Abonament roczny dla

Stylistek Paznokci

Ponad 234 godzin wiedzy (33 kursy) z zakresu techniki (przedłużanie paznokci, korekta, manicure) z JEDNORAZOWĄ roczną opłatą w wysokości tylko 5,25% realnej ceny. Czyli jak opanować kompletnie stylizacje paznokci, bez wychodzenia z domu płacąc tylko raz w roku 447 zł netto + podatek od towarów i usług.

Ile wiedzy?

Mnóstwo. Na dziś czeka tam na Ciebie 33 kursów, ponad 234 godzin kompletnej wiedzy zarówno z zakresu techniki (manicure hybrydowy, przedłużanie żelem, akrylem, akrylożelem, korekta żelem i akrylem), jak i z zakresu zdobień. Gdybyś chciała te wszystkie kursy kupić pojedynczo, z dostępem na rok to kosztowałoby Cię to 10 596 zł (dziesięć tysięcy pięćset dziewięćdziesiąt sześć złote) Ile kosztuje ta wiedza w wersji rocznego abonamentu? Cena jest odpowiednia, by nazwać to drugą rewolucją (poznasz ją za parę chwil – dla ciekawskich wynosi ona tylko 5,21% pełnej kwoty)

Co więcej – otrzymasz dostęp do każdego kolejnego, nowego kursu, który zostanie nagrany i opublikowany na www.quloo.pl

Aktualnie otrzymasz dostęp do m.in: takich kursów z zakresu Techniki jak:

Co do zdobień to szok. Póki co jest aż 21 kursów, łącznie 346 zdobień, technik mnóstwo – od najprostszych, po te najtrudniejsze jak malowanie realistycznych zdobień, One Stroke, czy malowanie postaci bajkowych. A będziesz w jeszcze większym szoku, jak powiem Ci, że będzie tego jeszcze więcej. Zresztą zobacz na przykładowe zdobienia, które będziesz mogła opanować ćwicząc z tym abonamentem:

Jak to działa?

Abonamenty powinny być Ci znane, w końcu otaczają nas już od pewnego czasu. Abonament na kursy Quloo działa podobnie jak np. Netflix – z jednym wyjątkiem – u nas płacisz RAZ w roku:

Co inni mówią?

Statystyki mówią, że my ludzie lubimy wiedzieć, co inni mówią o danej firmie, zanim zdecydujemy się na ich produkty. Dlatego przed Tobą kilka screenów z naszego fanpage na Facebooku od naszych kursantek:

Czas na...

informację, która pewnie Cię bardzo interesuje! Jak wyżej wyczytałaś, cała wiedza z abonamentu kosztuje na www.quloo.pl aż 10 596 zł (dziesięć tysięcy pięćset dziewięćdziesiąt sześć złote). Wiesz, że jego cena to tylko 5,21% pełnej kwoty, a to oznacza, że…

Cena za roczny dostęp do tych 33 kursów, ponad 234 godzin kompletnej wiedzy (pamiętaj, że każdy nowo nagrany kurs, też będzie dla Ciebie dostępny) to tylko 447 zł NETTO + podatek od towarów i usług (czyli w zależności od tego gdzie mieszkasz (w przypadku zakupu ze strony www) lub gdzie masz zarejestrowane swoje AppleID (w przypadku, aplikacji na iOs), system przeliczy kwotę netto – czyli 447 zł na Twoją walutę np. euro (zgodnie z kursem z dnia 03.01.2020) i automatycznie doliczy do tego podatek od towarów i usług – zgodnie ze stawką, jaka obowiązuje w kraju, w którym mieszkasz (lub masz założone AppleID) za dostęp na rok do wiedzy, dzięki której masz szansę stać się kompletną stylistką!

Co teraz zrobić, by skorzystać z tej rewolucyjnej oferty?

