że chciałabyś, a przejść do SKUTECZNEGO działania?

Jeśli należysz do tego grona ambitnych osób, to kliknij przycisk poniżej jak najszybciej, przeczytaj cały opis kursu i kup teraz kurs Migdał z Zaciskaniem Tunelu w promocyjnej cenie – promocyjna cena jest ważna jeszcze tylko przez:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dodaj komentarz