Czy mogę podnieść kurs z opcji Sapphire do Emerald/Diamond?

Jak dobrze wiesz – kursy na Quloo mają 3 opcje cenowe – Sapphire (najtańsza) / Emerald (droższa) / Diamond (najdroższa) i każda z tych opcji ma swoje zawartości – w tym opcja Emerald i Diamond dodatkowe bonusy, których w opcji Sapphire nie ma. Dlatego w Twojej głowie może sie pojawić pytanie – Czy mogę podnieść kurs z opcji Sapphire do Emerald/Diamond? Dlatego odpowiedzmy sobie na nie, w tym krótkim wpisie.

A więc odpowiedź na pytanie „Czy mogę podnieść kurs z opcji Sapphire do Emerald/Diamond?” brzmi… TAK.

W większości dostępnych kursów możesz to zrobić na Quloo i uzyskać dostęp do dodatkowych bonusów, które są dostępne w wyższych opcjach – Emerald i Diamond.

Dlaczego w większości, a nie we wszystkich? Z bardzo prostego powodu! Niektóre kursy jak np. Mini Mix #1 ma takie opcje cenowe:

Co oznacza, że te opcje cenowe różnią się od siebie tylko długością dostępu do kursu, a ilość wiedzy w każdej opcji cenowej jest taka sama. Dlatego w tym kursie nie ma dostępnej opcji podwyższenia do wyższej opcji, tylko znajdziesz tam jedynie opcję przedłużenia dostępu do kursu.

Dobra – wróćmy teraz do kursów, gdzie jest dostępne takie Podwyższenie do opcji Emerald/Diamond.

I tutaj możesz zapytać – a jaka będzie cena takiego podwyższenia?

Możesz to bardzo prosto sprawdzić PRZED zakupem kursu. Jak? Omówię Ci to na przykładzie kursu Balerina na sobie akrylożelem – w tym kursie opcje cenowe wyglądają następująco:

Opcja Sapphire kosztuje 147 zł.

Opcja Emerald kosztuje 177 zł.

Opcja Diamond kosztuje 497 zł.

I jak obliczyć ile będzie kosztowało mnie podniesienie z opcji Sapphire do opcji Diamond?

Bardzo prosto! Wystarczy, że odejmiesz od ceny opcji Diamond (bez promocji) cenę opcji Sapphire (bez promocji).

Czyli na przykładzie tego kursu jest to proste działanie: 497 zł – 147 zł = 350 zł – taka będzie cena podwyższenia tego kursu do wyższej opcji cenowej.