Po kliknięciu w przycisk poniżej przekieruje Cię na stronę, gdzie będziesz mogła rozpocząć 7 dniowy okres testowy.  Jak go rozpocząć? Wystarczy, że wypełnisz formularz w naszym nowym, specjalnie stworzonym portalu abonamentowym – w nim wystarczy, że podasz swój adres email, hasło oraz uzupełnisz dane o swojej karcie. Możesz zapytać a po co dane z Twojej karty?

Po 7-dniowym okresie testowym płatność zostanie automatycznie pobrana z Twojej karty. Oczywiście możesz wcześniej, w dowolnym momencie, na swoim koncie zrezygnować z tej kompletnej wiedzy i anulować subskrypcję. Jeśli tego nie zrobisz, to będzie to oznaczało, że chcesz rozwijać się i stawać lepszą stylistką, a więc dostęp do tej wiedzy zostanie Ci przyznany na rok, po pobraniu płatności z Twojej karty.

Następnie po upłynięciu 365 dni płatność ponownie zostanie pobrana z Twojego konta, a co za tym idzie,  dostęp do wiedzy zostanie przedłużony o kolejny rok. Oczywiście w dowolnym momencie będziesz mogła zrezygnować z korzystania z abonamentu.

PODSUMOWANIE najważniejszych aspektów:

  • Otrzymujesz dostęp do 33 kursów (12 technicznych w tym m.in. na temat przedłużania paznokci żelem w kształt Migdał, Kwadrat, przedłużania paznokci w kształt Balerina akrylożelem,  Korekty paznokci, Rekonstrukcji, Manicure Hybrydowego, oraz 21 ze zdobień, gdzie poznasz najłatwiejsze zdobienia jak ombre, po te najtrudniejsze jak malowanie realistycznych postaci bajkowych)
  • Masz dostęp 24h na dobę, przez 365 dni – uczysz się kiedy chcesz
  • Możesz korzystać jednocześnie na komputerze / laptopie  oraz aplikacji mobilnej na iOS oraz Android
  • Zanim skorzystasz masz 7 dniowy okres testowy
To wszystko otrzymujesz płacąc JEDEN RAZ W ROKU 447 zł netto + podatek od towarów i usług (w Polsce jest to 23%)

To jak? Gotowa by dołączyć do drugiej rewolucji i stać się jej ważną częścią?

Pamiętaj, że do Twojej dyspozycji są dostępne również aplikacje na iPhone i iPad’y oraz Android. Kliknij w przycisk poniżej i pobierz aplikację dedykowaną na Twojego smartphona:

Najczęściej zadawane pytania

1. Dlaczego 7 dniowy okres próbny jest płatny 1$?

Opłata 1$ za 7 dniowy okres próbny jest zabezpieczeniem przed tzw. Januszami Biznesu, którzy mogliby cały czas próbować korzystać z okresu testowego bez płacenia za dostęp na rok do tej wartościowej wiedzy. Dzięki temu unikniemy tego rodzaju „kradzieży” i każdy będzie mógł raz skorzystać z okresu próbnego.

2. Czy płatność kartą jest bezpieczna?

Jak najbardziej! Tak jak wcześniej wspomniałem, portal został stworzony przy wsparciu światowego potentata Vimeo, który w pełni dba o Twoje dane. Wszystkie dane, które podajesz przy płatności, są „zahaszowane”, a to oznacza, że trafiają one mniej więcej w takiej formie „#!#H23$28A!A” i odczytać je potrafi tylko system Twojego banku.

3. Czy mogę za abonament zapłacić w inny sposób niż kartą?

Nie. Idąc z duchem czasów – mamy XXI wiek, wchodzimy już teraz w system abonamentowy, gdzie płatności pobierane są automatycznie. Zobaczysz sama, że z czasem będzie to co raz to bardziej popularne. Dlatego masz dwie drogi:

1) Przełamać się i skorzystać ze swojej karty (istnieje duże prawdopodobieństwo, że ją masz, bo według NBP w II kwartale 2019 roku, na polskim rynku znajdwało się 42,1 miliona kart płatniczych)

2) Jeśli jednak nie masz karty, to może to najlepszy moment, by w końcu ją założyć.

