Zobacz i podejmij najlepszą dla swoich umiejętności decyzję!

Skoro dołączyłaś do już ponad 25 500 moich kursantów to mam dla Ciebie dodatkową - powiedziałabym wyjątkową szansę, w ramach której znacznie poszerzysz swoją wiedzę z zakresu stylizacji paznokci! Ta wiedza pozwoliła mi, oraz moim kursantkom zachwycać pięknymi stylizacjami, mieć wiele zadowolonych czy to klientek, czy też modelek, a co najważniejsze - zdobyć umiejętności, dzięki którym możesz skutecznie zarabiać na swojej pasji, jaką jest stylizacja paznokci!

Dlatego jeśli skorzystasz z tej jednorazowej oferty otrzymasz na 3 miesiące dostęp do WSZYSTKICH MOICH 36 KURSÓW (wartość: 1970 zł):

- Wszystkich moich 21 kursów ze zdobień 

- Wszystkich moich 15 kursów technicznych

Wszystkie te dodatkowe kursy są idealnym uzupełnieniem kursu Manicure Hybrydowy na Sobie.

Dzięki nim zdobędziesz KOMPLETNĄ wiedzę z zakresu stylizacji paznokci. Od przedłużania paznokci, korekty, rekonstrukcji po tworzenie pięknych zdobień na paznokciach.

Oto jak mogą wyglądać już wkrótce Twoje stylizacje: (prace moich kursantek)

Ja potrzebowałam lat by dojść do takiego poziomu, wizyt na dziesiątkach szkoleń, wydania kilkudziesięciu tysięcy złotych - bo szkoliałam się fizycznie. Wiec gdy coś zapomniałam, to musiałam znowu wydać kasę na to samo szkolenie... Ty możesz tego wszystkiego nauczyć się za ułamek? nawet! Okruszek realnej ceny!

Dodatkowo w prezencie otrzymasz:

BONUS #1 - Zestaw 3 kursów Biznesowych (wartość 485 zł)

  • Celuj w Wartość - w którym poznasz 2 modele wyceny zdobień - tak naprawdę będziesz mogła tę wiedzę przenieść na wszystkie Twoje uslugi
  • 8 kroków do udanego biznesu - z której dowiesz się na jakie 8 kroków warto zwrócić SZCZEGÓLNĄ uwagę tworząc swój biznes
  • Klientka Bez pomysłu 2.0 - który rozjaśni Ci kwestię radzenia sobie z najbardziej wymagającymi klientkami - gwarantuje Ci - zaoszczędzisz dzięki temu sporo nerwów

BONUS #2 - Dostęp do WSZYSTKICH NOWYCH KURSÓW

A teraz przygotuj się na szok. Wisienkę na torcie - największy bonus jaki mogę Ci dać... bo dzięki niemu będziesz miała dostęp do nowych kursów - bez płacenia za nie..

Czyli jeśli w trakcie trwania Twojego 3 miesięcznego okresu wydamy nowy kurs, lub zaktualizowujemy starszy kurs, to Ty otrzymasz dostęp do tego całkowicie bezpłatnie!

Biorąc pod uwagę dostęp do moich wszystkich 36 kursów na 3 miesiące i bonusy - całość jest warta minimum 2455 zł.

Możesz nabyć całość za 2455 zł

tylko teraz 197 zł !

Wykorzystaj tą jednorazową i niepowtarzalną okazję, aby zapewnić sobie dostęp do kompletnej wiedzy z zakresu stylizacji paznokci i kup taniej w pakiecie.

Jest jednak haczyk. 

Po opuszczeniu tej strony, oferta już nigdy więcej nie zostanie Ci wyświetlona. Nie dostaniesz już tak dobrych warunków na żadnej mojej stronie.

Dlatego podejmij najlepszą decyzję dla Ciebie!

×
×

Koszyk