4. Czy mając abonament, mogę starać się o certyfikaty / dyplomy?

Decydując się na abonament, wybierasz dostęp do wiedzy w opcji Sapphire, poszerzonej o dodatkowe lekcje z opcji Emerald. W przypadku kiedy chcesz starać się o dyplom lub certyfikat, wystarczy, że zgłosisz się do nas na fanpage na Facebooku i wykupisz wybrany kurs w opcji Diamond. (cena zostanie pomniejszona według wzoru Opcja Diamond – Opcja Sapphire = to co zapłacisz)

5. Jak zrezygnować z okresu próbnego / z abonamentu?

Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto na www.quloo.vhx.tv:

A) Jeśli korzystasz z PC / Laptopa to w prawym górnym rogu kliknij w swój awatar, a następnie wybierz Settings. Następnie wybierz Purchases i tam znajdziesz opcję rezygnacji.

Uwaga! Jeśli zdecydowałaś się na abonament np. po przez aplikacje na telefon, to zrezygnować z abonamentu możesz tylko po przez aplikację.

B) Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej na iOS, to skorzystaj z tej instrukcji -> Kliknij tutaj

C) Jeśli korzystasz z aplikacji mobilnej na Android, to skorzystaj z tej instrukcji -> Kliknij tutaj

6. Dlaczego cena abonamentu podawana jest jako 447 zł netto + podatek od towaru i usług?

Nasz portal abonamentowy został zbudowany na systemie Vimeo OTT. Transakcje Vimeo OTT pochodzą ze Stanów Zjednoczonych, dlatego podlegają amerykańskim przepisom podatkowym i wymogom dotyczącym potrącania podatku u źródła. Każdy kraj ma swój podatek od towarów i usług. Cena abonamentu to  447 zł NETTO + podatek od towarów i usług – czyli w zależności od tego gdzie mieszkasz (w przypadku zakupu ze strony www) lub gdzie masz zarejestrowane swoje AppleID (w przypadku, aplikacji na iOs), system przeliczy kwotę netto – czyli 447 zł na Twoją walutę np. euro (zgodnie z kursem z dnia 03.01.2020) i automatycznie doliczy do tego podatek od towarów i usług – zgodnie ze stawką, jaka obowiązuje w kraju, w którym mieszkasz (lub masz założone AppleID). Czyli przykładowo w Niemczech +19%, w Hiszpanii +21%, a we Włoszech +22%.

W przypadku gdy mieszkasz zagranicą np. w Niemczech, to cena jest przeliczana według kursu waluty 1€ = 4,25 zł z dnia 03.01.2020 r.

7. Jaki będzie koszt przedłużenia dostępu o kolejny rok do abonamentu?

Taki sam, jak pierwsza opłata, czyli 447 zł netto + podatek od towarów i usług. W przypadku gdy mieszkasz zagranicą np. w Niemczech, to cena jest przeliczana według kursu waluty 1€ = 4,25 zł z dnia 03.01.2020 r.

8. Dlaczego w systemie iOS cena za abonament jest o +/- 10 zł wyższa?

Ekosystem Apple – dokładnie mówiąc App Store dolicza dodatkową opłatę dystrybucyjną

9. Czy mogę kupić Abonament jako prezent?

Tak! Jest taka opcja! Wystarczy, że po przejściu do portalu wybierzesz opcję GIFT this Subscription. Wystarczy, że podasz swój adres email i adres osoby, która ma otrzymać prezent, krótką „notkę” z życzeniami, datę dostarczenia prezentu i opłacisz dostęp do abonamentu na rok.

10. Gdzie mogę oglądać abonament

 Przez stronę www – https://quloo.vhx.tv/ , przez aplikację Quloo na Andoird, przez aplikację Quloo na iOS

×
×

Koszyk